LIGA TRADERÓW VIII - dyskusja

Co sądzisz o proponowanych zmianach w VIII edycji konkursu? (można zaznaczyć 2 opcje)

Większa liczba instrumentów to dobry pomysł
20
38%
Większa liczba instrumentów to zły pomysł
7
13%
Zmiany w punktacji są złe, zbyt skomplikowane
4
8%
Zmiany w punktacji są dobre, konkurs będzie bardziej sprawiedliwy
22
42%

Liczba głosów: 53
no avatar
KEINATS

Re: LIGA TRADERÓW VIII - dyskusja

wtorek 10 wrz 2019, 13:50

KEINATS

no avatar
KEINATS

środa 11 wrz 2019, 11:45

KEINATS proszę o dodanie do konkursu

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex

środa 11 wrz 2019, 17:27

Witamy kolejnych zawodników na pokładzie :joy:
Na liście mamy już 3 zwycięzców całego turnieju, także ostatniego (wozetka), więc tradycyjnie już obrońca tytułu staje do walki. Jak dotąd nikomu z 7 triumfatorów nie udało się obronić tytułu.
Można mówić o małej klątwie zwycięscy... w całej historii turnieju, zawsze było tak, że zwycięzca poprzedniej edycji nie zdołał awansować do finałowej 16-stki. Mam nadzieję, że obecnemu obrońcy tytułu pójdzie znacznie lepiej :joy:

Aktualna lista zapisanych zawodników (stan na 11.09 - godzina 18:15)
lista.PNG
*** liczba obok nicku - liczba punktów z rankingu (przed losowaniem grup, najlepsi zawodnicy zostaną rozstawieni)
*** zawodnicy zaznaczeni na żółto - brak podanego adresu e-mail (nie jest wymagany, ale wysyłamy na niego powiadomienia o wynikach, rozpiskach kolejek itp - można podać tutaj poprzez PW)

Ranking wszech czasów sumujący dotychczasowe 7 edycji konkursu - https://comparic.pl/wozetka-zwyciezca-v ... -traderow/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

no avatar
Idefiks
Stały Bywalec
Lat na Forex: 10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

środa 11 wrz 2019, 18:37

rekrut pisze:
wtorek 03 wrz 2019, 18:01
Pod artykułem nie można zamieścić komentarza bez logowania się na fb a ja takiego nie mam zamiaru zakładać.
Jeśli można to proszę o wpisanie na listę.

rekrut
Hmm, chyba jednak małe przekłamanie, dlatego, że nie mam facebook, a jednak napisałem komentarz.
Najprawdopodobniej sprawa leży w blokowaniu skryptów niechcianych, szpiegujących oraz blokowaniu elementów śledzących Facebooka. Używam forka Firefoxa Mozilli (przeglądarki zrobionej na silniku Firefoxa) i tak jak w Firefox blokuję wszystkie skrypty dodatkiem NoScript, dodatkowo chodzi uBlock, a gdyby coś zostało przeoczone to dodatkowo pracuje Privacy Badger i extra dla wszelkich skryptów zmuszających do interakcji z Facebook-iem bloker Facebook Container. Jeśli wspomnę że jeszcze blokuję sporo adresów IP na firewallu ręcznie - to widać po mnie "paranoję" bezskryptowego i bezreklamowego używania internetu. :bigsmile: :mrgreen:

Pomijając powyższą diagnozę paranoi, ale biorąc pod uwagę informację, że jednak da się dodac komentarz bez facebooka, proponuję adminom strony przegląd kodu pod względem zbyt dużej ingerencji skryptów Facebooka w funkcjonowanie portalu, albo użytkownikom blokowanie skryptów facebooka. Wystarczy Facebook Container, bez takiej paranoi jak moja. :wink: :bigsmile:

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex

czwartek 12 wrz 2019, 07:24

Jak najbardziej, da się dodać komentarz bez FB .... pod artykułem są komentarze z FB, trzeba zjechać niżej na dół strony i tam są po staremu, klasyczne komentarze bez FB :)
Idefiks widzę, że chyba czujesz się śledzony w internecie :joy:
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex

czwartek 12 wrz 2019, 07:33

Aktualna lista zapisanych zawodników (stan na 12.09 - godzina 8:30)
lista.PNG
*** liczba obok nicku - liczba punktów z rankingu (przed losowaniem grup, najlepsi zawodnicy zostaną rozstawieni)
*** zawodnicy zaznaczeni na żółto - brak podanego adresu e-mail (nie jest wymagany, ale wysyłamy na niego powiadomienia o wynikach, rozpiskach kolejek itp - można podać tutaj poprzez PW)

Ranking wszech czasów sumujący dotychczasowe 7 edycji konkursu - https://comparic.pl/wozetka-zwyciezca-v ... -traderow/
Audaces Fortuna Iuvat.

no avatar
IRKAS

czwartek 12 wrz 2019, 15:12

Irkas

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex

piątek 13 wrz 2019, 15:57

Witamy kolejnych zawodników na pokładzie :joy:

Aktualna lista zapisanych zawodników (stan na 13.09 - godzina 17:00)
lista.PNG

Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ