faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 00:31

AndrzejStefaniak pisze:dlaczego nie było postu na stronie głownej comparic z wynikami za I rundę i przypomnieniem aby zagłosować
???


TO BARDZO SILNIE WPROWADZIŁO mnie w BŁAD !!!
Longtrader pisal o tym tutaj w watku Liga Traderow 2 Dyskusja. Przepraszamy za niedogodnosci i zarowno cieszymy sie, ze zdazyles podac swoj typ.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 00:52

Libek3000 pisze:GBP/NZD K
tej pary niestety nie uwzgledniamy w Lidze.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 01:00

lista i otwarcie
Faza Pucharowa 1--8 - mecz 2 otwarcie 23-11-2014.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
AndrzejStefaniak
Stały Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: niedziela 09 mar 2014, 23:35
Lat na Forex: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 10:47

Ale czy jest napisane w regulaminie że aby poprawnie typować należy śledzić jakieś wątki na forum ??? Wydaje mi się że nie, zwłaszcza, że zaproszenie do typowania w I rundzie było na stronie głównej.
_____________
Mój YouTube: https://www.youtube.com/c/AceMarketUTV - Codziennie dwa wpisy nt rynków.


http://www.acemarketu.com - Komentarze Intraday: Forex, Giełda, Towary, Obligacje

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 10:59

AndrzejStefaniak pisze:Ale czy jest napisane w regulaminie że aby poprawnie typować należy śledzić jakieś wątki na forum ??? Wydaje mi się że nie, zwłaszcza, że zaproszenie do typowania w I rundzie było na stronie głównej.
w tym jakims watku na forum wlasnie oddajemy typy to po pierwsze. Po drugie niedzielne typowanie nie jest jakas nowoscia - to juz istnialo w pierwszej edycji Ligi. Niedzielne typowanie przed otwarciem pierwszej swiecy rowniez funkcjonuje od poczatku II edycji. Dziwne, ze obudziles sie oburzony dopiero teraz - kiedy to polfinal juz za 5 minut. Jesli zajdzie taka potrzeba uruchomimy specjalny serwis smsowy z przypomnieniami. Powstaje rowniez propozycja wysylania listow poleconych - kazdy uczestnik otrzyma po dwa tygodniowo. Pamietaj jednak, ze brak odbioru rownoznaczny jest z walkowerem.

Po trzecie wreszcie czy stala sie jakas katastrofa? Oddales typ w regulaminowym czasie wiec o co cale halo? Nigdy nie uwierze, ze nie miales czasu na doglebna analize czy cos w tym stylu. Ludzie Twojego pokroju wstana o 3 w nocy i powiedza mi wierszem swieczki z poprzedniego miesiaca na glownych parach :D

Pzdr i zycze pwdz
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
AndrzejStefaniak
Stały Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: niedziela 09 mar 2014, 23:35
Lat na Forex: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 13:36

Przypomnę tylko że:

1. Wyniki pokazywały się zawsze na stronie głównej comparic z linkiem do typowanie - a tego teraz nie było
2. Na początku były nawet maile do uczestników z przypomnieniem ...
3. O mały włos by mi sie nie udało
4. Też chce skończyć temat, a wszelkie uwagi prosze traktować jako podpowiedzi jak szlifować politykę informacyjną bo konkurs jest bardzo dobry i pewnie będzie się rozwijał.

pzdr
_____________
Mój YouTube: https://www.youtube.com/c/AceMarketUTV - Codziennie dwa wpisy nt rynków.


http://www.acemarketu.com - Komentarze Intraday: Forex, Giełda, Towary, Obligacje

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 13:48

AndrzejStefaniak pisze:Przypomnę tylko że:

1. Wyniki pokazywały się zawsze na stronie głównej comparic z linkiem do typowanie - a tego teraz nie było
2. Na początku były nawet maile do uczestników z przypomnieniem ...
3. O mały włos by mi sie nie udało
4. Też chce skończyć temat, a wszelkie uwagi prosze traktować jako podpowiedzi jak szlifować politykę informacyjną bo konkurs jest bardzo dobry i pewnie będzie się rozwijał.

pzdr
1. Longtrader trabil o tym w dyskusji, ze ta kolejka wyjatkowo nie pojawi sie na stronie. Wspomnial rowniez, ze wyniki pojawia sie na forum oraz, ze typy mozna podawac od soboty rano.
longtrader pisze: UWAGA: Nie ma mnie w weekend, w związku z tym w sobotę rano nie pojawi się wpis na Comparic.pl z wynikami 1 meczu. Nad całością będzie czuwał Tomasz-20021.

W sobotę rano na forum pojawią się wyniki i już od samego rana można podawać typy na mecz rewanżowy.
2. Przekaze Longtraderowi.
3. Ale sie udalo :D
4. Dziekujemy za sugestie - obiecujemy szlifowac.

Pzdr
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

poniedziałek 24 lis 2014, 15:54

Przepraszam za zamieszanie jakie powstało, brak wyników na stronie był zgłaszany na forum, było to spowodowane nie urlopem, ale ciężką pracą na konferencji Profesjonalny Inwestor w Zakopanem.

Cieszę się, że i tak wszyscy oddali typy. W środę rano wyniki będą i na stronie i na forum.
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: faza pucharowa - 1/8 finalu - mecz 2 REWANZ

środa 26 lis 2014, 00:20

zamkniecie
Faza Pucharowa 1--8 - mecz 2 zamkniecie 25-11-2014.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości