Price Action w praktyce i inne - Fxlamer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Price Action w praktyce i inne - Fxlamer

wtorek 03 kwie 2012, 15:52

Znalazłem w Internecie ofertę szkoleń Forex: http://www.forextrader.pl/portal/


Jeśli ktoś z Was w brał udział i chciałby wyrazić swoją opinię - zapraszam.
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
Medin
Posty: 15
Rejestracja: sobota 01 wrz 2012, 21:23
skype: mkpastor
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Price Action w praktyce i inne - Fxlamer

wtorek 04 wrz 2012, 03:45

Nie wiem czy jestem najlepszą osobą do wypowiadania się w tym wątku. Obawiam się że w moim wykonaniu może to wyjść laurka!
Dużo zawdzięczam FxLamerowi i mam do Niego duży szacunek. Przechodząc różne etapy rozwoju, miałem to szczęście że trafiłem (via forex nawigator) na narracje FxLamera. To uporządkowało moje podejście do rynku, do inwestowania, do tradowania wreszcie. Bo FxLamer w swojej narracji na temat rynku prezentuje kompletną i całkowitą filozofię i strategie inwestowania i tradingu. Wszystko jest nazwane i opisane!
Pewne rzeczy znałem już wcześniej ale nie miałem ich konkretnie nazwanych i przyswojonych. Nauczyłem się tak banalnych zachowań jak to żeby nie grać przeciw trendowi na wyższych TF,zgodności zajętej pozycji właśnie z wyższym TF..... i duzo dużo więcej.......
System do skalpingu który nabyłem i do teraz z niego korzystam, oceniam pozytywnie, już choćby dlatego że grając nim jestem na niewielkim plusie.
Dlaczego na niewielkim? Mam kłopoty z psyche. Zasadę żeby ucinać straty i pozwolić rosnąć zyskom ja stosuje nieraz vice versa , ucinam zyski i pozwalam żeby rosły straty! Poza tym system ten jest jednak mocno uznaniowy co przy moim braku zdecydowania powoduje że wprawdzie omijają mnie straty..... ale i zyski!
W systemie tym brak również (moim zdaniem) przykładów prowadzenia stratnej pozycji, wogóle o stratach mówi się jakby półgębkiem, nie do końca.
Generalnie jestem jednak nastawiony pozytywnie i we wrześniu planuje kolejne szkolenie na temat tradowania na wyższych TF własnie u profesora Woźniaka, FxLamera w rzeczy samej!
Żeby była jasność, moja pozytywna opinia nie jest spowodowana tym że na system scalpingu dostałem od FxLamera zniżkę, ot po prostu, da się tym zarobić!

............................................Pozdrawiam! Medin
Jestem dobrym przykładem złego przykładu!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości