Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

ODPOWIEDZ
no avatar
j23
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 09:57

Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

poniedziałek 13 sie 2012, 17:21

Uwaga uwaga! Startuje nowy sezon szkoły w sieci. Szkoły Forex http://szkola-forex.pl/

Nowa lepsza szkoła. http://www.youtube.com/watch?v=Af_qn-oz ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

sobota 15 wrz 2012, 06:30

Nigdy nie unikam możliwości poszerzenia horyzontów. Dlatego prenumeruje wiele różnych źródeł w tym Sebastiana Urbańskiego.

Właśnie dostałem kolejny bezpłatny biuletyn. Pozwalam sobie zamieścić treść maila i link do Video. Może warto posłuchać ??

Proszę pamiętać, że SB szkoli i każda akcja w tym bezpłatne dzielenie się wiedzą ma na celu zachęcenie do udziału w płatnych szkoleniach.

---------------------- poniżej treść maila
Ponad 28 godzin trwał montaż najnowszego video numer 2 do Power Forex 2012. Jest to prawdopodobnie najlepszy darmowy materiał jaki udało się mi stworzyć odkąd publikuję video.

Najlepszy ponieważ:

Dowiesz się JAK zbudować krok po kroku skuteczny system inwestycji.
Jakie 5 elementów jest najważniejsze.
Jakie błędy popełnia większość inwestorów.
Na końcu (dla wytrwałych) mój gotowy system do wykorzystania.

To jest materiał, który częściowo udostępniałem wyłącznie na płatnych szkoleniach w grupach platynowych. Tym razem masz szansę zobaczyć go za darmo. Gwarantuję, że zostanie zdjęty za dokładnie 7 dni.

Zapraszam zatem do obejrzenia. Warto tym bardziej, że postanowiłem udostępnić wszystkim wspomniane wskaźniki pod najnowszym video (swoją drogą, dziękuję za ponad 650 komentarzy).

Kliknij w Ten Link Aby Obejrzeć Video http://powerforex.pl/blog/video2.html

Do usłyszenia,
Sebastian.
--------------------------

PS. - jeśli znacie dobrze język angielski ja bym zainwestował w szkolenia http://www.learntotradethemarket.com/ i potem dopiero w inne.

W wrześniu SU organizował szkolenia szkieletowe za niewielkie kwoty. Aktualna akcja promuje marketingowo szkolenie, które będzie pewno w październiku i będzie kosztowało tak jak poprzednie o 2 k USD.

no avatar
brother
Stały Bywalec
Posty: 171
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2012, 12:59

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

sobota 15 wrz 2012, 15:58

Ktoś kto interesuje się foreksem więcej niż miesiąc uzna to co mówi S. U. za zupełne podstawy i zwykłe wodolejstwo. Do takich wniosków dochodzi się po miesiącu spędzonym przed wykresami, jeśli ktoś płaci pieniądze za takie "wykłady" jest krótko mówiąc trochę naiwny. Oceniłem to co było w linku powyżej.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

sobota 15 wrz 2012, 18:29

No to teraz ten obiecany system przez SU dzięki któremu można już w poniedziałek zarabiać http://powerforex.pl/info/bonus/ , ale też padłem - bo to fraktale, o tym to SU już chyba 3 lata temu odpowiadał.

Słucham dalej, teoria jest chyba poprawna, ale opowiadanie tego osobom początkującym mija się raczej z celem.

Cóż, ale nie jestem mistrzem zachęcania początkujących do udziału w płatnych kursach, a SU jest, więc wie lepiej, co potrzeba początkującym użytkownikom forex.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

sobota 15 wrz 2012, 18:56

Fraktale u Seby są nieśmiertelne :-) Swoją drogą jednego mu nie można zarzucić, dobrego PR :-) nagonka trwa już i trwa a Seba kasuje $ :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
j23
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 09:57

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

sobota 15 wrz 2012, 21:13

PR robi mu Paweł Danilewski, grubo pojechali zmajstrowali duży projekt Power Forex 2012, w skrócie reklamują gdzie się da za zwerbowanego klienta "studenta" otrzymujesz 50% wartości szkolenie które wykupił.
Są aktualnie na etapie publikowania 3 darmowych materiałów (akcja promocyjna masowa tak to się zwie czyli zarzucanie przynęty) po tym nastąpi sprzedaż szkoleń.
Targetem jest - klient klasy premium czyli bogaty, leniwy, naiwniak marzący o dostatnim życiu z forex i mający na zbyciu 6000zł który po szkoleniu stanie się dawcom kapitału ... jak większość studentów tej szkoły ... ale tego jeszcze nie wie. Ważne żeby przelał pieniążki za szkolenie! Czy będzie zarabiał czy nie to jego problem.

Cel kampani dochód 200'000zł oraz pozyskanie szerokiej grypy kontaktów, (czytaj) przyszłych kientów szkoły forex.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

niedziela 23 wrz 2012, 12:48

Nie ukrywam, że jestem prenumeratorem biuletynów SU - dziś dostałem nowy

-------------------------------- Kolejny mail z dziś
Mam dla Ciebie niecodzienną propozycję na dzisiejszy niedzielny wieczór (nie podglądaj proszę na końcu).

Przeczytałem niemal każdy komentarz pod video, które ostatnio publikowałem na blogu.

Mogę określić je w dwóch słowach. Są ŚWIETNE!

Np. ten od Darka (pod video 2) Panie Sebastianie jak zwykle prosto i na temat. Prowadzi Pan Najlepszą szkołę FOREX. System który Pan udostępnił uprosciłem i do dnia dzisiejszego zarobiłem 850 pipsów. Tak, wczoraj 500 a dziś 350. Patrzac na wykresy wstecz wszystko sie sprawdza. Jeszcze raz dziękuję za lekcje i czekam na następne materiały. Pozdrawiam.Darek

Serdeczne gratulacje! Niestety otrzymuję również wiadomości z których wynika, że nie wszyscy zrozumieli system bonusowy.

Zamiast zrobić sobie wolne postanowiłem wytłumaczyć go dzisiaj "na żywo" na specjalnej konferencji. Dodatkowo opowiem:

1. Jakich unikać błędów i ograniczyć straty
2. Oraz udzielę darmowych porad (sesja pytań i odpowiedzi).

Zapraszam dzisiaj (tj. 23.09 niedziela o 20:00) pod adres:

http://szkolaforex.clickwebinar.com/konferencja

no avatar
Leszek
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 28 sie 2012, 23:18

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

poniedziałek 24 wrz 2012, 19:50

Zaledwie niewielki procent /mysle, ze mniej niz 5/ potrafi systematycznie osiagac zyski na Forex. Ktos wykupujacy szkolenie przewaznie o tym nie wie albo nierealistycznie daje sobie szybka szanse na znalezienie sie w tej grupce. Organizujacy i prowadzacy szkolenie wie o tym doskonale. Dlatego dla mnie wszelkie platne szkolenia sa bardzo /delikatnie mowiac/nieetyczne. Mentor to moim zdaniem trader sukcesu, ktory jest sklonny pomoc innej osobie nie oczekujac za to zaplaty. Takich osob warto szukac, bo jesli ktos taki poswieci studentowi swoj czas znaczy, ze to ma sens.Spotkalem tylko jednego takiego czlowieka. Forex wymaga olbrzymiej determinacji, mniej wiedzy,bardziej doskonalenia siebie niz szukania doskonalego systemu, wiekszej wiary w siebie niz w magie szkolenia. Tak czy inaczej zabiera to kilka lat aby przejsc cala droge, ktorej moim zdaniem nie mozna pokonac na skroty.Wiedze mozna zdobyc szybko w kilka tygodni ale dokonac autotransformacji wlasnego myslenia, spsobu reagowania, przezywania, podejmowania decycji, nauczyc sie zyc z forexem aby nie wysysal z nas energii i nie dzialal destrukcyjnie, uczynic z forexu sluge a nie byc jego sluga. Te i wiele innych psychologicznych celow jest niemozliwych do osiagniecia w krotkim czasie a bez nich myslenie o regularnych profitach jest fikcja.Taka jest po prostu ludzka konstrukcja psychiczna.

no avatar
pizza_lover
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 10:21
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: mazofsze

Re: Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

środa 26 wrz 2012, 07:28

Leszek pisze:Forex wymaga olbrzymiej determinacji, mniej wiedzy,bardziej doskonalenia siebie niz szukania doskonalego systemu, wiekszej wiary w siebie niz w magie szkolenia. Tak czy inaczej zabiera to kilka lat aby przejsc cala droge, ktorej moim zdaniem nie mozna pokonac na skroty.Wiedze mozna zdobyc szybko w kilka tygodni ale dokonac autotransformacji wlasnego myslenia, spsobu reagowania, przezywania, podejmowania decycji, nauczyc sie zyc z forexem aby nie wysysal z nas energii i nie dzialal destrukcyjnie, uczynic z forexu sluge a nie byc jego sluga. Te i wiele innych psychologicznych celow jest niemozliwych do osiagniecia w krotkim czasie a bez nich myslenie o regularnych profitach jest fikcja.Taka jest po prostu ludzka konstrukcja psychiczna.
Bardzo ładnie ujęte :-)
Pozdrawiam,
p_l
Brak wiedzy kosztuje, natomiast jej nadmiar może powodować nieporozumienia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości