OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnały

ODPOWIEDZ
no avatar
mat123pl
Posty: 2
Rejestracja: sobota 25 paź 2014, 11:09

OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnały

sobota 25 paź 2014, 12:40

Witam,
Ostatnimi miesiącami pracowaliśmy nad czymś przełomowym i tak oto powstał nasz nowy program OptionProfits.
W wielkim skrócie jest to program, który odbiera sygnały wejść z naszej centrali i stawia je na Państwa koncie w 24option.com

Sygnał, które otrzymuje nasz automat są oparte na autorskiej strategii tworzonej przez lata. Ich skuteczność oscyluje w granicach 80-85%.
Liczba sygnałów jest zależna od sytuacji rynkowej ale na ogół jest to od 3 do 10 sygnałów dziennie na interwałach 5, 15 i 30 minut.

Platforma właśnie zakończyła swój okres testowy i jesteśmy gotowi oddać ją w ręce finalnych użytkowników.
Pierwsze dwa dni abonamentu są gratis. Następnie koszt tygodnia sygnałów to 100 złotych, program dostarczany jest gratis.

Liczba miejsc ograniczona do 30 osób. Na dzień dzisiejszy są już 3 osoby, które uczestniczyły w beta testach.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Kontakt:
skype: mat123pl
mail: mat123pl@gmail.com


Tak oto prezentuje się po włączeniu:
http://images.tinypic.pl/i/00589/csz3isq1tla2.jpg

A oto historia z ostatniego czasu:
http://images.tinypic.pl/i/00589/g7kvuh6ulmig.jpg

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

sobota 25 paź 2014, 12:49

Nie spodziewałem się, że będziecie chcieli chwalić się tym dziełem z szeroką publiką. :)
Osobiście miałem zaszczyt brać udział w beta-testach tego cuda i jestem pod ... wrażeniem. Chociaż przyznam, że liczyłem na mniejsze grono użytkowników, którym będzie dane tak cudownie zarabiać. xD. Wrzucam także swoje wyniki z ostatniego tygodnia, nie złapałem niestety wszystkich wejść z robota - bo nie miałem cały czas włączonego komputera. :)

Obrazek

mod: proszę nie przeklinać
/Marcin_N

Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

niedziela 26 paź 2014, 15:30

Cudowny system 85% skuteczności? :great:

To po co go sprzedawać za 100pln/tydzień skoro samemu można zarobić milion w tydzień grając nim u brokera na stawkach 50 tysięcy dolarów na opcję :facep: Jak ktoś jest taki filantrop, to by nie chciał takiej marnej opłaty za taki potężny system. Wali ściemą na 100%. Oczywiście zaraz zostanę zaatakowany przez autora tematu ale piszę ten post tylko dlatego żeby wzbudzić czujność innych z tego forum aby nie dali się być może na coś naciągnąć...

Jednym słowem - Gdzie jest haczyk?
Największe forum o opcjach binarnych.

no avatar
mat123pl
Posty: 2
Rejestracja: sobota 25 paź 2014, 11:09

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

niedziela 26 paź 2014, 18:09

@Binary24 - Chętnie zarobiłbym milion w tydzień jednak po pierwsze nie dysponuje taką gotówką, a po drugie to jednak 80-85% co nie wyklucza tego, że możesz przy niekorzystnych warunkach rynkowych przegrać kilka razy pod rząd.
Masz darmowy okres do przetestowania więc nie wiem co Ci tu wali ściemą??
Uwierz mi, że jeżeli wszystko będzie działało tak jak należy to opłata na pewno wzrośnie i system będą posiadały tylko nieliczne osoby.
Oczywiście nie atakuję Ciebie bo nie mam o co. Chcesz to spróbuj nie to nie :)

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

niedziela 26 paź 2014, 22:31

Przeniosłem do reklam.

Proszę, żeby nikt nikogo nie "atakował". Rzeczowa wymiana poglądów i opinii na temat usługi mile widziana.
Sygnał, które otrzymuje nasz automat są oparte na autorskiej strategii tworzonej przez lata.
Czy jesteś w stanie udokumentować w jakiś sposób swoją działalność inwestycyjną "przez lata"? Może być publicznie, albo do wiadomości redakcji, jeśli wolisz.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

poniedziałek 27 paź 2014, 07:03

Ja jestem bardzo ciekawy. Wiem, że dobre systemy istnieją i wiem, że czasami można do takich projektów się zapisać.

Czekamy na dalsze wyniki i szczegóły z niecierpliwością.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

wtorek 28 paź 2014, 22:59

W tym tygodniu do teraz było 5 wejść.

4 dobre, 1 złe. Dwa dobre wczoraj uciekły z przyczyn technicznych.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

czwartek 30 paź 2014, 00:13

Witam. Proszę trzymać się regulaminu działu: http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=12&t=2855

Proszę nie podbijać tematu częściej niż co miesiąc.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
dakota
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 09 paź 2014, 21:40
Lokalizacja: kraków

Re: OptionProfits - Program automatycznie obsługujący sygnał

środa 12 lis 2014, 23:39

Z tej samej przyczyny czemu dobrzy typerzy sprzedają swoje typy i zarabiają dodatkowe $$$ patrz blogabet.com Może najpierw wypadało by sprawdzić a nie pisać odrazu zę ściema
Ja gram i jestem zadowolony

PS

Rozumiem że jedyne sygnały jakie ma binary24.pl to te od brokerów kturych poleca , a przecierz oni tylko na to czekją abyśmy wszyscy wygrywali .... :megusta:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości