Forum Opcji Binarnych - Polskie Forum Inwestorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Forum Opcji Binarnych - Polskie Forum Inwestorów

wtorek 20 sty 2015, 18:51

[align=center]Witam wszystkich forumowiczów![/align]

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich związanych z tematyką inwestycyjną na najszybciej rozwijające się forum dotyczące Inwestowania w Opcje Binarne, w Polsce:

[align=center]Obrazek[/align]

[align=center]WWW.OPCJABINARNA.COM.PL[/align]

Na naszym forum znajdują się inwestorzy, którzy siedzą w tematyce Opcji Binarnych długo, jak i osoby zupełnie początkujące. Tematyka forum jest zawężona jedynie do samych opcji oraz dyskusji na temat wypłacalności i polecanych brokerów. Zachęcam do rejestracji u nas, przeglądania działów strategicznych, wskaźników i innych systemów gry na opcjach oraz do przedstawiania własnych poglądów na temat tego typu instrumentu finansowego. Na forum panuje miła i spokojna atmosfera, staramy się sobie nawzajem pomagać jak i szlifować coraz lepsze systemy gry. Można również dołączyć do grupy inwestycyjnej na Skype, w celu wymiany poglądów na żywo.

Od niedawna na naszym forum znajduje się również osoba promująca portal Comparic.pl oraz wrzucająca pomocne analizy techniczne każdego dnia. :)

Gorąco zapraszam wszystkich, którzy chcą zacząć inwestować w Opcje Binarne, jak i tych co wciąż szukają Świętego Graala.

Pozdrawiam!
Największe forum o opcjach binarnych.

Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Re: Forum Opcji Binarnych - Polskie Forum Inwestorów

czwartek 07 maja 2015, 15:55

Forum zmieniło swoją nazwę i domenę. Niestety nie ma możliwości edycji posta, więc wklejam treść poniżej.
Binary24 pisze:[align=center]Witam wszystkich forumowiczów![/align]

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich związanych z tematyką inwestycyjną na najszybciej rozwijające się forum dotyczące Inwestowania w Opcje Binarne, w Polsce:

[align=center]Obrazek[/align]

[align=center]WWW.BINARNE.COM[/align]

Na naszym forum znajdują się inwestorzy, którzy siedzą w tematyce Opcji Binarnych długo, jak i osoby zupełnie początkujące. Tematyka forum jest zawężona jedynie do samych opcji oraz dyskusji na temat wypłacalności i polecanych brokerów. Zachęcam do rejestracji u nas, przeglądania działów strategicznych, wskaźników i innych systemów gry na opcjach oraz do przedstawiania własnych poglądów na temat tego typu instrumentu finansowego. Na forum panuje miła i spokojna atmosfera, staramy się sobie nawzajem pomagać jak i szlifować coraz lepsze systemy gry. Można również dołączyć do grupy inwestycyjnej na Skype, w celu wymiany poglądów na żywo.

Od niedawna na naszym forum znajduje się również osoba promująca portal Comparic.pl oraz wrzucająca pomocne analizy techniczne każdego dnia. :)

Gorąco zapraszam wszystkich, którzy chcą zacząć inwestować w Opcje Binarne, jak i tych co wciąż szukają Świętego Graala.

Pozdrawiam!
Serdecznie zapraszam!
Największe forum o opcjach binarnych.

no avatar
leon
Posty: 1
Rejestracja: sobota 09 sty 2016, 18:19

Re: Forum Opcji Binarnych - Polskie Forum Inwestorów

sobota 09 sty 2016, 18:42

Witam jeśli wcześniej wysłałem tą wiadomość to z góry przepraszam ale przed chwilą zarejestrowałem się i mogłem niechcący wysłać niedokończoną wiadomość,więc zacznę od początku jak możecie to przeczytajcie do końca.
Kilka tygodni temu zarejestrowałem się na opcjach binarnych kilka dni temu wpłaciłem depozyt 250 euro początkowo zarobiłem 258 euro lecz potem zachciało mi się inwestować dalej i niestety straciłem pieniądze tak że teraz mam 118 euro.
Do czego zmierzam poszukuje nauczyciela który mi wytłumaczy o co chodzi w tych opcjach binarnych wiadomo nie będzie ta nauka za darmo jeśli ktoś mi wytłumaczy tak że już nie będę potrzebował jego pomocy to będę mu dawał 70% miesięcznych zarobków mi wystarczy 2000 złotych miesięcznie siedząc w domu i nie słuchając przyszłego szefa spokojnie w razie możemy podpisać jakąś umowę.
Zapewne zastanawiacie się gdzie jest haczyk nigdzie go nie ma ponieważ za pół roku kończę szkołę więc będę w razie musiał się rozglądać za realną pracą a wiadomo początkowy pracownik ma najgorzej haruje jak wół pracując 8-12 godzin dziennie i zarabiając 1500 złotych miesięcznie brutto,więc wolę tego uniknąć pracując w tych opcjach binarnych 6-8 godzin dziennie ale w domu nie słuchając szefa i mieć cisze.
Mieszkam w Warszawie więc jak coś to spotkanie tylko w tym mieście.
Podaje tutaj swój email nawet jeśli ten wpis będzie miał z pół roku i nagle go przeczytasz napisz do mnie i wyślij mi ten link z moim wpisem zapewne wtedy będę pracował więc na pewno przyda mi się twoja pomoc w opcjach binarnych.
edek7278@gmail.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości