Scalping by Philson Investments

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Scalping by Philson Investments

niedziela 12 kwie 2015, 08:06

Witam,
Dla poglądy i na naszej analizy będziemy prezentować screeny zagrań w wymiarze DT na wykresach M1-M15 dla poglądy dla innych użytkowników forum i dla siebie samych.
Miłego oglądania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

poniedziałek 13 kwie 2015, 19:32

13.04.2015.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Lexie9
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 24 gru 2013, 14:33
Rodzaj rachunku: Rachunek demonstracyjny

Re: Scalping by Philson Investments

poniedziałek 13 kwie 2015, 19:41

Transakcje są na M15 zawierane? Bo wygląda jak by na innym TF były.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

poniedziałek 13 kwie 2015, 20:25

Lexie9 pisze:Transakcje są na M15 zawierane? Bo wygląda jak by na innym TF były.
M15 jest tylko po to by zmieścił się cały dzień na wykresie a pozycje były widoczne. Oczywiście ze scalping w wymiarze DT jest grany poniżej M15 choć zaglądam do niego. Inne TF będą w późniejszych publikacjach. Jak przygotowuje wykres tez mogę sobie przeanalizować zachowanie, wejście itp na niższych TF-ach a wygląd świeczek na M15 co jest dobre dla siebie samego.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

wtorek 14 kwie 2015, 15:57

14.04.2015.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

środa 15 kwie 2015, 12:29

jeśli miałbym obstawiać na konferencje to postawiłbym Longa:) - choć to hazard albo nastawienie rynku? zobaczymy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

środa 15 kwie 2015, 16:25

Philson_Investments pisze:jeśli miałbym obstawiać na konferencje to postawiłbym Longa:) - choć to hazard albo nastawienie rynku? zobaczymy.
Hmm, niby nic ale się nie pomyliłem, choć go nie grałem po konferencji ese, tak i teraz longa; jak innych traderowiczom forum idzie? ktoś może widzi rynek w lepszym ujęciu?

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

środa 15 kwie 2015, 19:59

historia 15.04.2015..jpg
Zagrania z popołudnia i w związku z kontrowersją jaka powstała na innym forum przedstawiam dzisiejsze zagrania z historii konta.
P.S. była ta ela na konferencji:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 17 kwie 2015, 08:54

17.04.2015 Mało gry w związku z wyjazdami, spotkaniami i projektami; jak wspominałem ciągle long na EU w grze. Nawet kiedyś wysyłałem screeny forumowiczom dlaczego nastąpiła zmiana trendu i mojego nastawienia z zaznaczonymi TP1 i 2 właśnie pierwsze weszło.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 17 kwie 2015, 21:14

Mało czasu na grę- trzeba tez być czasami towarzyskim by nie zgnuśnieć przy monitorze - ale jedną elką sobie to wynagrodziłem. Od poniedziałku będę siedział więcej choć nawet z założenia tyle mi zupełnie wystarczy, nie jestem na wyścigach.
Po konsultacjach i luźnych dywagacjach koleżeńskich wpadł mi do głowy pomysł na poniedziałkowy dzień.
Będę siedział na Skypie - philson_investments, może są osoby, które chciałyby o coś spytać dotyczących ich systemów gry, spojrzenia na grę, może jakieś inne pytania; ja ze swojej strony pomogę na ile posiadam wiedzy i zaproponuje czy iść tą droga, czy te może w jakimś innym kierunku się rozwijać; Z góry informuje, ze nie udzielę żadnych informacji o naszym systemie:) to naturalne. Moze nieśmiało zasugeruje co będzie grane w poniedziałkowy dzień. Wszystko bez zobowiązań i za free w ramach koleżeńskiej życzliwości. Dostępny będę najpóźniej od 10.00
Proszę przedtem o kontakt mailowy - philson.investments@gmailcom - z zainteresowaniem bym się nie stresował niepotrzebnie i podać imię i nick ze skypa:) - jeśli oczywiście będą chętni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

poniedziałek 20 kwie 2015, 19:31

20.04. mamy zmianę kierunku na wyższym TF wiec czas więcej grać esek, choć może to być również płaska konsolidacja. Zobaczymy co czas pokaże.
Jutro spróbuje trochę innego systemy jeśli rynek pozwoli i chciałbym zbudować jakąś piramidę na mniejszych pozycjach, zobaczymy czy się uda.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
psychologtlumu
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 sty 2015, 18:57

Re: Scalping by Philson Investments

poniedziałek 20 kwie 2015, 20:04

Philson_Investments pisze:20.04. mamy zmianę kierunku na wyższym TF wiec czas więcej grać esek, choć może to być również płaska konsolidacja. Zobaczymy co czas pokaże.
Jutro spróbuje trochę innego systemy jeśli rynek pozwoli i chciałbym zbudować jakąś piramidę na mniejszych pozycjach, zobaczymy czy się uda.

poczekałbym z tą zmianą kierunku na jakieś konkretniejsze potwierdzenie

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

wtorek 21 kwie 2015, 10:17

psychologtlumu pisze:
Philson_Investments pisze:20.04. mamy zmianę kierunku na wyższym TF wiec czas więcej grać esek, choć może to być również płaska konsolidacja. Zobaczymy co czas pokaże.
Jutro spróbuje trochę innego systemy jeśli rynek pozwoli i chciałbym zbudować jakąś piramidę na mniejszych pozycjach, zobaczymy czy się uda.

poczekałbym z tą zmianą kierunku na jakieś konkretniejsze potwierdzenie
czy tyle wystarczy po 2 godzinach handlu dnia następnego? trudno powiedzieć jak długo będą przeważały spadki, ciąży gracje i w realu, i na wykresie.
11.21: aktualnie już powinni starać się skorygować lub stać horyzontalnie na rynku.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

wtorek 21 kwie 2015, 19:28

21.04.2015r.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 24 kwie 2015, 08:01

Z powodu wyjazdu do aktywnego klikania wrócę dopiero od poniedziałku; Dziś jeszcze przed rozpoczęciem dnia udało się na coś załapać i zamknąć na śniadaniu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 24 kwie 2015, 08:02

Dla chętnych polecam podglądanie propozycji kierunku https://www.tradingview.com/u/Philson-I ... hed-charts - oczywiście inne ważne wskaźniki są usunięte:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Wojtek19761
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: piątek 19 gru 2014, 18:09
skype: wojtek10065
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wrocław

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 24 kwie 2015, 12:41

Podłącz myfxbook inaczej to kabaret jest, takie wejścia na historii to ja tez mogę wklejać i jeszcze kasę za to brać.

no avatar
Philson_Investments
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 07:58

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 24 kwie 2015, 16:09

Wojtek19761 pisze:Podłącz myfxbook inaczej to kabaret jest, takie wejścia na historii to ja tez mogę wklejać i jeszcze kasę za to brać.
Jest zrobiona historia z konta na prośbę innego forumowicza. nie podzielę się z statystykami z prostego powodu: jak ktoś zarabia w rok 100% to ile byś chciał z tego biznesy? 50%? 30% a może 70%? Ja prowadzę interes mam zobowiązania i plany rozwoju. Niektórzy forumowicze sądzą ze to jednoosobowa działalność w domku za piecem, ja myślę zupełnie inaczej.
Chcesz się popisać albo udowodnić kabaret to zrób portfel w euro albo w dolarach i zobaczymy kto będzie miał lepsze statystyki w tydzień/miesiąc. Nie oceniaj innych swoją miarą. Na portfelu inwestycyjnym gram ostrożnie dla ochrony kapitału ale grac potrafię.

no avatar
Wojtek19761
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: piątek 19 gru 2014, 18:09
skype: wojtek10065
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wrocław

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 24 kwie 2015, 18:39

Ja nie musze tego robić bo potrafię się z tego utrzymać od kilkunastu lat i nie biorę za to od innych ludzi pieniędzy . Co do statystyk to ich nie przedstawiłeś w wiarygodny sposób. To ty masz być uczciwy i wiarygodny bo bierzesz za to pieniądze.

Awatar użytkownika
Jones
Stały Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek 18 lis 2013, 18:15
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: centrum

Re: Scalping by Philson Investments

piątek 24 kwie 2015, 19:54

Philson_Investments pisze:
Wojtek19761 pisze:Podłącz myfxbook inaczej to kabaret jest, takie wejścia na historii to ja tez mogę wklejać i jeszcze kasę za to brać.
Jest zrobiona historia z konta na prośbę innego forumowicza. nie podzielę się z statystykami z prostego powodu: jak ktoś zarabia w rok 100% to ile byś chciał z tego biznesy? 50%? 30% a może 70%? Ja prowadzę interes mam zobowiązania i plany rozwoju. Niektórzy forumowicze sądzą ze to jednoosobowa działalność w domku za piecem, ja myślę zupełnie inaczej.
Chcesz się popisać albo udowodnić kabaret to zrób portfel w euro albo w dolarach i zobaczymy kto będzie miał lepsze statystyki w tydzień/miesiąc. Nie oceniaj innych swoją miarą. Na portfelu inwestycyjnym gram ostrożnie dla ochrony kapitału ale grac potrafię.
a czy gdzieś można zobaczyć ten portfel ?
jakieś statystyki ?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone.... Albert Einstein
---
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
---
http://www.forexfactory.com/jones_pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości