Zapraszam Was na mój blog o inwestowaniu harmonicznym

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arek Lyjak
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 02 paź 2012, 13:46
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zapraszam Was na mój blog o inwestowaniu harmonicznym

wtorek 28 cze 2016, 19:55

Hej, witam wszystkich, nazywam się Arek Łyjak. Zapraszam Was na mój blog o inwestowaniu harmonicznym https://gieldawolnoscipieniadze.blogspot.com

Wprawdzie nie udzielałem się długu na żadnym forum, ale postanowiłem, że wrócę i zaproponuję coś ciekawego. Na moim blogu znajdziecie ciekawe i przydatne narzędzia do MT4 np. do pobierania w czasie rzeczywistym danych z mt4 i np. "feedowania" innego oprogramowania do analizy tech., plus inne narzędzia np. do luk cenowych, niezastąpione na rynkach CFD. Dla chętnych mały kurs inwestowania harmonicznego. Artykuły na blogu może za świeże nie są, bo były kiedyś już publikowane w "Equity Magazine", ale może ktoś nie czytał, a poza tym trzeba od czegoś zacząć:) Jak ktoś coś potrzebuje to pisać.

W tej chwili pracuję nad automatem opartym na sieciach neuronowych (i głównie tylko to mnie interesuje...), jeśli ktoś również się tym zajmuje i chciałby wymienić się pomysłami to zapraszam. Co dwie głowy to nie jedna jak mówią. Pierwsze sukcesy i model sieci już działa, ale przydałyby się nowe pomysły. Pozdro

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości