Grupa Trading Jam

ODPOWIEDZ
no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Grupa Trading Jam

czwartek 29 gru 2016, 11:59

Witam wszystkich

Kilka dni temu kolega opowiadał o zamkniętej grupie na Facebooku. Grupę stworzyła osoba powiązana z money.pl czyli Rafał Andrzej Zagórski, który prowadzi własną działalność związaną z oprogramowaniem i jest bardzo negatywnie nastawiony do tych którzy polecają brokerów i tutaj najważniejsze, udało mi się ustalić że tradingjam.pl również pracuje jako IB i poleca klientów bezpośrednio ze swojej zamkniętej grupy! Funkcjonuje to w taki sposób, jesteś zapisany do jego zamkniętej grupy a w niej sa loga sponsorów, oczywiście bez linków referencyjnych, dajesz klik w logo i jeżeli otworzyłeś konto u tego brokera to jesteś przypisany pod jego kolegę który również zajmuję się obsługą tradingjam.pl i zamkniętej grupy na facebooku! Sprawdz czy czasami twoje konto nie jest przypisane pod XTB,BOSSAFX lub XM. Jeżeli zapisujesz się do ich klubu to podczas rejestracji trzeba podać swój numer konta, do czego? :)... Znależli nowy sposób na łapanie frajerów, w 2015 mieli innych sponsorów, a pózniej pisali że ci brokerzy oszukują. Ciekawie to sobie wymyśliłes Zagórski, a wam chłopaki z grupy facebook tradingjampl proponuje otworzyć oczy.

Pozdrawiam

no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Re: Grupa Trading Jam

piątek 30 gru 2016, 12:12

Zacznę od poprawienia danych, poprawnie Rafał Andrzej Zaorski. Dodałem odpowiedzieć również na forum nawigator, ale od 30 min oczekuje na akceptacje, mam nadzieje, że moderator ją opublikuje, tak czy inaczej odpisze tutaj na to co tam Rafałku napisałeś.

Strasznie się unosisz, nie szanujesz ludzi pytając czy są biedakami, jeżeli biedny to gorszy? Ale przecież prowizje którą otrzymujesz od brokerów pochodzą również od biednych ludzi, którzy są w twojej zamkniętej grupie na FB, min połowa na nieświadomce jest przypisana pod was.

Chcesz dowodów, czy jesteś tego pewny? Jesteście na tyle idi...że zarejestrowaliście konto na mail powiązany z waszym serwisem, taki mały błąd a ja już wiem, że jesteście IB, wszystko jest potwierdzone i wiadomość jest na mailu...Jeżeli bedziesz dalej skakał to mogę podać ile zarobiłeś na swoich klientach z zamkniętej grupy. Jesteś wałkarzem i to wszystko.

no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Re: Grupa Trading Jam

sobota 31 gru 2016, 18:23

Cała dyskusja na forex-nawigator.biz

no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Re: Grupa Trading Jam

sobota 31 gru 2016, 18:24

Sprostowanie do całego tematu

Grupa Trading Jam pracuje jako IB, zarabia na was kasę i nie mówimy tutaj o Zaorskim, tylko o całej grupie. Konto IB jest na członka grupy Trading Jam, a nie na Zaorskiego.

no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Re: Grupa Trading Jam

sobota 31 gru 2016, 18:37

Przy okazji, życzę wszystkim Szcześliwego Nowego Roku i dla Grupy Trading Jam dużo nowych jelenków.

no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Re: Grupa Trading Jam

niedziela 01 sty 2017, 19:01

Cały temat można tutaj przeczytać, na szybko sprostowanie:

Grupa Trading Jam pracuje jako IB

Cały temat http://forex-nawigator.biz/forum/grupa- ... 06-80.html

no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Re: Grupa Trading Jam

niedziela 01 sty 2017, 22:39

Zapraszam do dyskusji na forex-nawigator.biz

no avatar
kowal29
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 11:57

Re: Grupa Trading Jam

poniedziałek 02 sty 2017, 00:36

Nie bójcie się, informacja jest potwierdzona i w każdej chwili wyciągnę asa z rękawa. Zapraszamy do dyskusji na forex-nawigator.biz

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Grupa Trading Jam

poniedziałek 02 sty 2017, 09:59

Zdaje się, że metoda runowa zdewastowała kolejną osobę...
The Winner Takes It All

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości