TRON

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Portal Comparic
Pasjonat Forex
Posty: 534
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

TRON

wtorek 26 cze 2018, 10:53

25 czerwca 2018 roku był dla osób związanych z rozwojem projektu TRON (TRX) niezwykłym dniem. To właśnie wtedy 11. największa kryptowaluta o kapitalizacji rynkowej na poziomie niemal 2,7 mld USD aktywował swoją główną sieć.
TRON aktywował swoją główną sieć

Symboliczny dla Fundacji TRON “Dzień Niepodległości” oznacza odejście od blockchaina Ethereum (ETH) i przejście do mainnetu TRON, którego wersja beta została uruchomiona 31 maja. W okresie przejściowym deweloperzy potrzebowali prawie czterech tygodni, aby upewnić się, że inwestorzy będą w stanie przenieść swoje tokeny ze standardem ERC-20 do nowej sieci. Justin Sun, założyciel Fundacji TRON, ogłosił “Dzień Niepodległości” na Twitterze:

https://comparic.pl/tron-nasza-siec-jes ... -ethereum/

Według informacji zamieszczonych na blogu, fundacja stworzyła platformę i kanał, za pośrednictwem którego społeczność i interesariusze mogą otrzymywać najnowsze informacje poprzez 12-godzinny livestream.

Zobacz także: Założyciel Tron (TRX) kupuje platformę do wymiany plików torrent

Przejście do niezależnej sieci przetestuje TRON jako konkurenta Ethereum w zakresie dostarczenia podstawowej warstwy publicznej platformy blockchain wspierającej rozwój zdecentralizowanych aplikacji (DApp). Jak twierdzili twórcy oprogramowania TRON, ich wewnętrzne testy wykazały, że sieć jest “400 razy szybsza” niż sieć Ethereum.
ERC-223 zastąpi ERC-20?

Tokeny ERC-20 są projektowane i wykorzystywane wyłącznie na platformie Ethereum i spełniają określone normy, które pozwalają na ich współdzielenie, wymianę na inne tokeny lub przeniesienie do krypto-portfela. Chociaż ERC-20 sprawia, że tworzenie nowych tokenów jest niezwykle łatwe, istnieją sytuacje, w których tokeny mogą zostać przypadkowo zniszczone, np. gdy są wykorzystywane jako płatność za inteligentne kontrakty. Aby rozwiązać ten problem, społeczność Ethereum pracuje nad nową normą o nazwie ERC-223.
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości