Lokowanie oszczędności Jak?

ODPOWIEDZ
no avatar
trybs

Lokowanie oszczędności Jak?

niedziela 14 sty 2018, 10:24

Witam,
czy podzielicie się ze mną swoją wiedzą odnoście oszczędności? Chodzi mi głównie o zabezpieczenie kapitału. Inwestycja jest raczej drugorzędną sprawą.
Przeglądam regularnie różne blogi n.t. rynków finansowych i bardzo często polecane są takie rzeczy jak nieruchomości, metale szlachetne, czy też sztuka, gdyż teoretycznie to one najlepiej przechowują wartość. Chciałbym jednak dowiedzieć się czegoś więcej o tych instrumentach. Najbardziej przemawia do mnie złoto, gdyż jest stosunkowo najtańsze z wymienionych rzeczy. Znacie jakieś źródła wiedzy, z których mógłbym uzyskać jakieś wartościowe informacje? Na portalu evenea trafiłem na jakieś wydarzenie o nazwie "Spotkanie o złocie" organizowane w Warszawie przez jakąś firmę Goldenmark. Był ktoś z Was już na czymś takim? Jest teoretycznie opisane jako "bezpłatne". Czy nie jest to w stylu "prezentacji garnków"? Czy dowiem się tam czegoś interesującego?
Prosiłbym o jakieś informacje na ten temat.
Pozdrawiam.

no avatar
ulczer

Re: Lokowanie oszczędności Jak?

wtorek 16 sty 2018, 09:20

Nie polecam tego typu spotkań. Będą Cię namawiali na jakieś szemrane inwestycje typu amber gold.Czy na założenie polisolokaty ( poczytaj sobie ile osób straciło duże pieniadze na właśnie takich instrumentach finansowych).

Jeśli chcesz bezpiecznie inwestować to najlepiej przejrzyj sobie ranking lokat:
http://www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

Na tym na pewno nie stracisz.

ODPOWIEDZ