Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwestycyj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

niedziela 19 maja 2013, 12:15

I to jest sedno sprawy
Kasa jest - tylko nie ma czlowieka na tyle douczonego (poziom intelektualny liceum) zeby nie ulegajac reszcie debili i ich naciskom, madrze ja rozdysponowac
Mysle ze to sie nie tyczy tylko SZ ale wiekszosci instytucji
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

niedziela 19 maja 2013, 17:10

Prawda jest jedna - redystrybucja zawsze kosztuje. W naszym panstwie - potrojnie, taka mentalnosc. Zawsze pani Zosia ukradnie delicje, pan Andrzej morfine, pan Stefan papier do ksero (bo przeciez panstwowe = darmowe). A potem na nic nie ma

Sam mam dosc kiepskie wspomnienia z polska sluzba zdrowia. Gdyby nie "znajmosci", bylbym w tym momencie kaleka. Place co miesiac ogromne skladki (za siebie i pracownikow), a jak przychodzi co do czego to ide prywatnie.

Teraz moja kobieta jest w ciazy. Pierwsze co zrobilem to wykup dla nas dwojga prywatnego ubezpieczenia. Nie jest to dla nas ogromny koszt (obracam na CME i nie mam poslizgow wiec zarabiam, nawet jak u brokerow jest poslizg 1000 pips), a patrzac na znajomych - wiem ze jak cos sie dzieje, to faktycznie moge liczyc na pomoc.


Podsumowujac - wprowadzmy CME i normalna bankowosc a rak bedzie sie u nas leczyl sam!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

wtorek 21 maja 2013, 08:24

macierewicz pisze:Prawda jest jedna - redystrybucja zawsze kosztuje. W naszym panstwie - potrojnie, taka mentalnosc. Zawsze pani Zosia ukradnie delicje, pan Andrzej morfine, pan Stefan papier do ksero (bo przeciez panstwowe = darmowe). A potem na nic nie ma

Sam mam dosc kiepskie wspomnienia z polska sluzba zdrowia. Gdyby nie "znajmosci", bylbym w tym momencie kaleka. Place co miesiac ogromne skladki (za siebie i pracownikow), a jak przychodzi co do czego to ide prywatnie.

Teraz moja kobieta jest w ciazy. Pierwsze co zrobilem to wykup dla nas dwojga prywatnego ubezpieczenia. Nie jest to dla nas ogromny koszt (obracam na CME i nie mam poslizgow wiec zarabiam, nawet jak u brokerow jest poslizg 1000 pips), a patrzac na znajomych - wiem ze jak cos sie dzieje, to faktycznie moge liczyc na pomoc.


Podsumowujac - wprowadzmy CME i normalna bankowosc a rak bedzie sie u nas leczyl sam!
Zgadza się,trzeba jednak odróżnić to,że mając ZUS i OFE możesz dostać z 400-600 zł z ZUS i 20 zł OFE,od sytuacji że będzie CME i ulgi podatkowe ,dostaniesz np. 12 tyś zł miesięcznie /// liczę bardzo skromnie,ponieważ przy bardziej agresywnym inwestowaniu mają więcej ,lecz łączy się to z większym ryzykiem.
Wracając do pytania,logiczne jest że będzie Ciebie stać na wykupienie dobrego ubezpieczenia jak będziesz miał np. 12 tyś. zł miesięcznie ,niż jak dostaniesz 400-600 zł z ZUS i 20 zł z OFE // ponieważ tyle to możesz na lekarstwa wydawać ,mam takie przypadki w rodzinie///
Chyba to to jasno wytłumaczyłem?.
Jaśniej się już nie da.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

wtorek 21 maja 2013, 08:43

zzz pisze: od sytuacji że będzie CME i ulgi podatkowe ,dostaniesz np. 12 tyś zł miesięcznie

mozesz powiedziec, skad takie rewelacje? Tylko nie mow, ze ze mna nie gadasz tylko podaj w koncu zrodlo tych rewelacji. Konkretne wyliczenia.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

wtorek 21 maja 2013, 10:39

Oj,maciarewicz,mam z Tobą kłopot.Pytasz grzecznie i kulturalnie w tym momencie, więc chętnie odpowiem.
Sprawa jest prosta.To co wpłacasz do Państwa // ZUS,OFE// jest tego od ok. 1000 zł dla przedsiębiorców do nawet2000 zł miesięcznie od pracownika dobrze zarabiającego ,mnożysz to przez lata pracy przez oficjalne stopy procentowe Banku Centralnego /// można sobie podejść do NBP i poprosić o nią// dokładasz chciażby taką ulgę jak w UK // a,o to mi chodzi// i wychodzi tego ok. 20 000 zł miesięcznie,ja to zaniżyłem do 12 tyś miesięcznie ze wzgląd na rózne nieprzewidziane okoliczności,prowizje itp...,oraz sytuacje że częścią tych pieniędzy jak w UK trzeba się dzielić z Państwem czyli np. płacimy nie 100% pod przymusem lecz np. 40 % płacimy tej kwoty pod przymusem na emerytów,a 60 % zostaje nam na inwestycje pod nasze potrzeby emerytalne.
Reasumując,nie chodzi o to czy to by było 8 tyś zł czy 12 tyś zł miesięcznie,chodzi o to że na pewno by to było więcej niż 400-600 zł plus 20 zł miesięcznie z OFE.....

Pozdrawiam

PS,a,co ma z tym wspólnego CME i rynek międzybankowy?.
Odpowiedż jest prosta,transparentność i przejrzystość.

PS, zapomniałem o sprawie NAJWAŻNIEJSZEJ ! ,nie wykorzystane pieniądze nie przepadają ,tylko dziedziczą je najbliżsi..

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

czwartek 23 maja 2013, 07:45

Następne potwierdzenie że ten temat jest bardzo ważny.

Resort kultury likwiduje specjalistyczne archiwum zajmujące się przechowywaniem dokumentacji osobowej i płacowej. Utrudni to udowodnienie prawa do świadczeń milionom ubezpieczonych - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".
Minister kultury wtrąca się w emerytury
Pracodawcy i związkowcy są zszokowani decyzją ministra kultury o likwidacji Archiwum Państwowego Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku. Zmiana będzie miała ogromny wpływ na życie milionów przyszłych emerytów i rencistów.

W ich ocenie tego typu działanie może spowodować poważne problemy osób poszukujących świadectw pracy czy kart płacowych potwierdzających zarobki. Te dokumenty są podstawą do ustalania wysokości rent, emerytur, świadczeń przedemerytalnych oraz prawa do zasiłku dla bezrobotnych.

http://biznes.onet.pl/minister-kultury- ... news-detal

Reasumując,trzeba się tylko trzymać tego tematu.

Pozdrawiam

PS,

Dostają 100 zł emerytury

W Polsce kilka tysięcy osób dostaje emerytury poniżej najniższej gwarantowanej kwoty 831,15 zł. W najgorszej sytuacji są kobiety. To one otrzymują najmniej - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".
Dziennik przeanalizował dane udostępnione przez ZUS. Wynika z nich, że 49 osób w kraju pobiera emeryturę do wysokości 100 zł. Kilka tysięcy osób dostaje od państwa do 600 zł. Tak niskie emerytury dostają te osoby, które nie są w stanie udowodnić wymaganego okresu ubezpieczeniowego
http://emerytury.wp.pl/kat,104496,title ... &_ticrsn=3

Mój komentarz do tego tematu, a to wszystko się dzieje na starych zasadach ,na nowych jest tylko parę osób w Polsce // parę osób przeszło z najnowszego systemu emerytalnego///i już widzą że jest to katastrofa.
Łatwo sobie wyobrazić co się będzie działo jak przejdzie na nowych zasadach nie parę osób lecz paręnaście milionów.... !uważaj!

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

czwartek 23 maja 2013, 18:32

A ty jak zwykle piszesz nie na temat;
Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwestycyj
Z forex'u nikt nie będzie płacił emerytury nawet ludziom z la Manczy. Sam musisz sobie odłożyć. A emerytury proletariatu potulnie odprowadzającego składki nie mają nic wspólnego z fx.

W rynkach finansowych najbardziej mi się podoba, że nie ma (póki co) zusów piździusów a z podatkami też jest łatwiej jak etatowcom. Sam mogę o siebie zadbać bez ingerencji/pośrednictwa niedouczonych polityków/urzędników.
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

piątek 24 maja 2013, 09:16

Mylisz się,rynek walutowy,rynek dłużny,rynek energii,rynek żywności,rynek surowców to fundament wszelkich fundamentów systemów emerytalnych. Niestety w profesjonalny sposób niedostępny u nas...,dlatego trzeba to zmienić ,i o tą zmianę chodzi w tym temacie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

piątek 24 maja 2013, 14:51

Ok ale czemu potem takie żale, że OFE ma gowniane wyniki, albo za mało płaci. Obligacje sam mogę kupować nie potrzebuję do tego dodatkowych pośredników z kosmiczną prowizją. Zresztą więcej wyjdzie na lokacie niż z tego co oni "zarobią". Wszystkie instrumenty są dostępne możesz inwestować w co chcesz.

Ludzie są tak glupi, że biorą pożyczki w parabankach na kilkaset procent, to co będą myśleć o emeryturze? Jeśli ktoś ma problemy z myśleniem albo jest leniwy to będzie klepał biedę takie są realia. O emeryturę samemu trzeba zadbać a nie czekać aż "listonosz przyniesie".
Oprócz pracy zarobkowej i inwestycji wystarczy gromadzić dobra typu;nieruchomości złoto antyki sztuka cash etc.

Powiedz mi co ty zmienisz?
"Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie"
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

piątek 24 maja 2013, 15:10

wdfx,masz teraz CAŁKOWITĄ RACJĘ !!!.
Odpowiedz sobie jednak na pytanie,z czego to się bierze?.
Odpowiadając na to można parę profesur zrobić....
Ja spróbuję Tobie wytłumaczyć najkrócej jak się da...
Wpłacasz np. do OFE powiedzmy 10 000 zł..., i w tym momencie ropa jest po 13 $ za baryłkę,a złoto po 220 $ za uncję,a gaz i prąd to takie grosze że szkoda gadać...,
Co teraz się dzieje?.
OFE zabiera z 10 000 zł tego dla siebie 10%,a następnie kupuje za te pieniądze np. akcje po 137 zł za Twoje pieniądze ,które wcześniej ktoś sobie zrobił emisję po 1 groszu.../// czyli ktoś sobie zrobił emisję akcji po 1 groszu i sprzedał to OFE po 137..zł,a OFE to kupiły za 137 zl...///
Może teraz Twoje 137 zł spaść na 1 grosz?.
Dlaczego nie może?.
A ,teraz popatrz co się stało z walutami,dłużnymi,ropą i złotem,gazem w tym samym czasie na kontraktach futures .. CME ?.
A,no...,to się stało że poszło o 1 000 % do góry....,
czy ,teraz czujesz blusa i wiesz dlaczego te kobiety które przeszły z najnowszego systemu emerytalnego dostały po 23 zł emerytury...?

Pozdrawia,

PS,nie oskarżam nikogo,uważam że główny powód tego jest taki że TY rynkowe ceny,prądu,gazu,walut,złota,ropy ,żywności itp. musiałeś płacić od 1989 roku,a teraz pytanie do Ciebie,od kiedy Ty prawnie możesz to samo co oni to robić?.
Drugie pytanie ,od kiedy praktycznie // nie prawnie ///możesz to robić?.

Pozdrawiam.


wdfx,aby zaoszczędzić Tobie czasu,odpowiem za Ciebie...
Prawnie nie nie mogłeś tego robić do 2004 roku,
a ,praktycznie dalej tego nie możesz robić,natomiast jeżeli chodzi o waluty i rynek międzybankowy /// NIE CME !!!// to BRE Bank i Alior Bank to robi//WIELKA CHWAŁA i SZACUN tym dwóm bankom w Polsce... ///,a przynajmniej próbuje to robić.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

piątek 24 maja 2013, 20:19

89 rok to przeszłość trzeba patrzeć w przyszłość. To co masz dzisiaj jest wynikiem tego co zrobiłeś do tej pory.

http://demotywatory.pl/3692227/Wszystko-co-masz-dzisiaj

Zamiast narzekać "trza sie brać za robote" http://www.youtube.com/watch?v=dv8TaCpoauk
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

piątek 24 maja 2013, 22:00

wdfx pisze:89 rok to przeszłość trzeba patrzeć w przyszłość. To co masz dzisiaj jest wynikiem tego co zrobiłeś do tej pory.
Najlepsze ujęcie tematu ,jakie przez 25 lat słyszałem.
wdfxm,Szacun dla Ciebie.
Dokładnie o to chodzi.
Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

poniedziałek 27 maja 2013, 10:27

Rząd ukradł nam nasze emerytury! Należy się nam odszkodowanie

Rząd może przejąć składki OFE, ale musi nam wypłacić odszkodowanie

Były prezes Trybunału Konstytucyjnego uważa też, że wyrok Sądu Najwyższego z 2008 r. stwierdzający, że składki w OFE nie są prywatną własnością jest niewłaściwie uzasadniony. - Sąd Najwyższy popełnił błąd, używając złego rodzaju orzeczenia, wszedł tutaj na nie swoje podwórko i niepotrzebnie wypowiedział się o publicznym charakterze środków w OFE - powiedział Jerzy Stępień.

http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,R ... omosc.html

Pozdrawiam,

PS,szkoda że tego nie mówił jak tam zasiadał.....

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

poniedziałek 27 maja 2013, 11:17

Wiesz im wiele rzeczy nie wolno mowic
Nie w momencie kiedy sa na stanowisku
Nie na darmo pisze to teraz kiedy jak zaznacza
Jest BYLYM prezesem trybunalu

Doja nas ile wejdzie i wielu politykow nie moze sie sprzeciwic bo poleca z krzeselka
Moj znajomy ma sportowe auto i swietne powiedzonko przy okazji
Pytalem go jak sie sprawuje, czy nie wypada z zakretow itp

Jego odpowiedz
Auto jest kochane i trzyma sie drogi jak posel stolka ; )
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

środa 29 maja 2013, 19:52

Katastrofa na giełdzie; Hiszpanie utopili oszczędności

Kurs akcji państwowego hiszpańskiego banku Bankia załamał się, kiedy miliardy nowych akcji zalały rynek w ramach międzynarodowej akcji ratunkowej. Wiele osób zostało bankrutami tracąc pieniądze, które miały im zapewnić godziwą emeryturę

http://biznes.onet.pl/wideo/katastrofa- ... 979,w.html

To w 100% potwierdza słuszność tego tematu...
Dlatego piszę w tym temacie że NAJWAŻNIEJSZE jest !!!

1- CME lub rynek międzybankowy // nie na niby..//
2-Niezależe i wiarygodne rozlicznie naszych inwestycji przez niezależne izby rozrachunkowe...
3-trzeba te działania wesprzeć dla ludzi pracujących poprzez jakieś ulgi podatkowe np. wzorem UK. do 11 000 Funt rocznie // około 55-60 tyś rocznie na jednego...//
No...,tyle w temacie.

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

poniedziałek 17 cze 2013, 07:24

91 złotych miesięcznie! Na taką emeryturę może liczyć przeciętny Polak
OFE zarobiły na nas 17 mld złotych...
w ZUS ponad 81,5 tysiąca złotych, czyli niemal dwa razy tyle. To dałoby dziś 175 zł emerytury. Skąd te różnice? - Znaczna część składki, jaka potrącana jest z naszych pensji, trafia właśnie do ZUS - wyjaśnia Piotr Nowak z Expandera.

http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,9 ... omosc.html

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
m05
Gaduła
Posty: 449
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 09:58
Lat na Forex: 7
Lokalizacja: exPRL
Kontakt:

Podatki na świecie: Tybet nowym rajem podatkowym

czwartek 15 sie 2013, 17:59

Tybet staje się nowym rajem podatkowym – donosi brytyjski dziennik „Financial Times”. Chińska prefektura Shannan, której główną częścią jest właśnie byłe państwo Dalajlamy, wprowadza szereg zmian w podatkach. Celem jest przyciągnięcie funduszy private equity i firm inwestycyjnych oraz silniejsze zespolenie Tybetu z Chinami.

W Tybecie stawka opodatkowania dla inwestorów to obecnie tylko 15 proc., czyli znacznie poniżej normy krajowej, która wynosi 25 proc. Firmy płacące więcej niż 5 mln renminbi (RMB) podatku (ok. 820 tys. USD) mogą liczyć na zwrot na poziomie nawet 40 proc.

Władze prefektury Shannan wprowadziły również liniową stawkę podatku (20 proc.) dla dochodów niektórych parterów w funduszach private equity. To także wyraźnie korzystniejsza opcja względem pozostałych regionów Chin (stawki wynoszą do 45 proc.). Dodatkowo prefektura nie wymaga inwestycji w lokalne firmy. Warunkiem jest tylko miejsce zamieszkania na jej terenie.

– W wielu miejscach w Chinach, zwłaszcza w dużych miastach, takich jak Pekin i Szanghaj, oferuje się preferencyjne zasady opodatkowania funduszy private equity. Ale w ostatnim czasie coraz więcej oczu skierowanych jest właśnie na Tybet, do którego przenosi się sporo inwestorów – stwierdził w wypowiedzi dla „FT” prawnik jednej z szanghajskich kancelarii prawnych, Wang Jinghe.

Zmiany w polityce podatkowej prefektury Shannan zaczynają przynosić już wyraźne efekty. W pierwszej połowie bieżącego roku odnotowano tam bowiem wzrost wpływów podatkowych aż o 110 proc. rok do roku.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, daj się ponieść. 中国的
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.Obrazek

Awatar użytkownika
m05
Gaduła
Posty: 449
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 09:58
Lat na Forex: 7
Lokalizacja: exPRL
Kontakt:

Zmiany w polsko-luksemburskiej umowie podatkowej

czwartek 15 sie 2013, 18:15

Z początkiem września zaczną obowiązywać zmodyfikowane zapisy umowy ws. unikania podwójnego opodatkowania w zakresie podatków dochodowych, podpisanej przez Polskę i Luksemburg w 1995 r. Zmiany dotyczą głównie dywidend, odsetek oraz należności licencyjnych.
Podpisany w czerwcu 2013 r. protokół zmieniający dotychczasową umowę przewiduje m.in. zwolnienie dywidend z podatku u źródła w sytuacji, gdy właścicielem jest spółka (inna niż osobowa), która w momencie wypłaty dywidendy ma lub będzie mieć (nieprzerwanie przez okres 24 miesięcy) bezpośrednio co najmniej 10 proc. udziałów w kapitale spółki wypłacającej dywidendy.
W dokumencie zapisano także, iż dochody z odsetek w państwie, w którym powstają, będą opodatkowane stawką na poziomie 5 proc. kwoty odsetek brutto. Taka stawka dotyczyć ma ponadto należności licencyjnych, jeżeli właściciel posiada miejsce zamieszkania albo siedzibę firmy w drugim państwie.
„Protokół będzie miał zastosowanie: do podatków potrącanych u źródła, do dochodu osiąganego w pierwszym dniu, lub po tym dniu, drugiego miesiąca następującego po dacie, w której niniejszy Protokół wejdzie w życie, tj. od 1 września 2013 r.; w odniesieniu do pozostałych podatków od dochodu oraz podatków od majątku, do podatków pobieranych za jakikolwiek rok podatkowy rozpoczynający się w dniu 1 stycznia lub po tym dniu, w roku kalendarzowym następującym po roku, w którym niniejszy Protokół wejdzie w życie, tj. od 1 stycznia 2014 r.” – wyjaśnia resort finansów.
Wprowadzenie zmian przewiduje „Protokół między Rzecząpospolitą Polską a Wielkim Księstwem Luksemburga zmieniający Konwencję między Rzecząpospolitą Polską a Wielkim Księstwem Luksemburga w sprawie unikania podwójnego opodatkowania w zakresie podatków od dochodu i majątku, sporządzoną w Luksemburgu dnia 14 czerwca 1995 r.”, podpisany 7 czerwca 2013 r.
Protokół wszedł w życie 25 lipca 2013 r.
http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/ ... kst_pl.pdf
Jeżeli chcesz odnieść sukces, daj się ponieść. 中国的
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.Obrazek

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

sobota 09 lis 2013, 12:19

Niestety,moje przewidywania się sprawdziły,będziemy żyli w chocholim tańcu,czyli pod przymusem będą nasze dzieci wysyłali do szkoły w wieku 5 lat,aby jak najszybciej składki płaciły...,pod przymusem będziemy musieli pracować do 80 lat // już to oficjalnie powiedzieli że na 5 lat ruszą przygotowania..//.
A, my w ramach odreagowania będziemy uczestniczyć w pokojowych demonstracjach...// taki trójkąt w chocholim tańcu...///
Pytanie,co w tej sytuacji robić?.
Odpowiedż jest tutaj

viewtopic.php?f=5&t=1627&start=240h

Moim zdaniem tutaj należy szukać inspiracji i konkretnych rozwiązań.

Pozdrawiam,

Ps,//ułatwić zrozumienie ogólne tego tematu//
Myślę, że trzeba szukać rozwiązań problemu

http://forexmagnates.com/sgx-announces- ... x-volumes/
http://www.hedgeweek.com/2013/10/28/191 ... ge-futures
http://www.reuters.com/article/2013/10/ ... NZ20131028



/ http://www.cmegroup.com/europe/about/ / ogólnej # !
http://www.lmax.com/interbank

Basel 3 będzie
Zastosowanie w życiu codziennym , G -20
Dood Frank .

Wprowadzenie SGX w azjatyckich kontraktów walutowych jest zgodny z globalnymi G20 reform regulacyjnych , w którym wszystkie standardowe pozagiełdowe kontrakty dotyczące instrumentów pochodnych powinny być przedmiotem obrotu na giełdach lub elektronicznych platformach obrotu , w stosownych przypadkach , oraz rozliczane poprzez partnerów centralnych . Handel walutowych instrumentów pochodnych na regulowanym platformy wymiany będzie promować większą przejrzystość i lepszą obsługę inwestycji i potrzeb w zakresie zarządzania ryzykiem w azjatyckiej strefie czasowej .
Pod Bazylea III , SGX izby rozliczeniowe , stały się także kwalifikowania centralnych kontrahentów , umożliwiając SGX bankowe członkowie rozliczający cieszyć najniższych kosztów kapitałowych . W tym roku do 30 czerwca 2013 r., SGX nastąpił 86 % wzrost średniej na koniec miesiąca odsetek otwartym , dodatkowo zwiększając jej pozycję jako centrum prowadzącej do zarządzania otwartymi ekspozycji przez globalnych inwestorów i menedżerów ryzyka.

no avatar
zzz

Re: Zmiana systemu emerytalnego pod FOREX i bankowość inwest

czwartek 14 lis 2013, 00:24

Warto poczytać
http://www.polskabieda.com/
do tych ok. 40 tyś w KU,trzeba doliczyć jeszcze zwolnienie kapitałowe ok.11-12 tyś funtów..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości