Rząd zlikwiduje licencje maklerskie i doradcy inwestycyjnego

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

Rząd zlikwiduje licencje maklerskie i doradcy inwestycyjnego

poniedziałek 30 kwie 2012, 10:12

MF za pełną deregulacją zawodu księgowego czy maklera giełdowego !

Resort finansów przygotował listę pięciu zawodów, które powinny podlegać całkowitej deregulacji, w tym księgowego, maklera papierów wartościowych czy maklera giełd towarowych - dowiedziała się PAP.

MF zaproponowało ministrowi sprawiedliwości Jarosławowi Gowinowi (który pracuje nad projektem deregulacyjnym - PAP) pełną deregulację zawodów: maklera papierów wartościowych, maklera giełd towarowych, usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (księgowi - PAP), przyjmujących zakłady wzajemne, prowadzących kolektury gier liczbowych.

http://stooq.pl/n/?f=599856

Szkoda że dwadzieścia parę lat za póżno..... :evil:

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: Rząd zlikwiduje licencje maklerskie i doradcy inwestycyj

czwartek 10 maja 2012, 21:32

Oficjalna wiadomość...
Rząd chce znieść licencję maklerską...

Pozdro.

no avatar
zzz

Re: Rząd zlikwiduje licencje maklerskie i doradcy inwestycyj

sobota 12 maja 2012, 18:10

Pozwolę sobie zacytować// aby tam nie znikneło..// Kolegę trend(i)Y,uważam że to oddaje istotę problemu....
Cytuję////Na rynkach finansowych klienci inwestujący pieniądze do powierzania najczęściej trafiają do segmentu : DEBILE!!!
Stąd ten tyle gównianych produktów po hiper marżach. Klienci nie oczekują wyników, można komuś na żywo robić 100% dziennie na fx przez miesiąc i dalej będzie miał wątpliwości. Dlatego najczęściej stosowanym chwytem jest brudny marketing zawierający bardzo duże opłaty, wówczas móżdżek klienta inaczej odbiera informację. Skoro muszę komuś oddać ' za frajer' 50% z tego co zarobi no i jeszcze trochę stałej opłaty no to ten ktoś jest super Smile Tak się sprzedaje dzisiaj marke na rynkach finansowych a debile się zawsze znajdą i są jeszcze zadowoleni. To jest niestety brutalna rzeczywistość. Goście jak Madoff albo giganci zawierający transakcje przeciwko własnym klientom o tym doskonale wiedzieli. Doświadczenie w globalach dużo uczy...///

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość