Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 18:15

odkrywca pisze:Jakby Polacy zaczeli placic podatki tak jak nalezy to po gora 2 latach zostaly by zmniejszone a niektore zlikwidowane, badz co badz nie mozna tylko wymagac od Panstwa. Sporo osbo chce miec najnizsza krajowa na papierze a reszte jak mozna to pod stolem. I jak tu sie nie kwurwiac ze jest jak jest?
Podatek od zyskow kap to inna bajka.
Niestety jest to fizycznie niemożliwe, co Polacy zaoszczędzą to i tak pseudo elity wyprowadzą z kraju...
Premier Pawlak mówił że oficjalnie wyprowadzili 320 mld zł plus z opcji,forwarów ,leasingów itp. na różnicach kursowych następne o. 30-50 mld zł..., Premier Marcinkiewicz powiedział OFICJALNIE że robił w Goldman Sachs za klamkowego...
Jakie z tego wnioski?.
Trzeba mieć w podstawowym zakresie prawa obywatelskie// zwykły obywatel ..// jak np. Goldman Sachs.

Pozdrawiam.

PS. i o tym piszę na forum navigatora czy tutaj...

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 18:19

PS, a kto w Europie próbuje to robić?.
Holandia,Szwajcaria, w jakiś sposób UK,Łotwa,Estonia,Rosja to zrobiła perfekcyjnie jednocześnie wpływy budżetowe nie zmalały,a wzrosły....

no avatar
odkrywca
Moderator Sub-Forum
Posty: 32
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 09:31
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 18:29

zzz pisze:
odkrywca pisze:Jakby Polacy zaczeli placic podatki tak jak nalezy to po gora 2 latach zostaly by zmniejszone a niektore zlikwidowane, badz co badz nie mozna tylko wymagac od Panstwa. Sporo osbo chce miec najnizsza krajowa na papierze a reszte jak mozna to pod stolem. I jak tu sie nie kwurwiac ze jest jak jest?
Podatek od zyskow kap to inna bajka.
Niestety jest to fizycznie niemożliwe, co Polacy zaoszczędzą to i tak pseudo elity wyprowadzą z kraju...
Premier Pawlak mówił że oficjalnie wyprowadzili 320 mld zł plus z opcji,forwarów ,leasingów itp. na różnicach kursowych następne o. 30-50 mld zł..., Premier Marcinkiewicz powiedział OFICJALNIE że robił w Goldman Sachs za klamkowego...
Jakie z tego wnioski?.
Trzeba mieć w podstawowym zakresie prawa obywatelskie// zwykły obywatel ..// jak np. Goldman Sachs.

Pozdrawiam.

PS. i o tym piszę na forum navigatora czy tutaj...
PS, a kto w Europie próbuje to robić?.
Holandia,Szwajcaria, w jakiś sposób UK,Łotwa,Estonia,Rosja to zrobiła perfekcyjnie jednocześnie wpływy budżetowe nie zmalały,a wzrosły....
Chyba Cie nie zrozumialem, moglbys troszke rozwinac swoja wypowiedz?
gupiś.

"Może chłopak naprawdę coś odkrył co zmieniłoby patrzenie na rynek Forex tak jak Kopernik nikt mu nie wierzył że to Ziemia kręci się wokół Słońca. Został doceniony dopiero po śmierci."

Moje analizy z wykresami

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 18:45

odkrywca pisze:
zzz pisze:
odkrywca pisze:Jakby Polacy zaczeli placic podatki tak jak nalezy to po gora 2 latach zostaly by zmniejszone a niektore zlikwidowane, badz co badz nie mozna tylko wymagac od Panstwa. Sporo osbo chce miec najnizsza krajowa na papierze a reszte jak mozna to pod stolem. I jak tu sie nie kwurwiac ze jest jak jest?
Podatek od zyskow kap to inna bajka.
Niestety jest to fizycznie niemożliwe, co Polacy zaoszczędzą to i tak pseudo elity wyprowadzą z kraju...
Premier Pawlak mówił że oficjalnie wyprowadzili 320 mld zł plus z opcji,forwarów ,leasingów itp. na różnicach kursowych następne o. 30-50 mld zł..., Premier Marcinkiewicz powiedział OFICJALNIE że robił w Goldman Sachs za klamkowego...
Jakie z tego wnioski?.
Trzeba mieć w podstawowym zakresie prawa obywatelskie// zwykły obywatel ..// jak np. Goldman Sachs.

Pozdrawiam.

PS. i o tym piszę na forum navigatora czy tutaj...
PS, a kto w Europie próbuje to robić?.
Holandia,Szwajcaria, w jakiś sposób UK,Łotwa,Estonia,Rosja to zrobiła perfekcyjnie jednocześnie wpływy budżetowe nie zmalały,a wzrosły....
Chyba Cie nie zrozumialem, moglbys troszke rozwinac swoja wypowiedz?

Nie ma co rozumieć,sprawa jest prosta jak drut...,
czy Polak od 1998 r.// płacący olbrzymie podatki pośrednie i bezpośrednie// do 2004 roku mógł być prawnie anty debilem we własnym kraju?.
Odpowiedż brzmi nie !!!.
PO 2004 roku Polak może być prawnie anty debilem we własnym kraju?.
Tutaj będą zdania podzielone.Ja jestem w kropce ponieważ z rozmów nieoficjalnych słyszałem że dalej anty debilami nie możemy być...
Reasumując,aby się to wszystko kupy trzymało normalny obywatel MUSI !!! mieć takie same prawa jak najwięksi i najbogatsi na świecie.Tak rozumiem demokrację.
Rosja wprowadzając podatek kapitałowy w wysokości 12 % oraz umożliwiając dostęp do dobrych usług bankowych /// tak to analizowałem wielokrotnie w różnych płaszczyznach ..., od HFT,poprzez trend krótki,średni,długi,uważam że to ma sens i jest z korzyścią dla wszystkich...,i jeżeli np. zaatakuje np. Goldman Sachs to zwykły obywatel nie jest bez szans na skuteczną obronę .

Pozdrawiam.

no avatar
odkrywca
Moderator Sub-Forum
Posty: 32
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 09:31
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 19:10

mógł być prawnie anty debilem we własnym kraju
nie wiem co rozumiesz pod tym pojeciem, i nie wiem jaki to ma zwiazek z tym ze Polacy wymiguja sie od placenia podatkow?
gupiś.

"Może chłopak naprawdę coś odkrył co zmieniłoby patrzenie na rynek Forex tak jak Kopernik nikt mu nie wierzył że to Ziemia kręci się wokół Słońca. Został doceniony dopiero po śmierci."

Moje analizy z wykresami

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 19:33

odkrywca pisze:
mógł być prawnie anty debilem we własnym kraju
nie wiem co rozumiesz pod tym pojeciem, i nie wiem jaki to ma zwiazek z tym ze Polacy wymiguja sie od placenia podatkow?
A co tu rozumieć?.
Jeżeli Polak we własnym kraju płacąc olbrzymie podatki nie może być PRAWNIE anty debilem // do 2004 roku oficjalnie nie może być anty debilem,a po tej dacie też nie ma jasnej wykładni prawnej czy może być anty debilem.....///,mało tego jeżeli jest anty debilem to był do 2004 roku szykanowany ,to dlaczego nie ma kombinować?// jeżeli jest to zgodne z prawem oczywiście !!!///

Pozdrawiam..

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 19:41

ZZZ tez ciebie nie mog zrozumiec
nie kazdy ma taka wiedze jak ty
wiec jesli piszesz to wyjasnij co ma 2004r i bycie prawnym anty debilem
z pozytkiem dla wszytskich czytajacych
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 20:12

Dagu pisze:ZZZ tez ciebie nie mog zrozumiec
nie kazdy ma taka wiedze jak ty
wiec jesli piszesz to wyjasnij co ma 2004r i bycie prawnym anty debilem
z pozytkiem dla wszytskich czytajacych
Dobra Dagu,spróbuję najprościej jak potrafię,
czy do 2004 roku mogłeś inwestować w REALNĄ warotść dodaną // nie wnikam czy z chęci zysku czy aby bronić się przed atakami największych banków na świecie // ?.
Odpowiedż brzmi nie !!!!!!.
A czy teraz możesz się przed tym bronić?.
Najlepiej jak każdy z Was podejdzie do dyrektora swojego najbliższego banku i się zapyta...
// ja poszedłem po wielu bankach,centralach i nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi..., ///
Temat jest trudny i ja zdaję sobie z tego sprawę.
Trzeba po prostu znaleść jakieś sensowne rozwiązanie// a, są takie rozwiązania//.
Ja analizowałem Rosyjski system podatkowy i trendy HFT,krótkie,średnie,długie,dodatkowo///nie jest to absolutnie idealne rozwiązanie ,lecz moim zdaniem już się to kupy trzyma i stwarza szansę na realną obronę Twojej wartości dodanej ...//// nałóż sobie na to wypowiedż Pana Premiera Marcinkiewicza że robił w GS za klamkowego...// w sumie masakra totalna///
Resumując ,moim zdaniem Rosyjski system podatkowy plus od grudnia rozwiązania prawne Chińskiej Republiki Ludowej to rozwiązują w 100% nasze problemy// oczywiście są inne rozwiązania np. dziesiątki innych Państw np. Holandia,Szwajcaria,UK ,USA niektóre stany itp. które są lepszymi rozwiązaniami /////
Nie wiem jak mam pisać...,najlepiej jak każdy z Was podejdzie do swojego najbliższego banku i zapyta dyrektora jak ma inwestować np. na rynku walutowym czy głównych indexów na rynku regulowanym ,a nie CFD /// powtarzam nie CFD lecz na prawach realnej własności ,a nie kwotowaniach brokerów czyli CFD o których ostrzegała np. KNF///

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 20:27

odkrywca pisze:Jakby Polacy zaczeli placic podatki tak jak nalezy to po gora 2 latach zostaly by zmniejszone a niektore zlikwidowane, badz co badz nie mozna tylko wymagac od Panstwa. Sporo osbo chce miec najnizsza krajowa na papierze a reszte jak mozna to pod stolem. I jak tu sie nie kwurwiac ze jest jak jest?
Podatek od zyskow kap to inna bajka.
Nie no bez jaj od podnoszenia podatków naród się nie wzbogaci.

Większe koszty pracy = mniej pracy.
Więcej podatków = mniej inwestycji.
Mniej inwestycji = to mniej pracy.
Mniej pracy to mniej podatków mniejsza konsumpcja mniejsza gospodarka = eksodus emigracja firmy spierdzielają do sąsiadów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzywa_Laffera

Najlepszy przykład podwyżka VAT'u co dała, no zamiast pomóc wręcz przeciwnie zmniejszyły się wpływy.
http://wykresygieldowe.bblog.pl/wpis,ha ... 83560.html

VAT tez ludzie płacą pod stołem? Znam ludzi którym płacą minimum socjalne a resztę w kopercie i możesz mi wierzyć nie są z tego powodu szczęśliwi, ze są okradani ale jeść przecież trzeba.

http://www.youtube.com/watch?v=bbZVOskRC20
Bajka o mrówce.

Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do firmy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkowała dużo i czuła się potrzebna, i szczęśliwa. Szef lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru.

Pomyślał, że jeśli może ona wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?!

Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów.

Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Po jakimś czasie okazało się, że karaluch potrzebuje sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz …

Zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych.

Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystywać do prezentacji na zebraniach Zarządu.

Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i…

Zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki.

Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu …!

Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka.

Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła.

Cykada, potrzebowała też komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu …

Doszło do tego, że dział, w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy są nerwowi…

W tym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska.

Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu.

Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania.

Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem:

“ W dziale jest przerost zatrudnienia …”

Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego?

Oczywiście mrówkę, gdyż “wykazywała brak motywacji i negatywną postawę”.

Postacie występujące w bajce są fikcyjne.Wszystkie podobieństwa do rzeczywistych ludzi, faktów w firmie,są czysto przypadkowe. Znaleziono w internecie
Jeszcze jedna bajka ;)

http://www.youtube.com/watch?v=DuCgpOgkZ0g
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 20:42

wdfx, Szacun za czucie blusa...
Problem polega jednak na tym aby przejść od narzekania do REALNYCH czynów...
Moim zdaniem jeżeli wysłalibyśmy nasze elity które dostałypo 60-80 tyś zł nagród plus pensje po 20 tyś zł...,aby przeanalizowały system inwestycyjny podatkowy Rosji oraz system PRAWNY CHRL od grudnia i jednocześnie zaproponowały by Premierowi jakąś krzyżówkę tego wszystkiego ,to byłby to krok milowy do normalności...który skutecznie broniłby obywateli przed podjazadami największych banków na świecie....

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 20:49

zzz żadna filozofia im większe podatki tym większa szara strefa. Nie chodzi oto, ze Polacy nie chcą płacić podatków tak jak to odkrywa odkrywca. Prawda jest taka, ze to biedni grzecznie płacą podatki a bogaci mają dużo możliwości aby tego nie robić. Zróbmy tu raj podatkowy to nie tylko Polacy ale też inni będą polandi płacić...

argument za zmniejszeniem podatków
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzywa_Laffera
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 20:55

Ale podatek od deszczu i od kompostownika to już czysta perwersja:) Słyszałem kiedyś, że jakiś poseł chciał nakazać liczniki do rowerów zakładać :) aby ściągać podatek od nalatanych km, bo chamy jeżdżą bezkarnie po drogach za free.
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 21:02

wdfx pisze:zzz żadna filozofia im większe podatki tym większa szara strefa. Nie chodzi oto, ze Polacy nie chcą płacić podatków tak jak to odkrywa odkrywca. Prawda jest taka, ze to biedni grzecznie płacą podatki a bogaci mają dużo możliwości aby tego nie robić. Zróbmy tu raj podatkowy to nie tylko Polacy ale też inni będą polandi płacić...

argument za zmniejszeniem podatków
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzywa_Laffera



wdfx,dokładnie o to chodzi.Problem polega na tym aby Polak pracujący uczciwie i płacący podatki mógł czuć psychicznie na plecach że Państwo Polskie jest jego jego sprzymierzeńcem ,przyjacielem i może liczyć na jego wsparcie i pomoc w rozwiązaniach prawnych i inwestycyjnych ,podatkowych w konfrontacji z największymi instytucjami finansowymi na świecie....

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

środa 20 lut 2013, 23:05

odkrywca pisze:Jakby Polacy zaczeli placic podatki tak jak nalezy
A skoro nie chcą po dobroci to trzeba pojechać z nimi po bandzie. VAT akcyza już nie wystarczy teraz mandaty i grzywny żeby budżet się domknął http://zus.pox.pl/pit/misja-fiskusa-wyk ... ylarzy.htm

!problem!
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 00:49

Pytanie
Co zrobic zeby poprawic sytuacje w polsce
mam na myslu ludzi bo rzad mam w dup* z pelna wzajemnoscia

mam pewna ciekawa kocepcje
wystarczy zrobic jedna rzecz zeby poprawic diametralnie i niemal natychmiast sytuacje polakow
jakie wy macie propozycje ?
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 13:15

Po raz kolejny stwierdzam, ze ZZZ jest masakrycznie oderwany od rzeczywistosci. Kazdy, absolutnie kazdy temat sprowadza do jednego belkotu.

Wracajac do tematu:
Obrazek
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 18:19

Dagu pisze:Pytanie
Co zrobic zeby poprawic sytuacje w polsce
mam na myslu ludzi bo rzad mam w dup* z pelna wzajemnoscia

mam pewna ciekawa kocepcje
wystarczy zrobic jedna rzecz zeby poprawic diametralnie i niemal natychmiast sytuacje polakow
jakie wy macie propozycje ?
Moim zdaniem jest jedno jedyne wyjście,pisałem bardzo wyrażnie co trzeba zrobić,każda inna dyskusja jest demagogią i stratą czasu.
Zresztą,o czym tu gadać?,po co odkrywać Amerykę jak ona jest już dawno odkryta?,skoro Rosja i Chiny które zaczynały po nas jakieś dziesięć lat teraz nas wyprzedziły.Chiny mają zbudowaną już podstawowe fundamenty prawne pod bankowość,// skopiowana z USA// ,a Rosja ma zbudowany dobry system podatkowy // może nie najlepszy,ale dobry który umożliwia przy 12% już sensowną obronę przed atakami największych instytucji finansowych na świecie.

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 18:21

PS, macierewicz,weż się chłopie ogarnij,albo zmień uczelnię na łopatę,ręczę że po uniwersytecie łopatologii znacznie większą wiedzę zdobędziesz niż uczenie się głupot....

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 18:59

Niestety ZZZ, ale wprowadzenie Twojej wydumanej bankowosci (i teraz widze jeszcze rosyjski system podatkowy...) nie jest rozwiazaniem kazdego problemu na swiece. Co wiecej, to naprawde niewiele zmieni.

Jakby jeszcze ktos mial watpliwosci, czy ZZZ jest oderwany od rzeczywistosci, przedstawiam Wam to (mam nadzieje nie bedzie bana za link z nawi)

http://forex-nawigator.biz/forum/gdyby- ... 21900.html

Pytanie:
Gdyby wybuchła III WŚ gdzie emigrować?
1.Gdzie można było by bezpiecznie zamieszkać na wypadek planu "A" to jest III WŚ ?
2.Na wypadek wojny z użyciem atomu?
3.Czy rynek FX będzie działał,bo jeśli nie to nie trzeba brać pod uwagę rai podatkowych?
4.Jakie zadupie wybrać aby spokojnie przeżyć?
Nie jestem w wieku poborowym i przy dzisiejszej technice pewnie "dziadki "są nie potrzebne na linii frontu a przebieg wojny będzie trwać tylko kilka dni.
To nie są teorie spiskowe tylko plan "B" na wypadek planu zaistnienia planu AA

Odpowiedz ZZ:
Bardzo trudne pytanie...
Moim zdaniem idealnie do tego nadaje się RPA.
1- Optymalizacja podatkowa prawie idealna....
2- FX MUSI działać ,co udowodniła druga wojna światowa.../// nie ma takiej możliwości aby FX nie działał///
3- w razie kryzysu ... wojskom RPA udało się zaciągnąć i udomowić do pracy dla armi RPA.... zebry...// bez śmiechów,piszę to bardzo poważnie ,uważam to za bardzo.. duże osiągnięcie ich wojskowych wiedząc jakie są wredne.. ....
Pozdrawiam.
4- PS o tym że RPA udało się dopracować najlepsze szczepy /// w okolicach Johannesburga /// winne z Europy nie rozwijam..../// ponieważ to jest oczywiste...//

PS dexter z tego co słyszałem to najbogatsi tego świata korzystają z optymalizacji w RPA...
Dodatkowo łatwiej tam o usługi finansowe ,na które najbogatsi Europejczycy muszą czekać po parę lat....



Nie ma co, odpowiedzia na pytanie "gdzie zyc by przetrwac wojne atomowa" jest optymalizacja podatkow w RPA.... Punkt 3 - perelka.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 20:57

Co tam wojna nie ma co się zastanawiać jak ma być to będzie.
Tak w ogóle wyjechać gdzie cały rok świeci słońce wystarczą szorty ciemne okularki i ewentualnie klapeczki. Mieszkać nad wodą w chatce bez prądu, śmiać se z podatków i mieć cały ten system w głębokim poważaniu. Przede wszystkim mieć czas dla siebie i bliskich. Próbowaliście kiedykolwiek policzyć za ile sprzedajecie swój czas?
"Chodzisz do pracy której nie lubisz żeby kupować rzeczy których nie potrzebujesz"

"...to jest Twoje życie i kończy się z każdą minutą."
The Winner Takes It All

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości