Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 20:59

macierewicz pisze:Niestety ZZZ, ale wprowadzenie Twojej wydumanej bankowosci (i teraz widze jeszcze rosyjski system podatkowy...) nie jest rozwiazaniem kazdego problemu na swiece. Co wiecej, to naprawde niewiele zmieni.
To dokładnie /// powtarzam dla mniej niż średnio inteligentnych/// DOKŁADNIE !!! jest rozwiązaniem dla każdego problemu na świecie....!!!

Pozdrawiam.

PS, poprawka z mojej strony,jeżeli chodzi o zdrowie to zgodzę się że nie jest to bezpośredni ...., lecz pośredni sposób na rozwiązanie każdego problemu na świecie....
Ostatnio zmieniony czwartek 21 lut 2013, 21:16 przez zzz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 21:04

Z tym RPA w razie wojny to padłem jak to czytałem wtedy. Skoro tak cudownie w RPA to najlepiej tam zamieszkać ZZZ z ich cudownym systemem itd, jak w maśle. Szkoda że 95% tam żyje w nędzy, nie stać ich na nic, ale trzeba wychwalać, bez jaj. Do tego mega przemoc o ich wojskowych nie wspominając itd. Szkoda słów, no ale mają cudowny system :-) co do tej złej bankowości w PL, wiesz ZZZ, mam rodzinę w USA , ich jakość obsługi, załatwianie spraw itd często jest daleko za standardami w PL, takie są fakty. Poza tym jak trzeba mieć nieźle pod sufitem żeby w razie takiej wojny myśleć o FX, wiesz ZZZ na 99,9 % by nie działał, pomyśl gdzie stoją serwery, gdzie jest kapitał obracany i przez kogo, na pewno nie przez panią czy pana w lepiance którzy muszą przeżyć za kilka dolców na miesiąc. Wiesz mimo wielkich wad w EU nie zamieniłbym się na cudowne RPA czy Rosję.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 21:08

Microbi pisze:Z tym RPA w razie wojny to padłem jak to czytałem wtedy. Skoro tak cudownie w RPA to najlepiej tam zamieszkać ZZZ z ich cudownym systemem itd, jak w maśle. Szkoda że 95% tam żyje w nędzy, nie stać ich na nic, ale trzeba wychwalać, bez jaj. Do tego mega przemoc o ich wojskowych nie wspominając itd. Szkoda słów, no ale mają cudowny system :-) co do tej złej bankowości w PL, wiesz ZZZ, mam rodzinę w USA , ich jakość obsługi, załatwianie spraw itd często jest daleko za standardami w PL, takie są fakty. Poza tym jak trzeba mieć nieźle pod sufitem żeby w razie takiej wojny myśleć o FX, wiesz ZZZ na 99,9 % by nie działał, pomyśl gdzie stoją serwery, gdzie jest kapitał obracany i przez kogo, na pewno nie przez panią czy pana w lepiance którzy muszą przeżyć za kilka dolców na miesiąc. Wiesz mimo wielkich wad w EU nie zamieniłbym się na cudowne RPA czy Rosję.

Microbi ,czyli co?.
Może napiszesz jeszcze jak to się ma do realnych praw własności?.

Pozdrawiam.

PS,jeżeli chodzi o realne prawa własności, to Microbi są sprawy wygrywane obecnie z przed ok. 80-100 lat...
TYle z mojej strony....

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 22:00

zzz priorytetem jest bezpieczeństwo a z tego co wiem faktem jest, że w rosji bez ochrony nie da sie po prostu żyć i podejrzewam, że RPA też. Co mi po pięknej bankowości jak muszę mieszkać w więzieniu. Ile razy dziennie korzystasz z bankowości? A ile razy chciałbyś wychodzić z domu?
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 22:03

Microbi,jeszcze jedna sprawa.
Może wyjaśnisz Forumowiczom jak się przed tym mają bronić ?...///Jeżeli odrzucasz to co ja cały czas piszę////

wseThe GPW ogłasza pomyślne zakończenie procesu akceptacji w handlu systemu UTP. Jako ważny element procesu, funkcjonalne i techniczne, testy akceptacyjne zostały zakończone z pozytywnym wynikiem.Zakończenie tego etapu projektu oznacza, że ​​nowy system handlu weszła w ostatnią fazę przygotowań przed rozpoczęciem produkcji, w ​​dniu 15 kwietnia 2013 roku.

http://forexmagnates.com/the-warsaw-sto ... hnologies/

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 22:04

PS,wdfx,temat jest złożony.Najkrócej napiszę że jedno z drugim nie ma nic wspólnego !!!....

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 22:20

"Może wyjaśnisz Forumowiczom jak się przed tym mają bronić ?...///Jeżeli odrzucasz to co ja cały czas piszę////"

to moze Ty najpierw wyjasnij wszystkim (tylko nie pisz, ze chodzi o to, o czym caly czas piszesz, tylko wyraznie, dokladnie opisz w tym wlasnie miejscu) przed czym maja sie bronic?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 22:23

Microbi pisze:Z tym RPA w razie wojny to padłem jak to czytałem wtedy. Skoro tak cudownie w RPA to najlepiej tam zamieszkać ZZZ z ich cudownym systemem itd, jak w maśle. Szkoda że 95% tam żyje w nędzy, nie stać ich na nic, ale trzeba wychwalać, bez jaj. Do tego mega przemoc o ich wojskowych nie wspominając itd. Szkoda słów, no ale mają cudowny system :-)
dokladnie tak jak piszesz... moze w koncu ktos wiecej niz ja zwroci mu uwage, bo... ile mozna
Microbi pisze:co do tej złej bankowości w PL, wiesz ZZZ, mam rodzinę w USA , ich jakość obsługi, załatwianie spraw itd często jest daleko za standardami w PL, takie są fakty.
Pisalem juz o tym na tym forum. Zostalo to zignorowane, bo CME!!!

Microbi pisze:Poza tym jak trzeba mieć nieźle pod sufitem żeby w razie takiej wojny myśleć o FX, wiesz ZZZ na 99,9 % by nie działał, pomyśl gdzie stoją serwery, gdzie jest kapitał obracany i przez kogo, na pewno nie przez panią czy pana w lepiance którzy muszą przeżyć za kilka dolców na miesiąc. Wiesz mimo wielkich wad w EU nie zamieniłbym się na cudowne RPA czy Rosję.
dla ZZZ wlasnie stales sie glupi, bo to jest najwazniejsze... :) on o tym pisze!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 22:32

Dobra macierewicz do spółki z Microbi, bardzo,bardzo doceniam że jesteście najmądrzejsi w Polsce/// bardzo to cenię///
Napiszcie jeszcze jak się Forumowicze mają przed tym bronić ...
http://forexmagnates.com/the-warsaw-sto ... hnologies/

i będzie gitara ,może nawet uwierzę ,że Uniwersytety są lepsze od Uniwersytetów łopatologicznych ...///bardzo chciąłbym w to uwierzyć...///

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

czwartek 21 lut 2013, 23:31

zzz nie czujesz się jak czasem jak Don Kichot z La Manchy, który walczy o wzniosłe cele, ale pozbawiony jest poczucia rzeczywistości.

A słyszałeś, że piutin w niektórych okręgach wyborczych zdobył ponad 140% głosów? To jest ten raj? Nawet nie chce mi se pisać o korupcji przestępczości nędzy i biedzie.
ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.
http://www.obrazky.pl/powieksz.php?nr=2767

PS z tymi zebrami pojechałeś po bandzie.
The Winner Takes It All

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 07:47

zzz pisze:Dobra macierewicz do spółki z Microbi, bardzo,bardzo doceniam że jesteście najmądrzejsi w Polsce/// bardzo to cenię///
Nikt nie mowi, ze jest najmadrzejszy w Polsce. Tylko Ty twierdzisz, ze Twoje pomysly rozwiaza wszystkie problemy w Polsce i na swiecie.
zzz pisze:Napiszcie jeszcze jak się Forumowicze mają przed tym bronić ...
http://forexmagnates.com/the-warsaw-sto ... hnologies/
przed czym Ty chcesz sie bronic? Przed nowa platforma na GWP? Co ona, bije Cie, zagraza Twojej rodzinie czy co? Czasem mam wrazenie, ze ktos zrobil Ci psikusa i doinstalowal plugin do google translatora, ktory kazdy tekst tlumaczy Ci na "zbliza sie koniec swiata"

Oczywiscie, standardowo dla ZZZ, wiekszosc pytan zostala pominieta, konkretow absolutnie 0. Ustosunkuj sie do postu Microbiego mowiacego o jakosci obslugi bankow w USA, ktore tak kochasz.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 08:52

Dobra chłopaki ,piszę ostatni raz ponieważ widzę że to daremny trud.// są podane konkrety,są podane rozwiązania//.
Napiszę najprościej jak potrafię.
wdfx,jeżeli chodzi o zebry ,poczytaj literaturę fachową na ten temat.Ja jak się tego dowiedziałem od znajomego to też nie mogłem uwierzyć,szukałem potwierdzeń w literaturze...,jeżeli chodzi o Rosję i jej system podatkowy to powiem Tobie tyle,znam kierowcę z Rosji który przyjeżdża do hurtowni dentystycznej,zapewniam Ciebie, że tyle co ten biedny Rosjanin zarabia // zgodzę się że są biedni../// Ty nigdy,powtarzam nigdy nie będziesz zarabiał....
macierewicz,życie tak pisząc ogólnie i najprościej składa się z debilizmu i anty debilizmu.
Co możesz teraz na rynku regulowanym ?,teraz możesz kupić np. akcje które jedni sobie zrobili emisję po 1 groszu i chcą np. wcisnąć to tobie po np. 200 zł...

Odpowiedz sobie na pytanie co to jest?.

Jeżeli chodzi o podstawy fundamentalne i prawne to USA i Chiny mają bankowość która przed tym chroni.// i nie ma znaczenia czy bank upadnie czy nie upadnie //

Jeżeli chodzi o HFT to maciarewicz trzeba mieć wybitne Uniwersytety skończone aby myśleć jak TY...
Ogólnie ,to nie jest zwykła platforma lecz działa to na tej zasadzie że UTP jest systemem handlu nabytego przez GPW z NYSE Technologies. To jest obecnie wykorzystywany przez NYSE Euronext giełd Grupy w Nowym Jorku, Paryżu, Lizbonie, Amsterdamie i Brukseli. Inwestorzy Nowym Jorku, Paryżu, Lizbonie, Amsterdamie i Brukseli będą mogli sobie w ułamkach sekund przerzucać środki między rynkiem regulowanym walutowym,a indexami np. USA,UK,Australią,Azją i GPW ,a Ty co?.Ty się możesz temu przyglądać co oni będą robić i tylko tyle .Jeżeli dla Ciebie jest to to samo i nie widzisz jak nas będą mogli strzyc bez możliwości obrony z naszej strony,to kończę z Tobą dyskusję ponieważ jest to bez sensu....

Pozdrawiam.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 09:55

zzz pisze:Dobra chłopaki ,piszę ostatni raz ponieważ widzę że to daremny trud.// są podane konkrety,są podane rozwiązania//.
Nie, nie ma żadnych konkretów.
zzz pisze:Napiszę najprościej jak potrafię.
wdfx,jeżeli chodzi o zebry ,poczytaj literaturę fachową na ten temat.Ja jak się tego dowiedziałem od znajomego to też nie mogłem uwierzyć,szukałem potwierdzeń w literaturze...,jeżeli chodzi o Rosję i jej system podatkowy to powiem Tobie tyle,znam kierowcę z Rosji który przyjeżdża do hurtowni dentystycznej,zapewniam Ciebie, że tyle co ten biedny Rosjanin zarabia // zgodzę się że są biedni..///
Haha, tutaj akurat trafiłeś kulą w płot. Tak się składa, że mam duże doświadczenie w transporcie, szczególnie międzynarodowym. Kierowcy z Rosji nie zarabiają dużo, zarabiają mniej wiecej tyle ile kierowca w Polsce. Wiadomo, jak jedzie z daleka (nie ma go w domu 3 tygodnie, bo w trasie jest), to zarobi dobre pieniądze. Polscy kierowcy też na takich trasach zarabiają dobrze. W Rosji (poza Moskwa) jest bieda az piszczy, no ale jak dla Ciebie wyznacznikiem jest co slyszales od kolegi, ktory slyszal od kierowcy to faktycznie, najpewniejsze oficjalne zrodlo.
zzz pisze:Ty nigdy,powtarzam nigdy nie będziesz zarabiał....
Odwazne stwierdzenie wzgledem osoby, ktorej na oczy nie widziales.
zzz pisze:macierewicz,życie tak pisząc ogólnie i najprościej składa się z debilizmu i anty debilizmu.
Co możesz teraz na rynku regulowanym ?,teraz możesz kupić np. akcje które jedni sobie zrobili emisję po 1 groszu i chcą np. wcisnąć to tobie po np. 200 zł...
Ale o czym Ty piszesz, przeciez GPW jest rynkiem regulowanym. Druga sprawa - jak ktos kupuje za 200 zl cos o wartosci 1gr to jego problem.


zzz pisze:Jeżeli chodzi o podstawy fundamentalne i prawne to USA i Chiny mają bankowość która przed tym chroni.// i nie ma znaczenia czy bank upadnie czy nie upadnie //
W Polsce tez mielismy rzady, ktore nas chronily przed mysleniem. Powinienes je dobrze pamietac, duzo lepiej niz ja. Ja osobiscie jednak wolne polaczenie wolnosc + myslenie, nie regulowanie wszystkiego przez wladze.
zzz pisze:Jeżeli chodzi o HFT to maciarewicz trzeba mieć wybitne Uniwersytety skończone aby myśleć jak TY...
Nigdzie nie pisalem o HFT. Ale to niewazne, Ty wiesz swoje. Powiedz tylko (jasno!!!) czy HFT jest dobre czy zle, bo nie wiem jaka teraz jest wersja.
zzz pisze:Ogólnie ,to nie jest zwykła platforma lecz działa to na tej zasadzie że UTP jest systemem handlu nabytego przez GPW z NYSE Technologies. To jest obecnie wykorzystywany przez NYSE Euronext giełd Grupy w Nowym Jorku, Paryżu, Lizbonie, Amsterdamie i Brukseli. Inwestorzy Nowym Jorku, Paryżu, Lizbonie, Amsterdamie i Brukseli będą mogli sobie w ułamkach sekund przerzucać środki między rynkiem regulowanym walutowym,a indexami np. USA,UK,Australią,Azją i GPW ,a Ty co?.Ty się możesz temu przyglądać co oni będą robić i tylko tyle .Jeżeli dla Ciebie jest to to samo i nie widzisz jak nas będą mogli strzyc bez możliwości obrony z naszej strony,to kończę z Tobą dyskusję ponieważ jest to bez sensu....
A ja na to jak na lato, nie moja liga. Pozostaje mi korzystac z rozwiazan, ktore sa dla mnie dostepne. Na szczescie rozwoj tutaj jest niesamowity i mam juz rozwiazania, ktore mi w 100% odpowiadaja.

Twoje roszczenia sa smieszne. Chcesz miec takie warunki jak legendarni "najwiekszy inwestorzy" to zostan takim najwiekszym inwestorem. Jak na razie Twoja postawa wyglada tak (przez analogie)"

Masz 2 tys zlotych na kupno auta. Kupujesz 15letnie tico. Zaraz po zakupie obwieszczasz calemu swiatu, ze to niesprawiedliwe, bo Ferrari jest lepsze, szybsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze i wyrwiesz na nie wiecej dupeczek. Zadasz rownych osiagow od obydwu aut. Nie dziw sie, ze wszedzie dostajesz bany, szczegolnie, ze jak ktos zada konkretne pytania to je ignorujesz.
zzz pisze:Jeżeli dla Ciebie jest to to samo i nie widzisz jak nas będą mogli strzyc bez możliwości obrony z naszej strony
Przed czym Ty chcesz sie bronic? Chlopie, pomysl troche, to normalne zjawisko.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 10:22

Czytaj to co napisałeś tak długo aż nie zrozumiesz tego tematu.
Myślę że w Twoim wypadku wystarczy przeczytać z 10 000 razy co napisałeś i będzie gitara...
Ja co miałem powiedzieć już powiedziałem i nie będę się powtarzał....

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 10:30

zzz pisze:Czytaj to co napisałeś tak długo aż nie zrozumiesz tego tematu.
Myślę że w Twoim wypadku wystarczy przeczytać z 10 000 razy co napisałeś i będzie gitara...
Ja co miałem powiedzieć już powiedziałem i nie będę się powtarzał....

Problem ZZZ jest taki, że nikt Ciebie nie rozumie, nikt, i nie chodzi tu o to że ktoś się uwziął na Ciebie, ale masz problemy ze zrozumieniem co się do Ciebie pisze, a prościej się nie da. Ty natomiast z uporem maniaka piszesz że wszystko powiedziałeś itd, a walisz pustymi hasłami non stop. A to Ci brokerzy przeszkadzają a to znów tamto itd. Rozejrzyj się, wbrew pozorom dużo ludzi zarabia, nich im nie przeszkadza, nawet kasę wypłacają itd. TY pisałeś kiedyś że rekwota na 2 pips może zaważyć o strategi czy wyjdziemy na plus ( nie skalpując ! ). Na H4 to i 8 pips mi nie zaszkodzi w ogólnym rozrachunku , takie są fakty. Przykłady , przykłady, poza tym z chęcią bym zobaczył na historii nawet jakieś Twoje zagrania, ale one są jak Yeti niestety. Co do Rosji to pojechałeś po bandzie , bied aż piszczy, ogarnij się trochę .
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 10:48

Microbi,

Browar Ci się należy, jak nic! Mi osobiście nie chce się już przedzierać przez posty zzz. Dlaczego?
Bo:
1) Są monotematyczne.
2) Pisze w kółko o tym samym, tylko inaczej ;)
3) Tak, jak sam napisałeś... Nie reaguje na to co się do niego pisze.
4) Jest tylko jedna prawda, prawda zzz.
5) Rozdwojenie jaźni? Pierwszy raz widzę kogoś, kto pisze sam do siebie.

ZZZ odbierz to, jako radę, nie jako atak. Nic nie jest idealne i nie znam takich rzeczy. Można dążyć do ideałów, ale pytanie brzmi: czy realnie jest to możliwe do osiągnięcia?


Peace
Microbi pisze:
zzz pisze:Czytaj to co napisałeś tak długo aż nie zrozumiesz tego tematu.
Myślę że w Twoim wypadku wystarczy przeczytać z 10 000 razy co napisałeś i będzie gitara...
Ja co miałem powiedzieć już powiedziałem i nie będę się powtarzał....

Problem ZZZ jest taki, że nikt Ciebie nie rozumie, nikt, i nie chodzi tu o to że ktoś się uwziął na Ciebie, ale masz problemy ze zrozumieniem co się do Ciebie pisze, a prościej się nie da. Ty natomiast z uporem maniaka piszesz że wszystko powiedziałeś itd, a walisz pustymi hasłami non stop. A to Ci brokerzy przeszkadzają a to znów tamto itd. Rozejrzyj się, wbrew pozorom dużo ludzi zarabia, nich im nie przeszkadza, nawet kasę wypłacają itd. TY pisałeś kiedyś że rekwota na 2 pips może zaważyć o strategi czy wyjdziemy na plus ( nie skalpując ! ). Na H4 to i 8 pips mi nie zaszkodzi w ogólnym rozrachunku , takie są fakty. Przykłady , przykłady, poza tym z chęcią bym zobaczył na historii nawet jakieś Twoje zagrania, ale one są jak Yeti niestety. Co do Rosji to pojechałeś po bandzie , bied aż piszczy, ogarnij się trochę .

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 11:10

ZZZ jestem programistą i zarabiam kilka razy więcej niż kierowca.

U nas na starym lądzie mamy takie przestarzałe technologie jak maszyny. A tu proszę takie odkrycie zebra... I niby co te zebry robią w banku pracują czy kosza trawę? Osiągnięciem to może być nanotechnologia etc a nie wytresowanie zebry. Jedź do ruskich tresować karaluchy może cię ten ruski kolega podwiezie. Z mojej strony EOT.

hehe wypisz wymaluj
W okresie Oświecenia Don Kichota postrzegano przede wszystkim jako ofiarę literatury, podkreślano jego egzaltację i fanatyzm. Widziano głównie symbol walki wybujałej fantazji z racjonalnym rozumem.
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 12:51

Witam

Zgadzam się z przedmówcami w 100%. Podatek katastralny to złodziejstwo w najczystszej formie jaka jest możliwa.
Zasada zaciągnięta wprost z systemów haraczu jaki stosuje mafia w swoich działaniach. Grabież Obywateli i ich dorobku na który często pracowało kilka pokoleń. Wiele osób będzie zmuszone sprzedać swoje nieruchomości bo nie będzie ich stać na opłacanie podatku. Wystarczy poczytać historię innych krajów,które go wprowadziły.

Co możemy zrobić w tej sprawie - chyba nic - bo niezależnie od tego kto będzie u władzy i tak to zostanie wprowadzone pod przymusem (inaczej lobbingiem) systemu bankowego.

Pozdrawiam
Wojtek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

piątek 22 lut 2013, 14:06

Bardzo jestem ciekawy kto im to zaplaci
Mam nieruchomosc w centrum miasta przy drodze wojewodzkiej warta nie wiem powiedzmy 400 000 tys
podatek nie wiadomo jaki bedzie ale slyszy sie ze 1 - 2 %
podatek w takiej wysokosci o wyzej wymienionej nieruchomosci wyniesie 4000 - 8000 tys
obecnie placie 500 zl

pytanie do madrych ludzi

Kto to QR****A zaplaci ? Do reszty ich porypalo w tym rzadzie ? Kto to zaplaci ?
bo dam sobie reke uciac ze spory procent populacji PL tego nie zaplaci bo z czego qrwde ?
z cwierc etatu za 1200 ? sorry taka rzeczywistosc
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
zzz

Re: Planowany jest podatek katastralny w wysokości nawet 2 %

sobota 23 lut 2013, 10:46

Dagu pisze:Bardzo jestem ciekawy kto im to zaplaci
Mam nieruchomosc w centrum miasta przy drodze wojewodzkiej warta nie wiem powiedzmy 400 000 tys
podatek nie wiadomo jaki bedzie ale slyszy sie ze 1 - 2 %
podatek w takiej wysokosci o wyzej wymienionej nieruchomosci wyniesie 4000 - 8000 tys
obecnie placie 500 zl

pytanie do madrych ludzi

Kto to QR****A zaplaci ? Do reszty ich porypalo w tym rzadzie ? Kto to zaplaci ?
bo dam sobie reke uciac ze spory procent populacji PL tego nie zaplaci bo z czego qrwde ?
z cwierc etatu za 1200 ? sorry taka rzeczywistosc
Odpowiadałem na to pytanie na navigatorze.
Odpowiedż jest prosta i brutalna,ich naprawdę nie obchodzi czy będziesz płacił podatek katastralny czy nie będziesz tego podatku płacił.
Jeżeli nie będziesz płacił tego podatku to zajmą Tobie hipotekę tym podatkiem.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości