Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

środa 10 wrz 2014, 16:41

jasonbourne pisze:
damiantrader pisze:Co myślicie o dziewicach po 30 ?
To samo co o zielonych ludzikach z UFO. Moim zdaniem nie istnieją, ale podobno niektórzy widzieli. :aaaa:
Ale, że miałeś z taką styczność ?
Czy pytasz z ciekawości bo nie spotkałeś ??


Dziewica,
nie dziewica,
co za różnica
:joy: :joy:


Zdarza się (tak słyszałem) że nie które robią to 1 raz tylko po to żeby pozbyć się "wianka".
Taka to "prawie" jak dziewica, mało wie jak zadowolić faceta i mało wie jak samej czerpać przyjemność z sexu.

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

środa 10 wrz 2014, 16:52

Są sam spotkałem 2, niezle beret mają zryty.
Ciekawość moja.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

środa 10 wrz 2014, 17:14

fibo-oscylator pisze:Czy pytasz z ciekawości bo nie spotkałeś ??
No jakoś się nie zdarzyło, może dlatego że generalnie spotykam się z atrakcyjnymi kobietami, a jak kobieta jest pociągająca to ZAWSZE ktoś znajdzie sposób żeby ją zdobyć. Nie ma kobiet nie do zdobycia, są tylko mężczyźni którzy nie potrafią się za nie zabrać.

Poza tym dziewice są słabe z co najmniej kilku powodów i jakoś nie chce mi się o nich pisać. Jakbym miał wybierać to już wolę nimfomanki, choć to też skrajność.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 11 wrz 2014, 12:16

jasonbourne pisze:
fibo-oscylator pisze:Czy pytasz z ciekawości bo nie spotkałeś ??
No jakoś się nie zdarzyło, może dlatego że generalnie spotykam się z atrakcyjnymi kobietami, a jak kobieta jest pociągająca to ZAWSZE ktoś znajdzie sposób żeby ją zdobyć. Nie ma kobiet nie do zdobycia, są tylko mężczyźni którzy nie potrafią się za nie zabrać.

Poza tym dziewice są słabe z co najmniej kilku powodów i jakoś nie chce mi się o nich pisać. Jakbym miał wybierać to już wolę nimfomanki, choć to też skrajność.
Nigdy nie rozumiałem tego parcia na dziewice. Jakaś wartość dodana do kobiety, że ma trochę błony między nogami? :D Czy facet wtedy czuje się dopiero prawdziwym ZDOBYWCĄ - "byłem tu pierwszy"?

Ani to to doświadczenia nie ma, ani nic. Nimfomanki zdecydowanie lepsze^^ Tzn, zależy co rozumiemy przez nimfomankę. Taki facet pod względem seksu, tak? (zawsze ma ochotę? :D)

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 11 wrz 2014, 15:37

Damian_C pisze: zależy co rozumiemy przez nimfomankę. Taki facet pod względem seksu, tak? (zawsze ma ochotę? :D)
Kwestią oddzielną jest że kobiety bardziej lubią seks niż mężczyźni oraz potrzebują go w większych ilościach. Tyle że o tym nie mówią. Muszą zachowywać pozory przecież. Czyli powiedzenie "facet pod względem seksu" nie jest moim zdaniem do końca trafione.

Definicje nimfomanki są różne, pomijając kwestie medyczne, to przede wszystkim kobieta która potrzebuje często zmieniać partnerów (lub regularnie zdradzać jednego partnera), bo poprzez seks z wieloma mężczyznami buduje swoją wartość jako kobieta. Nietrudno domyślić się że przyczyną są kompleksy i niskie poczucie własnej wartości, mimo przeważnie nieprzeciętnej urody i wielkiej atrakcyjności. Ale w sumie nie jest żadnym odkryciem że najpiękniejsze kobiety są najbardziej niepewne wartości swojej urody. Dlatego tak dbają o siebie.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 11 wrz 2014, 19:47

http://urodaizdrowie.pl/jak-rozpoznac-n ... #&panel1-1

Tutaj trochę więcej na temat nimfomanki
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

piątek 12 wrz 2014, 12:14

Damian_C pisze:
jasonbourne pisze:
fibo-oscylator pisze:Czy pytasz z ciekawości bo nie spotkałeś ??
No jakoś się nie zdarzyło, może dlatego że generalnie spotykam się z atrakcyjnymi kobietami, a jak kobieta jest pociągająca to ZAWSZE ktoś znajdzie sposób żeby ją zdobyć. Nie ma kobiet nie do zdobycia, są tylko mężczyźni którzy nie potrafią się za nie zabrać.

Poza tym dziewice są słabe z co najmniej kilku powodów i jakoś nie chce mi się o nich pisać. Jakbym miał wybierać to już wolę nimfomanki, choć to też skrajność.
Nigdy nie rozumiałem tego parcia na dziewice. Jakaś wartość dodana do kobiety, że ma trochę błony między nogami? :D Czy facet wtedy czuje się dopiero prawdziwym ZDOBYWCĄ - "byłem tu pierwszy"?

Ani to to doświadczenia nie ma, ani nic. Nimfomanki zdecydowanie lepsze^^ Tzn, zależy co rozumiemy przez nimfomankę. Taki facet pod względem seksu, tak? (zawsze ma ochotę? :D)
Po mojemu na dziewice lecą
1) niedoświadczeni, bo będą się wspólnie uczyć
2) skrzywdzeni przez te doświadczone
3) muzułmanie
:bigsmile:

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

piątek 12 wrz 2014, 12:16

damiantrader pisze:Są sam spotkałem 2, niezle beret mają zryty.
no, ale że jak ?

Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

piątek 12 wrz 2014, 18:52

fibo-oscylator
Trzeba z nimi chodzić. Uczucia i te sprawy.
A nie jak to większość chce od razu szybko przelecieć.
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

piątek 12 wrz 2014, 20:50

Szwajcar pisze:fibo-oscylator
Trzeba z nimi chodzić. Uczucia i te sprawy.
A nie jak to większość chce od razu szybko przelecieć.
To podstawa, czekać trzeba do ślubu :joy:
!problem! !problem!
Brak równowagi psychicznej , o byle co foch .

no avatar
Joop
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 14 kwie 2014, 14:17

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

piątek 12 wrz 2014, 22:08

Jak jest foch to trzeba się na nią wypiać. To jej ma zależeć na Tobie, a nie odwrotnie. Inaczej będą manipulować jak chcą.

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 13 wrz 2014, 09:18

Wiem . Wole kobiety doświadczone kobiety życiowo .

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 13 wrz 2014, 09:40

Szwajcar pisze:Trzeba z nimi chodzić. Uczucia i te sprawy.
A nie jak to większość chce od razu szybko przelecieć.
Moim zdaniem nie ma nic złego w szybkim seksie, np. po godzinie znajomości.

Po prostu niektórzy ludzie akceptują takie podejście a niektórzy nie. I wbrew pozorom szybkie przejście do relacji intymnych wcale nie wyklucza późniejszej relacji uczuciowej. Z drugiej strony niektórym kobietom wydaje się, że jak długo będą odwlekać seks, np. dwa tygodnie ( w przedziale wiekowym 30+ dwa tygodnie od poznania do seksu to bardzo długo), to będą w oczach mężczyzny bardziej wartościowe. No ale właśnie. Wydaje im się.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 13 wrz 2014, 12:22

jasonbourne
Chodziło mi tylko o dziewice, a nie wszystkie kobiety.
Kobiety są najróżniejsze.

Wg mnie można seksu używać do woli jak jest się singlem albo w wolnym związku z przyzwoleniem. Inaczej to pakowanie się w kłopoty swoje i robienie komuś syfu.

Co do czasu trwania znajomości i przejścia do seksu, to uważam tak jak większość, że jak szybko daje d..y to jest łatwa i może dać każdemu. Są oczywiście wyjątki. Dodatkowo niektóre lecą na kasę, auto i jest łatwiej taką przelecieć. Taka zrobi nawet więcej niż się spodziewasz.
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 13 wrz 2014, 13:22

Szwajcar pisze:Co do czasu trwania znajomości i przejścia do seksu, to uważam tak jak większość, że jak szybko daje d..y to jest łatwa i może dać każdemu.
Czy większość to nie wiem, ale wiem że kobiety wyczuwają takie rzeczy i właśnie dlatego odwlekają seks bo się boją że wyjdą na łatwą, szmatę, dziwkę itd. Co nie zmienia faktu, że przy odpowiednim podejściu można mieć prawie każdą najpóźniej po kilka godzinach znajomości, a przeważnie znacznie szybciej.

Nawet, zakonnicę :aaaa:

Z drugiej strony jak ktoś chce czekać dłużej to i kobieta będzie czekać, zakładając że jej wystarczy cierpliwości. Rolą mężczyzny jest kusić, rolą kobiety ulegnąć. Jak się jej nie skusi, to ona na pewno nie ulegnie. Proste.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

niedziela 14 wrz 2014, 15:40

Szwajcar pisze:fibo-oscylator
Trzeba z nimi chodzić. Uczucia i te sprawy.
A nie jak to większość chce od razu szybko przelecieć.
czyli takie "trochę staroświeckie"


jasonbourne to może uszczkniesz rąbka tajemnicy jak się robi, żeby chciała po godz. znajomości :joy:

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

niedziela 14 wrz 2014, 15:50

Czy bardziej Wam zależy na jakości sexu czy ilości partnerek.
Bo w sumie jakość sexu powinna rosnąć wraz ze wzajemnym poznawaniem upodobań ?
Czy może przy 1 seksie nowo poznane partnerki idą na całość i Wy również ?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

niedziela 14 wrz 2014, 17:47

fibo-oscylator pisze:Czy bardziej Wam zależy na jakości sexu czy ilości partnerek.
Bo w sumie jakość sexu powinna rosnąć wraz ze wzajemnym poznawaniem upodobań ?
Czy może przy 1 seksie nowo poznane partnerki idą na całość i Wy również ?
Mi zależy przede wszystkim na jakości relacji z kobietą. Na moim profilu na portalu randkowym mam napisane m.in. taki cytat (przemyślenia własne):

(...)Ja wiem jedno: nawet zwykłe zmywanie naczyń z dziewczyną, z którą coś nas łączy może dać więcej radości, przyjemności i satysfakcji niż dziki seks z piękną modelką, która nic dla nas nie znaczy. (...)


I to nie jest ściema na głupiutkie dziuńki z neta, ale tak uważam. Co więcej, zdarzyło mi się takie kobiety poznawać, również w necie.


fibo-oscylator pisze:to może uszczkniesz rąbka tajemnicy jak się robi, żeby chciała po godz. znajomości
Ale tu nie ma żadnej tajemnicy. Jest dokładnie jak na giełdzie. Najlepsze są metody najprostsze, tradycyjne, sprawdzone. Aby zdobyć kobietę, najlepiej ją po prostu pocałować. I zrobić to możliwie szybko. Im szybszy pocałunek, tym większa szansa na łóżko tego samego dnia. To jest w ogóle temat na oddzielny wpis, w każdym bądź razie ja początkowo byłem w szoku, że one tak się wszystkie godzą na pocałunek i to tak szybko, po 15-20 min znajomości. A to wcale nie jest rekord, bo można znacznie szybciej. Zasadniczo trzeba mieć tylko jaja i odwagę żeby ją przyciągnąć do siebie i posmakować jej ust. Bez zbędnych ceregieli i pitolenia.

Ulega statystycznie 70-80%. :aaaa:

Co więcej, jeżeli się z pocałunkiem zwleka np. kilka godzin, to już później skuteczność spada znacząco, nawet o 50%. Oczywiście są różne kobiety, ale generalnie zasada jest taka jak opisałem wyżej. Testowane wielokrotnie.

Poniżej krótki filmik Vekana, akurat jego nie lubię za bardzo, nie trafia do mnie, ale tutaj trafia w sedno.

http://www.youtube.com/watch?v=JP_rCHZc0GA
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

poniedziałek 15 wrz 2014, 11:06

a zdarzały się sytuacje ze znajomościami internetowymi, że w realu uciekaliście :joy: z randki bo ona okazała się być nie taka jak w necie czy to z wyglądu czy po rozmowie z charakteru ??

bo np można się złapać na taką przynętę
http://img.wiocha.pl/images/2/1/215c54e ... 1410783183

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

poniedziałek 15 wrz 2014, 14:03

fibo-oscylator pisze:a zdarzały się sytuacje ze znajomościami internetowymi, że w realu uciekaliście :joy: z randki bo ona okazała się być nie taka jak w necie czy to z wyglądu czy po rozmowie z charakteru ??
Mi się zdarzyło kilka razy, że laska była dużo grubsza niż na zdjęciach. Zasadniczo ok. 50% randek internetowych jest nieudanych, mimo selekcji. Czasami laska jest nie bardzo, a czasami po prostu nie zrobi się na niej wrażenia. Nawet się nie da pocałować. Z drugiej strony, ok. 20-25% to naprawdę fajne dziuniaki, z którymi można robić wiele fajnych rzeczy.

Nudzi mi się w pracy to jeszcze dopiszę kilka rzeczy. Zasadniczo w ciągu ostatnich dwóch poznałem w internecie (tzn. umówiłem się z nimi i spotkałem) ok 100 kobiet. Jakie wrażenia? Ogólnie bardzo pozytywne. Co prawda ciężko znaleźć miłość życia, ale jak kogoś interesuje przede wszystkim przygodny seks, to będzie miał używanie do oporu. Nie ma się co oszukiwać, większość (zarówno mężczyzn jak i kobiet) po to zakłada konta na portalach randkowych. Poznałem zadziwiająco dużo bardzo ciekawych kobiet na wysokich stanowiskach, dwie dyrektorki, kilka bizneswomen, kilka menedżerek wysokiego szczebla. I nie ma się co oszukiwać, takie znajomości procentują później realnymi korzyściami zawodowymi. Największym minusem związanym z portalami randkowymi były zdecydowanie rachunki za telefon. Miałem i wciąż w sumie mam tyle różnych numerów telefonów, że musiałem przejść na abonament no-limit, bo rachunki za komórkę były kosmiczne.

Ogólnie polecam.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości