Zaklady bukmacherskie

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

Zaklady bukmacherskie

piątek 22 cze 2012, 19:16

Kolega Seba z navigatora zaprasza do dyskusji....

z okazji EURO zaczalem sie bawic w obstawianie meczy na STSach
"bawic" to bardzo dobre slowo bo moje zaklady sa za kwote 2 - 5 zl Smile

ogolnie to bardzo sie interesuje sportem..praktycznie codziennie jakis mecz w noge ogladam (jak grala polska liga to potrafilem w weekend 7 meczy obejrzec), do tego LM i LE tez co tydzien, czasami liga angielska + troche hiszpanska...oprocz tego duzo siatkowki (ligowa + reprezentacja - ale tylko meska), ogladalem wiekszosc gal bokserskich transmitowanych przez polsat w ostatnich 2 latach..jakis czas temu bylem dobrze zorientowany w MOTOGP i jak kubica jezdzil to tez w F1

po co to wogole pisze? hehehe
a no po to bo wydawalo mi sie ze naprawde sie znam na sporcie Very Happy
ale mniej wiecej od dwoch tygodni gdy zaczalem sie bawic w typowanie wynikow widze ze to zupelnie inna bajka, bo praktycznie na kazdym kuponie mam jakas wtope hehe
typu ze rosja przegrala z grecja czy wlochy z korea w siatkowke...nie mowiac juz o polakach i holendrach podczas euro Smile

i teraz pytanie do osob ktore sie tym zajmuja (a wiem ze takie osoby tez tu sa): "jak gracie" hehe
- duzo zakladow na jeden kupon czy malo?
- pewniaki za wieksza stawke czy mala stawka i wysoki przelicznik?
- znane ligi i znane zespoly czy 8 liga pakistanska?
- zaklady typu wygra/przegra/zremisuje czy np kto bedzie mial wiecej roznych albo kto pierwszy rzut z autu?
- czy moze jakis czysto matematyczno-statystyczny system?
itp itp

wiem ze sa rozmaite fora na ten temat..wiem ze jest duzo stron o systemach itp
ale chcialem tez ten temat na naszym forum poruszyc bo pamietam ze kilka osob sie kiedys wypowiadalo o zakladach Wink
wiem tez ze jest jeden podobny temat u nas:
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=18768
ale tam jest bardziej o FX i braniu kredytow na gre niz o bukmacherce

takze zapraszam do dysksji poki co w czasowkach



Ja z mojej strony mogę podsumować Kolegę Sebę jednym zdaniem....
Bramkarz REPREZENTACJI WŁOCH powiedział PUBLICZNIE że nie widzi nic złego w tym że drużyny przed meczem UMAWIAJĄ się na wynik....!!!.


Pozdrawiam.


Z mojej strony mogę Szanownym Forumowiczom zaproponować jedyne wyjście...
Ządać wyników z ostatnich... dziesięciu lat pod U.S. Commodity Futures Trading Commission.
To gwaratnuje MINIMUM profesjonalizmu.....http://www.cftc.gov/index.htm

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości