Wielka Brytania: już jedna czwarta Polek ma dziecko z cudzoz

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

Wielka Brytania: już jedna czwarta Polek ma dziecko z cudzoz

wtorek 28 sie 2012, 17:40

Wielka Brytania: już jedna czwarta Polek ma dziecko z cudzoziemcem. "To dużo.

Co czwarte dziecko urodzone przez Polkę w Wielkiej Brytanii ma ojca innej narodowości
Czasem Brytyjczyka, a czasem przybysza z Azji czy Afryki.
Ci, którzy mieszkają na Wyspach, zauważyli to już dawno: Polki o wiele częściej niż Polacy wiążą się z Brytyjczykami lub imigrantami z innych krajów i kontynentów. Obserwacje te potwierdziły właśnie dane opublikowane przez brytyjski urząd statystyczny - Office for National Statistics.

http://wyborcza.pl/1,75477,12373246,Pol ... litki.html

Moje zdanie jest takie.
Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak w Polsce rynku kapitałowego.// a do 2004 roku było to przestępstwo// nie jestem pewien czy w niektórych aspektach dalej jest..,przynajmniej tak mi tłumaczył jeden z Dyrektorów że nic się nie da zrobić...,,,nie wiem czy to jest prawda prawna... ,,coś mi w jego argumentacji śmierdzi...//
Robi się z Polaków pod bydło co w naturany sposób powoduje że Polki wybierają Pakistańczyków na biologicznych ojców swoich dzieci....

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji....

PS może doprecyzuję..
Pakistańczyków w UK
Którzy posiadają..
1- Normalny rynek kapitałowy // bez otoczki debili...//
2-Zwolnienie kapitałowe do 11 000 tyś f rocznie .
3- Zwolnienie dochodów osobistych do 8 000 funt rocznie
4- Zwolnienie Spread Bettingu całkowite z podatku...
5- i tysiące takich spraw o których pisałem w innych wątkach....

Pozdrawiam.

PS. Proszę nie pisać że można to zrobić jeszcze lepiej // to jest oczywiste.../// pisałem o minimum....
PS .Lepiej to rozumiałem CAŁKOWITE zwolnienie podatkowe wzorem... Szwajcarii oraz np. Holandii...
PS. nie chodzi mi o rasistowskie od zywy, .Chodzi mi o meritum sprawy...

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Wielka Brytania: już jedna czwarta Polek ma dziecko z cu

sobota 01 wrz 2012, 11:30

Nie no, koniec swiata.

Ten temat jest na powaznie? Bo ja juz przestaje ogarniac Twoja wizje swiata.
Jako czlowiek, ktory troche krajow zwiedzil, wiem jak polki zachowuja sie za granica. Nie tyczy sie to zreszta tylko polek, ale ogolnie kobiet z krajow postsowieckich. Otoz, spora ich czesc, mowiac kolokwialnie - lubi bolce w innym kolorze :). Murzyn, arab, latynos, nawet hiszpanie czy portugalczycy. Dominuja w tym panie z malych miejscowosci, ktore sa czesto dosc mocno zakompleksione. Jada na zmywak do Anglii, poznaja przedsiebiorce Ahmeda prowadzacego bude z kebabem, ten im obiecuje zlote gory i glupie wierza... Czesto tez romans lub zwiazek z murzynem lub arabem jest dla nich czyms do pochwalenia sie przed kolezankami -> ze sa inne, lepsze...


Ale nie jestem w stanie, no k***a jest to dla mnie niewyobrazalne, jak mozna wymyslic teorie, ze UWAGA UWAGA

jJade sobie do angli, porucham sie z murzynem Jamalem lub landlordem Ahmedem (moze da mi pokoj za free) bo w Polsce nie bylo do 2004 roku rynku kapitalowego!!!!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Wielka Brytania: już jedna czwarta Polek ma dziecko z cu

sobota 01 wrz 2012, 18:42

Nie rozumiemy się.
Rynku kapitałowego dalej nie ma.
Od 2004 roku dostępny prawnie jest tylko FX.
Pytałem czy nie sądzicie że brak tych rynków plus brak dobrych rozwiązań podatkowych spowodował że Polacy zarabiają po 1-1.5 tyś, a emeryturki z tego po 20-300-500 zł?.
Jedna koleżanek co wyszła za mąż za Tunezyjczyka w UK powiedziała mi to wprost...,woli mieć męża co zarabia i żyje sobie na luzie,a emeryturki z tego 8-12 tyś na Polskie// dodatkowo dodała jeszcze różne socjale tam mają //,z tym że nie o socjale mi chodzi.
Macie podobne doświadczenia?.
pozdrawiam.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Wielka Brytania: już jedna czwarta Polek ma dziecko z cu

sobota 01 wrz 2012, 18:59

No to jest dokladnie to o czym pisalem. Twoja kolezenka jest leniwa, zamiast pracowac woli dac dupy i zyc z socjalu. Taka jest niestety postawa wielu ksiezniczek z naszego pieknego kraju.

A co do socjalu w UK to tam tez sie to powoli konczy, ludzie maja dosyc imigrantow, ktorzy nic nie robia oprocz dzieci i pobierania socjalu, takze zeby kolezanka sie jednego dnia sie nie zdziwila.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości