Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

ODPOWIEDZ
no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 10:20

Tu z nudów będę opisywał i odpisywał na głupoty z postów ! ;-)

Zaczynamy !
zzz pisze: W Polsce traci ok. 82 % inwestorów..

dzięki podniesieniu świadomości inwestorów oraz ich zaangażowaniu powinniśmy zrobić wszystko aby zejść z 82% na 70-60 %
Jeżeli się nam to uda to będzie wielki sukces tego forum oraz naszej bankowości.

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji....
Jezuuuuu wielki sukces forum. Rozumiem że jak ktoś to przeczyta to nagle mu skuteczność skoczy o pierdyliard razy ! I jeszcze banki mu w tym pomogą ! EPIC FAIL :D
zzz pisze:Moim zdaniem każdy z nas powinien zaznajomić się z profesjonalnym programem Metastock.

Moja rada jest taka...
W Metastock jest ok. 10 000 tysięcy wskażników,trzeba samemu sobie i swojej psychice dopasować to co nam odpowiada i dopiero pod to dobierać rozwiązania EA,wskażniki,doradców,rozwiązania podatkowe itp...
Tutaj trzeba szukać klucza do sukcesu na FX.....

Pozdrawiam.
Moim zdanie należy zapoznać się z profesjonalnym programem paint. Można tam śmiało testować różne wskaźniki. A także malować nowe.
Szkoda że nie używam wskaźników... ;(

zzz pisze: Ja radzę ZAWSZE forumowiczom w takiej sytuacji żądać KATEGORYCZNIE udokumentowanych wyników pod CFTC z ostatnich 10 lat lub robić to samemu ..// nawet nieudolnie/// .Jest to moje subiektywne zdanie..... :mrgreen:

Pozdrawiam.
Wysłałem pismo do PKO BP aby dali mi wyniki pod kontrolą CFTC - nic.
Wysłałem do Providenta - nic.
Okazało się że CFTC działa na terenie USA.
Wiem że niektórym ciężko to zrozumieć... Tak więc napiszę dużymi literami :
CFTC DZIAŁA NA TERENIE USA I DLA NAS JEST NIC NIE WARTE. TAK SAMO JAK NASZ KNF -> widać po amber gold.

zzz pisze:PS moje doświadczenia z Francji i Polski nie są budujące.
Znajomy dobrze zapowiadający się trader stanął przed dylematem praca tradera w ramach praktyki ,praca w Polsce za darmo //praktyki,załatwione po znajomości....//,a praca którą dostał z U.P z Opola za 2400 Euro jako pilęgniarz w Niemczech....

Pozdrawiam.
Tak się dobrze zapowiadał a nie potrafił na siebie zarobić... O, to tak jak autor tego cytatu !
zzz pisze: Tutaj przedstawiam jak powinna wyglądać bankowość
Wydrukować sobie to

http://pl.saxobank.com/trading-products/bond

następnie pochodzić sobie po centralach Polskich banków z tym wydrukiem,na pewno sobie coś znajdziedzie..... :lol:

Pozdrawiam.
Wstaję sobie rano, wchodzę na strony banków i maszeeeeeerujeeee po centralach.... Ale do oddziału to już nie mogę iść nie ?
zzz pisze: Na pewno platforma Currunex jest jedną z najlepszych i najszybszych na świecie,została utworzona ok. 14-15 lat temu.

Pozdrawiam.
Na pewno. Czarno białe telewizory też są świetne. I żelazko na węgiel ! Cała technologia się rozwinęła ale nie powstało jeszcze nic lepszego niż platforma sprzed 15 lat.
ŻAL.
Ostatnio zmieniony czwartek 30 sie 2012, 10:39 przez Cyb, łącznie zmieniany 1 raz.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 10:39

Dobry temat i dobre miejsce na taki temat na Forum dla wyrażania subiektywnych opinii.

Merytorycznie, to przyznaje, że sposób prowadzenia krucjaty przez ZZZ nie jest może najlepszy, część rzeczy o jakich ZZZ pisze to abstrakcyjna, a oczekiwania nierealne, jednak idea jest chwalebna. Szkoda, że nie przez Wszystkich rozumiana i rozmywana w przepychankach.

Pozdrawiam

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 10:41

Wojtek - idea ideą ale część rzeczy jest
a) nieaktualna
b) dawno rozwiązana w inny sposób
c) człowiek ten nie potrafi przyjąć do wiadomości innych prawd niż jego własne
d) nie potrafi czytać ze zrozumieniem ani odpowiadać ze zrozumieniem na pytania.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 10:47

zzz pisze:Natomiast powody dla których w USA zabroniono pozycji przeciwstawnych są moim zdaniem słuszne /// chodzi o bronienie interesu normalnych inwestorów...///
Taaaaa a świstak zawija... Szkoda żeby ktoś mi mówił czy mogę sobie otworzyć w 2 stronę czy nie...
zzz pisze:Trzeba pamiętać że 5-7 pipsami przewala się trend światowy...,a u brokera MM różnica 10-20 pip to żaden problem....
To sobie wydrukowałem, jak mój syn będzie smutny to dam mu to do przeczytania i 4 godziny śmiechu załatwione ;-)
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
zzz

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 15:16

Cyb,zrozum jedną rzecz.Jesteś na tyle ograniczony że traderem nigdy nie będziesz.// daj sobie z tym spokój,dobrze Ci radzę..//
Przypisujesz wątki z przed paru lat,gdy nikt o niczym nie wiedział, toczyła się wtedy ostra dyskusja czy w Polsce będzie ECN...
A ,Ty teraz porównujesz to tego co jest teraz?.
Jeżeli chociaż byłaby z Ciebie namiastka na tradera // traderem nigdy nie będziesz ,ręczę Tobie na 100 %,/// to byś wiedział że 3-5 lat temu jak to pisałem to Metstock podłączony do prawdziwych danych to było jedyne rozwiązanie dla tradera.
Jak trzeba być ograniczony i złośliwy, aby tego nie zrozumieć?.
Co do dalszych wywodów np.

Cyb pisze:
zzz pisze:Natomiast powody dla których w USA zabroniono pozycji przeciwstawnych są moim zdaniem słuszne /// chodzi o bronienie interesu normalnych inwestorów...///
Taaaaa a świstak zawija... Szkoda żeby ktoś mi mówił czy mogę sobie otworzyć w 2 stronę czy nie...
zzz pisze:Trzeba pamiętać że 5-7 pipsami przewala się trend światowy...,a u brokera MM różnica 10-20 pip to żaden problem....
To sobie wydrukowałem, jak mój syn będzie smutny to dam mu to do przeczytania i 4 godziny śmiechu załatwione ;-)
...
Tak jak napisałem wyżej.Tymi postami udowodniłeś wszystkim że o traderce nie masz pojęcia,traderem nigdy nie będziesz na 100%

Pozdrawiam.

PS. zauważ że po ostatnich Twoich postach nie tylko ja do takich wniosków doszedłem.....

PS.Najlepiej podsumował to jeden z forumowiczów,dyskusja z Tobą to tak jak krowie tłumaczyć teorie względności...

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 16:03

zzz pisze:Cyb,zrozum jedną rzecz.Jesteś na tyle ograniczony że traderem nigdy nie będziesz.// daj sobie z tym spokój,dobrze Ci radzę..//
Idź trolować gdzie indziej. To jest mój wątek i przytoczę tu wszystkie twoje kretyńskie wypowiedzi. Bo tak lubię.
I twoje sapanie o tym czy będę traderem czy nie to możesz sobie w buty wsadzić.
Tyle tylko że to ty martwisz się o emeryturę, a ja już nie.
Bo gdybyś był traderem to byś martwić się nie musiał. A tak - pozostaje Twój wirtualny świat w którym udajesz że cokolwiek wiesz.

Najlepiej podsumowało to z 15 osób które napisało do mnie na priv : "Że tobie się chce temu *********** odpisywać... Ostatni interes jaki zrobił był w PRL... "
I takich tekstów mam co najmniej kilka dziennie. Gdybym miał wycinać obelgi pod Twoim adresem to niestety nie mógłbym skopiować nic.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 16:09

zzz pisze:Jesteś na tyle ograniczony że traderem nigdy nie będziesz.// daj sobie z tym spokój,dobrze Ci radzę..//
Przypisujesz wątki z przed paru lat,gdy nikt o niczym nie wiedział, toczyła się wtedy ostra dyskusja czy w Polsce będzie ECN...
Jesteś tak ///ograniczony/// że nie //zauważyłeś// że to Twoje wątki z tego forum i //mają// maksymalnie pół roku////////
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 16:17

zzz pisze:Skoro najważniejsi ludzie w Polsce tak dają się dymać....// ludzie Prezydenta Kwaśniewskiego,ministrowie.,celebryci itp....///
Realnie zostaje w Polsce tylko ten wątek....,niestety..
Uzdrowicielu Polski ! Od dziś będę wysyłać link do tego tematu do każdej partii. Niech wiedza że jest tu rozwiązanie i kryzysu i głodu na świecie, i suszy i tornad na świecie i tsunami i życia na marsie !
zzz pisze:Mam prośbę.

Może ktoś wytłumaczyć dlaczego teraz 2012-05-21 godzina 22
Wskażniki trendu kierunkowego DZIENNE wskazują na MT-4 kupuj,a na C Trader ECN sprzedaj?.
Skłaniam się do tego że C trader ECN NIE kłamie.
Jednak za wyjaśnienie będę zobowiązany.

Pozdrawiam.
I TY //MÓWISZ// ŻE MASZ POJĘCIE O //RYNKU// ????????? Nawet wskaźniki kierunkowe //dzienne// mają Cię gdzieś /// Daj sobie spokój bo nigdy nie będziesz nawet demo traderem.
zzz pisze:PS. w sumie to zgłupieć idzie jak się nie ma podpiętego Metastocka profesjonala...// ja nie mam teraz..///
Może macie jakieś inne rozwiązania...?,jeżeli tak to wrzucajcie...

Pozdrawiam.
A Avast profeszjonal nie dałby rady ???


CDN...
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
mohertrader
Posty: 9
Rejestracja: środa 27 cze 2012, 12:58

Re: Głupoty z różnych postów - moj temat ;-)

czwartek 30 sie 2012, 17:44

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.Spis treści
1 Etymologia
2 Geneza zjawiska
3 Charakterystyka zachowania internetowego trolla
3.1 Symptomy trollowania
4 Obrona przed trollowaniem
5 Dzieci Neostrady
6 Nadużywanie terminu
7 Zobacz też
8 Przypisy
9 Linki zewnętrzne

[edytuj]
Etymologia

Termin „trollowanie” pochodzi od ang. Trolling for fish – metoda łowienia ryb na haczyk, błystkę[1], ponieważ troll „zarzuca haczyk”, poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię. Poprzez wsteczną etymologię uprawiających trollowanie nazwano trollami (od legendarno-baśniowych stworów z mitologii nordyckich).
[edytuj]
Geneza zjawiska

O ile trollowanie określane jest obecnie jako zachowanie patologiczne i chuligańskie[4], to wywodzi się ono z działania podejmowanego w usenecie wobec nowych użytkowników, mającego na celu ich zdyskredytowanie w oczach uczestników konkretnej grupy dyskusyjnej. Tego typu trollowanie w usenecie cenione było przez grupy, a ofiarom, wobec których było ono zastosowane, czasami wysyłano akronim YHBT (you have been trolled)[1], co oznacza powiadomienie osoby, że dała się podpuścić.

Z czasem tego typu zachowania przestały być akceptowane, a osoby nadmiernie stosujące tego typu działania zaczęto piętnować, zarówno poprzez określanie ich mianem trolli, zakłócających merytoryczny przebieg dyskusji, jak i ostrzegając przed nimi innych, szczególnie nowych użytkowników, poprzez polecanie im niepodejmowania dyskusji z trollami[2].
[edytuj]
Charakterystyka zachowania internetowego trolla

Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa.

Nieraz też autor podaje linki do stron z obrzydliwą zawartością, najczęściej tak zamaskowane, że niczego nieświadomy użytkownik widzi nagle zdjęcia zmasakrowanych zwłok, wypróżniających się ludzi itd. (zobacz: goatse.cx). Inną metodą trollowania jest podawanie linków do screamerów bez ostrzeżenia.

Część trolli rzadziej lub częściej zmienia swoje dane (np. adres poczty elektronicznej), aby znaleźć się poza killfile'ami innych osób[2].

Trollowanie czasem bywa stosowane przez lamera – osobę, która podkreślając swoje doświadczenie i wiedzę w danym temacie (a w praktyce jest ona bardzo niewielka), próbuje wypowiedzieć się na temat wad czegoś/kogoś, próbuje na siłę pomóc komuś w problemie etc. Kiedy dochodzi do polemiki z osobami bardziej doświadczonymi w temacie, lamer może zareagować śmiesznymi i bezsensownymi argumentami. Kończy się to w wielu przypadkach interwencją ze strony administratora lub moderatorów serwisu. Czasami jednak trollowanie jest stosowane wobec lamerów, aby zniechęcić ich do dalszego udziału w dyskusji.
[edytuj]
Symptomy trollowania

Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:
bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. Ten system operacyjny jest najlepszy!) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) – jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania;
prosta do zauważenia sztuczna nieznajomość podstaw tematu danego forum (np. na forum o zaletach systemów komputerowych, troll zapyta, czym jest system komputerowy.);
częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona – celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania;
celowe wyrażanie zdania różnego od grupy w której ów zdanie wyraża, nawet jeśli jest takie same jak jego, co z kolei prowadzi do dyskusji z której "wyciąga" się osoby niepotrafiące uargumentować własnego zdania(daje to im satysfakcje z poczucia wyższości nad innymi)
brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom;
chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb[2];
skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii – albo atakowanie wszystkich za najdrobniejsze literówki, albo demonstracyjne łamanie zasad;
skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich;
częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi;
wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary (np. moderatorów, współdyskuntantów etc.) także w sytuacjach niezwiązanych z danym forum[2];
konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń życiowych – celem trolla jest tutaj nadanie większego znaczenia swoim wypowiedziom, jako pochodzącym od specjalisty, osoby, która coś zna z autopsji, etc.;
próby utrudniania innym wypowiedzi w dyskusji poprzez środki techniczne dostępne w danym forum (np. w Usenecie może dochodzić do prób zmieniania lub usuwania wypowiedzi współdyskutantów, ponieważ protokół nie pozwala na sprawdzenie, czy post z żądaniem usunięcia innego posta pochodzi od autora usuwanego posta) – działania takie jednak są rzadkie, ponieważ zazwyczaj wiążą się z naruszeniem regulaminu danego forum i tym powodują zdecydowaną reakcję administratorów, więc troll często ich unika, żeby nie utracić dostępu do danego forum;
za każdym razem rozpoczynanie wypowiedzi od tego samego zwrotu – powitania, często obraźliwego, prowokacyjnego[2];
ceremonialne używanie filtrów (np. killfile'a) – troll uroczyście obwieszcza, że jego oponent ma znaleźć się w filtrze trolla, przy czym bardzo często i tak tego nie robi i dalej czyta wypowiedzi oponenta (czasem tylko próbuje udawać, że je filtruje);
regularne ogłaszanie swojego definitywnego odejścia z forum lub grupy dyskusyjnej i za każdym razem, po jakimś czasie, powracanie – troll tłumaczy się tutaj różnego rodzaju obowiązkiem, otrzymaniem kilkuset maili zachęcających do powrotu etc.;
zmienianie własnych danych, które może polegać albo na drobnych zmianach tych danych (np. Troll może zmienić się w Troola lub Trrola etc.) albo na poważnych zmianach takich danych (np. Troll staje się „Uczestnikiem”) – celem trolla jest spowodowanie, aby inni uczestnicy forum nie mogli filtrować wypowiedzi trolla lub ich ignorować bez czytania;
tworzenie klonów (np. Troll może także występować w tym samym okresie także jako Uczestnik1 i Uczestnik2), których wypowiedzi składają się z wyrazów poparcia wypowiedzi trolla występującego pod własnymi danymi oraz ataków na oponentów tego trolla – troll w ten sposób próbuje wykazać, że nie jest izolowany i cieszy się poparciem na danym forum.
[edytuj]
Obrona przed trollowaniem

Nie karmić trolla


Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia. O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni blokować możliwość publikowania wiadomości, które można uznać za trollowanie i odpowiadania na nie. Kasowanie cudzych wiadomości wywołuje konflikt, gdyż jest powodem oskarżenia o cenzurowanie wypowiedzi, jest dodatkowym argumentem do podtrzymania konfliktu[2].

Zazwyczaj konsekwentne ignorowanie trolla skutkuje jego zniechęceniem i przeniesieniem się w inne miejsce lub całkowitym zaprzestaniem działalności. W praktyce jednak rzadko do tego dochodzi, ponieważ na forum bardzo często znajdą się jakieś osoby, które będą jednak z trollem dyskutowały i tym samym zachęcały do kontynuacji działalności. Dodatkowo niektóre trolle potrafią stworzyć wokół siebie krąg osób, które ich wspierają, chronią przed oponentami, podsycają dyskusję z udziałem trolla etc. – na szczęście jest to zjawisko czasowe, bo trolle swoim pogardliwym i nacechowanym wyższością zachowaniem w stosunku do tych osób, szybko je do siebie zniechęcają.

W slangu internetowym często mówi się, że trolla nie należy karmić – czyli że nie należy z nim w ogóle wchodzić w jakąkolwiek polemikę.
[edytuj]
Dzieci Neostrady

Tytułowym mianem czasem są określane osoby przejawiające zachowania typowe dla trollowania (lub inne nieakceptowane zachowania jak np. spamowanie lub żądanie, aby uczestnicy forum rozwiązali za niego zadanie domowe) z braku wiedzy (np. nieznajomość netykiety, nieumiejętność skonfigurowania oprogramowania, nieznajomość podstaw ortografii) i braku woli, żeby zdobyć tę wiedzę. Zachowania te połączone są często z reagowaniem nasiloną agresją na wszystkie próby zwrócenia uwagi a nawet niespełnienie żądań. Agresywność powoduje, że „dzieci Neostrady” nierzadko tracą dostęp do danego forum czy nawet łącza, ponieważ z powodu nieznajomości regulaminów w swoich zachowaniach ewidentnie naruszają ograniczenia tych regulaminów.

Etymologia określenia
Gdy Telekomunikacja Polska wprowadziła usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu (Neostradę), łącza były masowo instalowane jako prezent od rodziców z okazji Komunii Świętej, urodzin, ukończenia klasy w szkole itp. u osób w wieku 8–16 lat, które rozpoczynając korzystanie z Internetu często tak się zachowywały. W związku z tym osoby przejawiające takie zachowania zaczęto nazywać dziećmi z Neostradą lub dziećmi Neostrady (ta forma przeważyła). Oczywiście opisane zachowania mogą dotyczyć osób w różnym wieku czy posiadających różne łącza internetowe. Status dziecka Neostrady jest statusem przejściowym, ponieważ osoby te albo nabywają określoną wiedzę i stają się mniej uciążliwe lub nabierają umiejętności respektowania niektórych wymogów regulaminów, albo z powodu swego zachowania szybko tracą dostęp do danego forum czy nawet łącza[5].

Zanim powstał termin „dzieci Neostrady”, ukuto nazwę Fripolboks- od firmy Polbox, która jako pierwsza w polskim internecie uruchomiła serwis bezpłatnych kont pocztowych (free.polbox.pl), adresy miały postać login@free.polbox.pl. W polskim Usenecie pojawiło się wówczas wielu użytkowników nieobeznanych z netykietą, zwłaszcza po wprowadzeniu przez Telekomunikację Polską płatnego tylko za połączenie modemowego numeru dostępowego 0202122.
[edytuj]
Nadużywanie terminu

Termin troll bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych[2]. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia. Nie każda bowiem kontrowersyjna, poruszająca trudne zagadnienia i mogąca kogoś bulwersować wypowiedź jest zaraz formą trollingu.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie


Zdanie warte tego żeby jeszcze raz go zacytować :

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych itd....


Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości