Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmik

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmik

wtorek 06 lis 2012, 15:02

Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

wtorek 06 lis 2012, 22:28

Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
ccac0la
Posty: 13
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 13:59
Lokalizacja: Z bagien

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

środa 14 lis 2012, 20:34

To ja może zapodam http://pl.radiovaticana.va/Articolo.asp?c=638505 .
Mam nadzieję, że nie doczekam tego w Polsce.
Ładną dziewczynę może mieć każdy, ale mistrzem forex zostaną nieliczni..

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

środa 14 lis 2012, 20:52

A lewaki dalej o poprawności politycznej, nie potrzebują wojny , bez tego na razie im się udaje, oby w końcu Europa się obudziła i zrobiła z ich prawami tu porządek taki jaki oni maja dla nas u siebie. W niektórych dzielnicach UE już strach chodzić , masakra. Nie jestem rasistą, ale nie może tak być że oni nam dyktują swoje chore prawa, chcą tu być ok, ale na naszych warunkach, a nie święta znosić czy kościoły na meczety zamieniać, a z takimi wnioskami już się wychylają. Jest śmieszna nagonka na żydów, a tak naprawdę większym zagrożeniem jest agresywna ekspansja muzułmanów.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

środa 14 lis 2012, 22:06

Ja także uważam, że integracja Islamu to pomyłka, bo tego się nie da zrobić. Islam z swoim fanatyzmem w obecnej formie nie nadaje się do integracji z kulturami europejskimi. Z drugiej strony od tysiącleci biała nacja najeżdżała na kraje islamskie niosąc tam dawniej krzyż, a teraz demokrację więc się nie dziwię.

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

środa 14 lis 2012, 22:21

A ja tylko spytam, bez wdawania się w szczegóły: kto z Was czytał Koran? Ja czytałem. Polecam, można się dużo nauczyć. Nie islam jest fanatyczny, ale niektórzy jego wyznawcy. Tak samo, jak w każdej religii, to nie zależy od wyznania.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

środa 14 lis 2012, 22:54

Bardzo fanastyczny
szczegolnie te momenty w ktorych z wielka precyzja opisuje w ktorych wypadkach facet moze obcowac ze zwierzetami oraz co zrobic jezeli kobieta odbyla stosunek z ogorkiem
do tego dochodza korelacje ojciec syn ojciec corka i milion innych smaczkow dla tych ktorzy przylozyli sie do czytania tej jakze swietej ksiegi
gdyby znalazl sie jakis ignorant ktory zastanawial by sie o czym jak wogole pisze to ucinajac wszelka dyspute odsylam do przeczytania w calosci koranu
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 00:04

Wirus pisze: Nie islam jest fanatyczny, ale niektórzy jego wyznawcy. Tak samo, jak w każdej religii, to nie zależy od wyznania.
Przez prawie rok mieszkałem w pokoju wielkości tojtoja z wyznawcą Proroka i był to najcoolniejszy gościu jakiego w życiu poznałem. Nie zrobiłem niczego oprócz okazania mu szacunku.Odwdzięczył mi się tym samym i w dodatku okazał niesłychaną dla moich ziomali szczodrość w bardzo trudnym dla mnie czasie. Na dodatek był z Afryki.

Szczerze Go teraz pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 00:59

Oczywiście są też normalni co chcą sobie żyć w spokoju itd , ale to wyjątki - zresztą w razie czego w większości i tak się podporządkują swojemu guru. Fakt jest taki że ten cudowny Koran zgodnie z wolą ich proroka dopuszcza pedofilię i inne zboczenia bo jak to inaczej można nazwać , ślub tymczasowy by jakiś guru obcował sobie z kilkuletnią dziewczynką bo jest zwykłym zwierzęciem, i wszystko zgodnie z wolą ich proroka , dziękuję za taką integrację. Takich kwiatków jest więcej, zostaję przy Biblii jak już w której jest dużo dobrego, akurat Biblię czytałem , całą. Co do fanatyzmu Wirus masz rację, ale nie do końca, Islam z natury jest agresywny , inni to be i z wolą Proroka należy wyeliminować. To się nazywa ich ekumenizm, nie ma kompromisu. Pojedź tam do nich i otwórz sobie kośció..ł albo afiszuj się chrześcijaństwem, życzę powodzenia. Ja wiem jedno, żyję w Europie i nie życzę sobie takiej ekspansji i agresywnego zachowania wyznawców Islamu. Co raz więcej ludzi dostrzega ten problem, Francja oficjalnie przyznała się że zrobiła błąd z takim otwarciem się na nich i nie wie co z tym fantem zrobić. Ludzie się budzą i podejrzewam że albo rządy zaczną coś z tym robić albo ludzie sami zaczną robić porządek. W wielu szkołach UE klasy już są zdominowane przez 60-70% muzułmanów a rdzenni mieszkańcy są terroryzowani, uwagę zwrócisz, rasista, nie ważne że dzicz niszczy i nic nie wnosi do społeczeństwa. Wirus wyżej masz chyba linka odnośnie wypowiedzi ich guru i interpretacji Koranu jeśli idzie o pedofilię. A tu ciekawa stronka: http://www.euroislam.pl/
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 09:33

Królik, sporo prawdy w tym co piszesz, na nasze nieszczęście oni tkwią dalej w głębokim średniowieczu, my ten etap mamy za sobą. Tym na dzień dzisiejszy się różnimy.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 10:08

A ja słyszałem, że jest taka religia, pradawna zresztą, która nie tylko akceptuje, a wręcz nakazuje okaleczanie człowieka przez człowieka, w dodatku kilkudniowego dziecka!

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 10:13

Wirus pisze:A ja słyszałem, że jest taka religia, pradawna zresztą, która nie tylko akceptuje, a wręcz nakazuje okaleczanie człowieka przez człowieka, w dodatku kilkudniowego dziecka!
Może i jest, ale nie biegają stadami po ulicy, nie kładą kocyków i nie modlą się blokując ruch na chodnikach :mrgreen:

Słyszałem wiele rzeczy Wirus i co z tego, a fakty są takie że następuje islamizacja Europy i mam nadzieję że ktoś to ukręci w końcu. Nie może być tak że w obawie przez zarzutem rasizmu toleruje się to co robią bo jakaś chora idea poprawności politycznej i są często ponad prawem.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 10:41

Nie "może", tylko na pewno jest. Biegają stadami, w dodatku z bronią, a każdemu, kto na nich krzywo spojrzy, zarzucają rasizm i nazywają go nazywają anty...tą :>

Awatar użytkownika
ccac0la
Posty: 13
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 13:59
Lokalizacja: Z bagien

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 12:42

Wirus pisze:A ja tylko spytam, bez wdawania się w szczegóły: kto z Was czytał Koran? Ja czytałem. Polecam, można się dużo nauczyć. Nie islam jest fanatyczny, ale niektórzy jego wyznawcy. Tak samo, jak w każdej religii, to nie zależy od wyznania.
B - jak buddyzm, religia ktora jest FAKTYCZNIE religia milosci i skromnosci, jeszcze nie slyszalem o buddyjskich terrorystach
Z - jak Zarkawi, przyklad chodzacej dobroci i szlachetnosci
D - jak dania, gdzie coraz wiecej ludzi przeciera oczy ze zdumienia
U - jak utopia, czyli slowo oznaczajace pokojowa egzystencje chrzescijanstwa i muzulmanstwa, i tym razem nie z winy chrzescijan
R - jak rosja, kraj ktory za stalina nie mial problemu z muzulmanami, bo stalin wiedzial jak sobie z nimi poradzic. Zamienic Putina na Jozefa, i w ciagu tygodnia problem czeczenski przestalby byc problemem
Y - jak yeti, czyli stworzenie rownie rzadkie, jak muzulmanin, ktory nie chcialby zabic zyda, a juz jakby sie trafil zyd amerykanski... oj

Ale zeby nie bylo, ze bezzasadnie wrogo nastawiam sie do milosnikow allaha to moze wskaze kilka ciekawostek z koranu.

I tak:
-Pierwsza i najwazniejsza doktryna koranu - tylko wyznawcy Allaha sa ludzmi, wiec tylko do nich odnosza sie zasady.
-Druga zasada koranu - rozpowszechnianie wiary w mahometa jest obowiazkiem kazdego muzulmanina.
-Trzecia zasada koranu - wszyscy ludzie (nawet ci nie uznawani za ludzi, patrz punkt pierwszy) rodza sie jako muzulmanie, bladza wierzac w inne religie, ale droga spowrotem do jednej, jedynej prawdziwej wiary jest dla nich otwarta. Jesli odmawiaja wejscia na ta droge, nie mozna miec dla nich litosci i nalezy ich zabic, bo grzesza.

to tyle na temat doktryn

Teraz troche o zyciu w kraju muzulmanskim gdzie Sharia jest prawem

1.Mezczyzna jest najwazniejszy, potem jego dzieci, potem jego trzoda i zwierzeta, a potem jego kobieta.
2.Kobieta dla mezczyzny ma nie istniec jako osoba, kobieta sluzy do tego by mezczyznie bylo dobrze.
3.Gdy mezczyzna zgwalci kobiete z innego klanu, kobieta zhanbila swoj klan i jedynym wyjsciem dla niej jest samobojstwo.
4.Mezczyzna nie moze zgwalcic kobiety ze swego klanu, bowiem pojecie gwaltu na wlasnym klanie nie istnieje, patrz punkt 1, 2.
5.Gdy mezczyzna ukradnie cos, obcina mu sie reke
6.Gdy kobieta ukradnie cos, zabija sie ja
7.Gdy kobieta zajdzie w ciaze bez malzenstwa, badz gdy zdradzi meza, podlega jedynej karze - ukamienowaniu, ale dopiero wtedy gdy urodzi dziecko. Jesli dziecko urodzi sie zywe, dziecko ma prawo zyc, a kobieta jest zabita gdy juz nie karmi piersia, gdy urodzi sie martwe kobieta jest ukamienowana natychmiast.

No a teraz moze troche o pokoju

Kazdy muzulmanin ktory zginie "za wiare" bedzie witany w raju przez 71 dziewic,
Celem kazdego muzulmanina jest powstanie jednego, swiatowego panstwa muzulmanskiego ,
Ktokolwiek zle sie wypowie o islamie - kazdy muzulmanin ma OBOWIAZEK go zabic,
Sunni i Shiite muzulmanie sa w ciaglej wojnie ze soba,
Kurdowie mordowani przez irakijczykow, iranczykow, syryjczykow, turkow.. tez sa muzulmanami,
W samobojczych zamachach ginie wiecej irakijczykow niz "okupantow". W wiekszosci wypadkow, ofiarami zamachow sa wylacznie irakijczycy.
W indiach i pakistanie, muzulmanie pala koscioly chrzescijanskie i morduja ksiezy i nie-muzulmanow (czyli takze hindusow i buddystow)
2 zamachy bombowe w najwiekszym panstwie muzulmanskim zostaly wykonane na wyspie zamieszkalej w wiekszosci przez hinduistow
Jedyni terrorysci na filipinach to muzulmanie
100% muzulmanow w polnocnej afryce i na polwyspie arabskim deklaruje niechec badz nienawisc do izraela .

Gratis dorzucam swieze:
http://wiadomosci.wp.pl/gid,15088192,ka ... &_ticrsn=3

Obserwujac bydlo spod znaku polksiezyca , praktycznie codziennie mozna trafic na porcje egzekucji, kamienowania, wbijania na pal, gwaltow na nieletnich, wysadzania niewinnych, ostatnio modnych religijnych mordow na egipskich koptach itd itd.

Jak bardzo nasrane we lbie trzeba miec, zeby tego nie widziec?
Albo co gorsza widziec i nie reagowac?
Ładną dziewczynę może mieć każdy, ale mistrzem forex zostaną nieliczni..


no avatar
slimakterium
Gaduła
Posty: 307
Rejestracja: niedziela 22 lip 2012, 08:08

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 15 lis 2012, 19:58

na serbsko-macedońskiej i macedońsko-greckiej granicy widziałem takie obrazki że dziękuję - dzicz i tyle w temacie;
owszem - muslimański kwiat intelektu na polskich uczelniach może i prezentuje "ludzką twarz" Mahometa, ale to rodzynki.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 16 lis 2012, 00:46

Wydaje mi się, że cały czas mylicie muzułmanów z Arabami. To w brew pozorom nie jest to samo. Mój koleżka nie dość że tyrał po 20 godzin to wysyłał całą kasę swojej żonie która nie pracowała tylko zajmowała się dziećmi. To że do krajów europejskich sprowadza się "śpiochów" (kto czytał książkę o specnazie Suworowa wie o co chodzi)to inna historia. Wiele organizacji-religijnych, politycznych i terrorystycznych wysyła swoich ludzi na zachód aby tam mieszkali i sponsorowali ich działalność. Pracuję z gośćmi wspierającymi Tamilskie Tygrysy - plotka głosi o kilku mieszkaniach które wynajmują za kasę, uchodźcy polityczni-rozumiecie k...? Znam też Polaka wysłanego do pracy przez Zielonoświątkowców. Większość tych ludzi o których tak "ciepło" myślicie oficjalnie musiała uciekać z własnych krajów z powodu prześladowań, prawda jest taka że bardziej radykalna od nich jest tylko kula w łeb. Dostają azyl przekupując urzędników, za złoty nocnik Saddama Husajna przerzucają ludzi którzy potem sponsorują im kebaby albo kałaszki.Pamiętajcie jednak że nie ma to nic wspólnego z islamem o tyle, że podstawą tutaj jest kasa, a na co wezmą człowieka "pod ch...j" czy to będzie religia, patriotyzm czy cokolwiek innego nie ma to znaczenia. Tyle że radykalizm gwarantuje lojalność i że pieniążki są grzecznie wysyłane bo normalni ludzie olali by sprawę i zaczęli pracować tylko na siebie.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 16 lis 2012, 05:47

T-Rex jest w tym co piszesz może więcej niż tylko część prawdy, wiadomo że chodzi o kasę , przecież Ci wspaniali guru tępią kapitalizm a sami pławią się w luksusach i jakoś dynamitem się nie obwieszają. Ale kto rządzi tymi krajami, kto ma największy wpływ itd? Radykalne ugrupowania które mają poparcie itd. Przykład Egiptu co teraz tam się dzieje i jak radykalny islam dobiera się do władzy. Temat rzeka, wiem jedno, albo Europa się obudzi zdecydowanie i zacznie z tym walczyć albo od razu wybudujmy setki meczetów itd. Pomijam tu sam Koran jako religię która jasno mówi jaka to religia pokoju ;-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 16 lis 2012, 11:27

Odnoszę wrażenie, że wypowiadacie się na temat, o którym nie macie zbyt dużego pojęcia.
Microbi pisze:Pomijam tu sam Koran jako religię która jasno mówi jaka to religia pokoju ;-)
Koran nie jest religią, tak samo, jak Biblia nie jest religią.
ccac0la pisze:-Pierwsza i najwazniejsza doktryna koranu - tylko wyznawcy Allaha sa ludzmi, wiec tylko do nich odnosza sie zasady.
-Druga zasada koranu - rozpowszechnianie wiary w mahometa jest obowiazkiem kazdego muzulmanina.
-Trzecia zasada koranu - wszyscy ludzie (nawet ci nie uznawani za ludzi, patrz punkt pierwszy) rodza sie jako muzulmanie, bladza wierzac w inne religie, ale droga spowrotem do jednej, jedynej prawdziwej wiary jest dla nich otwarta. Jesli odmawiaja wejscia na ta droge, nie mozna miec dla nich litosci i nalezy ich zabic, bo grzesza.
Możesz podać źródło, czyli: rozdział, werset i czyjego przekładu?

I cały czas mieszacie religię z jej wyznawcami.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 16 lis 2012, 11:51

Wirus ja natomiast widzę że Ty masz pojęcie na każdy temat, łącznie z FX. Koran nie jest religia, ale na podstawie Koranu są zbudowane prawa jego wyznawców, u góry masz filmik jak guru religii, znawcy Koranu, wypowiadają się np. na temat pedofilii która u nich jest ok. Wystarczy że ojciec córki wyrazi zgodę na tymczasowe małżeństwo i jest ok, zgodnie z prawem, kwiatków takich jest więcej, pomieszkaj z nimi z rok i pogadamy. To tak jak obrońcy praw człowieka, protestują przeciwko karze śmierci bo prawa człowieka dla zwyrodnialców i mamy absurdy że bandyta ma więcej praw od normalnego uczciwego człowieka. Takich obrońców bym na pół roku zamknął z nimi w celi i potem zapytał czy dalej są za ich prawami. To samo dotyczy multi multi , fajnie się z boku patrzy i broni. Ja znam ludzi co z nimi mieszkali , z nimi czyli tam gdzie ich większość a nie że ktoś mieszka w akademiku z jednym typem. Oni w pojedynkę są cacy. Wystarczy posłuchać też tych co odeszli , mówią o faktach a nie o gruszkach na wierzbie. Cel radykalnego islamu jest jeden, a ten dominuje i wylewa się na Europę itd, i uwierz mi, ,że jak widzę co oni robią ze swoimi obywatelami którzy mają inne zdania, czy jak pożar był w szkole żeńskiej i kilka dziewczynek zginęło przez radykałów, a te co wybiegły bez burek dostały lanie bo strażacy przyjechali i zobaczyli ich twarze to wybacz, wniosek mam jeden, dzicz. I to prawa które Państwo stosuje więc nie mów mi że to wyjątki. Jak usłyszę kiedyś że Europa się obudzi i zacznie robić porządek , uwierz, będę świętował.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości