Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmik

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 16 lis 2012, 12:51

Microbi pisze:Wirus ja natomiast widzę że Ty masz pojęcie na każdy temat, łącznie z FX.
Coś tam staram się wiedzieć, żeby nie wyjść na głupa :) Jak nie wiem, to się nie odzywam.
Koran nie jest religia, ale na podstawie Koranu są zbudowane prawa jego wyznawców
No właśnie. Dobrze piszesz, ale sam tego nie rozumiesz :) I nadal mylisz religię z jej interpretacją.
u góry masz filmik jak guru religii, znawcy Koranu, wypowiadają się np. na temat pedofilii która u nich jest ok.
Gdzieś niedawno czytałem, że jakiś guru religii katolickiej, wypowiadał się, że zgwałconej kobiecie należy odmówić prawa aborcji. Jak bym głębiej pogrzebał, to i jakaś klątwa by się znalazła.
kwiatków takich jest więcej
Bo prawo tworzą ludzie. Poczytaj np. o krucjatach czy o Świętym Oficjum, powołanym przez któregoś papieża.
Cel radykalnego islamu jest jeden
Ja mówię o Koranie; wytęż uwagę: K O R A N :)
a ten dominuje i wylewa się na Europę
No popatrz, zupełnie jak kiedyś chrześcijaństwo... ogniem i mieciem :-/
uwierz mi, ,że jak widzę co oni robią ze swoimi obywatelami którzy mają inne zdania
Np. palenie ludzi na stosach? Ekskomunika, bo Ziemia przecież jest płaska? Odmawianie udzielenia sakramentów, bo dziecko jest "z probówki"? Albo pochowania w "poświęconej ziemi", bo samobójca?
czy jak pożar był w szkole żeńskiej i kilka dziewczynek zginęło przez radykałów, a te co wybiegły bez burek dostały lanie
Koran je stłukł?
Do niczego w ten sposób nie dojdziemy.

PS Warto przeczytać:
http://wyborcza.pl/pytaniabeztajemnic/1 ... abina.html
A w kontekście tej dyskusji, zwrócić uwagę na to, co mówi imam.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 16 lis 2012, 13:14

Wirus Ty jednak naprawdę nie rozumiesz prostych stwierdzeń. To że kiedyś takie było chrześcijaństwo to dawne czasy, problem w tym że oni dalej tkwią mentalnie w średniowieczu. W cywilizowanych krajach nikt zgodnie z prawem nie gwałci, morduje czy kwasem oblewa, o czym ty piszesz, jest takie powiedzenie, stary a głupi. Te ich prawa wynikają wprost z Koranu i ich proroka. Nie przypominam sobie by takie prawa głosiła Biblia czy prorocy chrześcijańscy. Wieczorem może uda mi się odszukać dość ciekawy materiał na temat tego Twojego Koranu którego tak bronisz. Oparty na faktach a nie na domysłach.

PS

Wirus, odnośnie Inkwizycji, była wypaczona, ale poza kilkoma ekscesami jest troszkę wyolbrzymiana co nie zmienia faktu że była. Jak studiowałem prawo miałem taki przedmiot jak historia prawa i wiele ciekawych rzeczy można było się dowiedzieć.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

środa 21 lis 2012, 09:22

Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 00:34

To jest bardzo wazny // o ile nie najwazniejszy // temat w Europie w tej chwili

http://www.pch24.pl/dania--muzulmanie-z ... z2CIyJY7jL
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 00:50

A jak cztytam Ciebie Wirus to az mi sie przykro robi. Pan zawsze najmadrzejszy, mimo ze wielokrotnie ludzie wytykali Ci brak podstawowej wiedzy. Naprawde nie widzisz roznicy pomiedzy chrzescijanem a muzulmaninem? Nie widzisz roznicy pomiedzy kultura bialego czlowieka a arabska? Podpowiem Ci - bialy czlowiek, jak idzie w gosci, dostosowuje sie do gospodarza. Arab, jak idzie w gosci, rzada aby gospodarz dostosowal sie do niego. Jednoczesnie - zamiast przyjsc sam, zabiera cala rodzine i koze.

Najlepsze lekarstwo na tolerancje dla arabow jest pobyt z nimi. Mam propozycje - przejedz sie do Egiptu lub Maroka i powiedz, ze chcesz tam zbudowac kosciol katolicki. W koncu caly czas slyszy sie o meczetach w Polsce, w Europie jest ich multum. Zobaczymy jak zareaguja na Twoja propozycje. Dobra rada - uwazaj na latajace kamienie

PS. Nie jestem zwolennikiem zadnej z religii

edit
bardzo chetnie podyskutuje na ten temat z taka swiatla osoba jak Ty, Wirus!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 10:19

Wirus odnośnie linka, wszystko cacy w teorii, facet inaczej by gadał tam lub jak tylko postawią więcej meczetów jak w UK gdzie masz dzielnice muzułmańskie itd, spróbuj tam pomieszkać. Ja też czytam czy oglądam co ich przywódcy religijni głoszą ( nie radykałowie ) . Wniosek mam jeden, nie ma bardziej zacofanej religii i manipulowania ludźmi na taką skalę jak dziś Islam. Tu w pojedynkę są cacy, wystarczy że tam wracają ( szczególnie z białymi żonami ) i się zaczyna gehenna. Zapewne są ludzie chcący żyć normalnie ale to garstka w całym tym kotle i prędko to się nie zmieni Niech sobie żyją jak chcą , ich wybór nikt im nie broni, ale nie zgadzam się na wprowadzanie ich praw w Europie, a absurdem jest noszenie burek czy zakazywanie postawienia choinki , aż się dziwię że rząd nic z tym ie robi. Nie jestem zwolennikiem także żadnej religii ale zdrowy rozsądek trzeba zachować. Zresztą widać ich tolerancje jak dochodzi co do czego i walą kamieniami czy demolują.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 10:23

80% społeczeństwa nie rozumie słowa pisanego. Ja mówię o religii i Koranie, Wy o ludziach. Coś jak różnica między Biblią a PiS-em. Dla mnie koniec dyskusji. Żegnam Państwa w tym wątku !smail!

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 10:30

Ty nie rozumiesz Wirus dalej, prawa jakie stosują biorą się wprost z Koranu, łącznie z pedofilią ! Mogę dostać bana czy warna od admina ale napiszę wprost: jesteś idio...tą ! Mała sugestia, nie ograniczaj się do czegoś czego nie wiesz, jest sporo informacji , ale Ty jak takie ciele wierzysz w jakąś kulturę multi multi i twierdzisz że Koran to jedno a to co robią to co innego.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 10:47

http://www.poznajkoran.pl/koran/przemoc/

faktycznie, religia milosci Pana rozumiejacego slowo pisane... litosci...
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 10:56

macierewicz pisze:http://www.poznajkoran.pl/koran/przemoc/

faktycznie, religia milosci Pana rozumiejacego slowo pisane... litosci...
I o tym cały czas mowa ale Wirus jak zwykle swoje. Pokaz mi Wirus taką przemoc w Biblii , jestem ciekaw czy nawołuje ona by palić, mordować niewiernych czy bić żony czy uprawiać z seks z kilkuletnimi dziewczynkami !
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 11:13

W Biblii tez znalazlyby sie fragmenty z przemoca, ale w tej kwestii bardzo daleko jej do Koranu. No ale Microbi, widac my nie rozumiemy slowa pisanego :(
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 11:24

Oczywiście że tak, nie twierdzę że nie , ale Biblia to też NT, i jak mówisz Biblia nawet nie zbliża się do tego co serwuje Koran, przeczytałem całą swego czasu.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 11:51

Ostatni mój wpis tutaj, bo jeszcze ktoś uwierzy, że macie rację...

Z tendencyjnego linku, wyrwane z kontekstu:
2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!
Z oficjalnego tłumaczenia, w kontekście:
Tłumaczenie znaczenia Świętego Koranu według Jana Murzy Tarak Buczackiego [źródło: nakładem Aleksandra Nowoleckiego, Warszawa 1858]
186. Pokonywajcie waszych nieprzyjaciół na wojnie podjętej za wiarę; lecz nigdy pierwsi jej nie zaczynajcie. Bóg nie nawidzi najezdników.

187. Zabijajcie nieprzyjaciół waszej wiary wszędzie gdzie ich spotkacie, wypędzajcie zewsząd, zkąd was wypędzono, niebezpieczeństwo ze zmiany wiary gorsze jest niżeli zabójstwo. Nie napadajcie na nich przy świątyni Bożej, chyba was sami do tego zmuszą i wyzwą. Jeżeli was napadną, pływajcie w ich krwi, bo taką powinna być zapłata niewiernym.

188. Gdy zaprzestaną napaści. Bóg im odpuści i przebaczy.
Chyba jest oczywiste, że dany cytat odnosi się do walki w obronie przed najeźdźcą. Rozpoczynanie walki jest wręcz zakazane; jedno z następnych zdań brzmi: "niech w was znika wszelka nieprzyjaźń przeciwko tym, którzy odstąpią bałwochwalstwa". Kłania się 80% społeczeństwa !buzka!

PS Mogę być idiotą, nie obrażam się !smail!
Hehe, fajny automat, i d i o t ę zmienia na geniusza !smail! Miało być "Mogę być i d i o t ą"
Ostatnio zmieniony piątek 23 lis 2012, 12:32 przez Wirus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 12:06

Microbi pisze:
Pokaz mi Wirus taką przemoc w Biblii , jestem ciekaw czy nawołuje ona by palić, mordować niewiernych czy bić żony czy uprawiać z seks z kilkuletnimi dziewczynkami !
Microbi nie jestem biblistą i nie podam ci tych ustępów czy jak tam się fragmenty Biblii cytuje ale właśnie strzeliłeś sobie w kolano. Jest pełno tego w Starym Testamencie a rady jakie Bóg daje w Biblii swoim wyznawcom to czysty holokaust dla niewiernych. I nie mów mi proszę że to co innego bo w Nowym Testamencie... itp bo jasno widać, że NT został stworzony dla niewolników, a najważniejsze jego przykazanie to: "Oddaj bogu co boskie a cesarzowi co cesarskie". Z resztą nawet za obowiązywania NT jeszcze do niedawna gdy sprzeciwiałeś się jedynie słusznej nauce kościoła to nie inkwizycja, a ksiądz z ambony wywoływał i miałeś farta jak "prawdziwi katolicy" obrzucili cię tylko krowim łajnem po mszy. Nie jedno obejście przez to spłonęło albo ktoś się nadział na widły.A co do muzułmanów:Znam paru i uwierz mi mają wyje...ne na tą całą ekspansję itp. Po prostu przenieśli się do kraju gdzie nikt im nie mówi co mają ubierać i co jeść, pobujają się 3 razy dziennie na swoich kocykach i to cała ich wiara. Piją szatańskie szczyny (cocacola) i oglądają telewizję niewiernych co samo w sobie jest złamaniem podstawowych zasad Koranu. Ich wiara jest zupełnie taka sama jak tych katolików co to się oburzają, że im ksiądz nie dał rozgrzeszenia bo przed ślubem żyją w konkubinacie a ostatni raz w kościele byli na pogrzebie babci w drugiej klasie. Jeszcze raz powtarzam: inaczej wygląda islam arabski, a inaczej afrykański. ten pierwszy opisujesz Ty a ja ten drugi. Czyli wszystko zależy od kultury i tradycji danego kraju. Arabowie zawsze byli ekspansywni, ich religia od wieków ich w tym umacniała, "Jak nie zdobędziesz kobiety siłą to do końca życia będziesz kozy r...ł". Tak samo jak nasz naród był scalany podczas zaborów przez katolicyzm - nie było państwa polskiego ale byli Polacy bo lokalne kościoły ich skupiały. Podobną rolę odgrywały klany arabskie w których byli imamowie ogłaszający swoje klany właśnie jedynymi prawdziwymi wyznawcami Proroka. Dlatego cały czas nawalają się między sobą a w nocy chodzą do stajni. W dawnych czasach żyliśmy w odpowiednich odległościach od siebie oddzielonych naturalnymi granicami jak góry czy pustynie. Ale to się zmieniło więc różnice i tarcia są nieuniknione. Poznałem jednego gościa dla którego termin "pół godziny" (chodziło o przerwę w pracy) to czysta abstrakcja. Wracał najczęściej po godzinie i był wielce zdziwiony o co takie halo (ktoś przez niego nie poszedł na przerwę więc był mocno :evil: ). Dla nas to głupek, ale pamiętajmy że facio przez 20 lat biegał boso po sawannie a kozy doił jak słońce było trzy palce nad domem wodza wioski. My nie rozumieliśmy jego a on nas. Aby się dotrzeć i wyrównać poziom będzie biedak musiał nadrobić zaległości - obejrzeć odpowiednią ilość filmów z gołymi babami i wypić morze coli. I jak sądzę taki los spotka wszystkich tych radykałów którzy postawili stopę na ziemi Białego Człowieka, jeśli nie dostosują się oni to zrobią to ich dzieci. Porzucą swoje święte księgi i siądą przed telewizorem przy pizzy i piwie. To świetna i sprawdzona metoda, TO SAMO ZROBIONO PRZECIEŻ Z NAMI... !Tak!

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 23 lis 2012, 12:48

Trochę odbiegliśmy od tematu :-) Po kolei

Nie jestem wrogiem ani fanem żadnej religii . Jestem przeciw narzucaniu praw muzułmanów w Europie itd. T-Rex zapewniam Cie nie strzeliłem sobie w kolano. Zauważ że mamy XXI wiek, kultura europejska poszła do przodu, Islam dalej tkwi w średniowieczu. Wiesz, mam znajomych co siedzą na kontraktach w takiej cywilizowanej Arabii Saudyjskiej, to co tam się wyprawia to czyste średniowiecze pod płaszczykiem postępu. To że Twoi znajomi tu piją coca colę czy co tam robią nic nie zmienia, wręcz przeciwnie, może chcą żyć inaczej ale jak co do czego dochodzi idą za stadem jak im dyktuje. Wielu takich było co tak niby się integrowali a jak co do czego to kałach w rękę bo wódz kazał. Co do Inkwizycji o której wspomniałeś, ok, ale policz sobie znów ile to lat temu było to raz, a dwa w rzeczywistości nie była taka straszna poza kilkoma rozgrywkami politycznymi. W praktyce wyglądało to tak że do najgorszej kary dochodziło rzadko ( co sam się zdziwiłem czytając historię prawa ) Niestety mentalnie oni dalej tkwią kilka wieków do tyłu, nic nie wnoszą do naszej kultury, tworzą getta, swoje dzielnice do których strach wejść itd. Ta ekspansja trwa dalej i nie mów mi że jest cacy, taką mają kulturę, weszli tu tylnymi drzwiami a lewaki mówią że jest ok. Chcą tu żyć , ok, ale na naszych prawach a nie tworzy się dla nich inne i często są poza prawem bo jak co do czego to krzyczą że rasizm, a sami są największymi chyba rasistami. Wracając do samej ideologii Islamu, sami byli wyznawcy i to nie jakieś pionki mówią wprost, Islam ma być jedyną słuszną religią itd. Skoro taka pokojowa religia i tacy pokojowi są to czemu tam gdzie jest ich większość czy to w szkołach czy dzielnicach europejczyk jest szykanowany na swoim własnym podwórku. Żeby nie było, do Kościoła nie chodzę z własnego wyboru i nie mam zamiaru.

Reasumując, nie mam nic do Islamu czy innej religii, ale nie podoba mi się narzucanie praw na moim podwórku czyli Europie. Te różnice o których piszesz są pozorne.

Więc by było jasne, nie nawołuję do jakiegoś pogromu, nie zgadzam się z narzucaniem ich praw tu, chcą tu mieszkać to na naszych prawach i nie życia w gettach ale wnoszenia coś do społeczeństwa a jak nie to droga na pustynię otwarta. Co do znania muzułmanów, znałem kilku ponad 10 lat temu, prowadzili knajpkę we Wrocławiu i bardziej obłudnych fałszywych ludzi nie widziałem. Oczywiście to nie znaczy że tacy są wszyscy, napisałem to tylko dlatego że Ty znasz tam kilku co niby żyją normalnie, niczego to nie dowodzi.

Na koniec jeszcze , nawet we chrześcijaństwie w średniowieczu nie było takich praw jakie muzułmanie dalej sobie serwują w XXI wieku, co do ich dzieci, wątpię że tak się stanie, przynajmniej w jakimś szerszym kontekście.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
alien1983
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 lis 2012, 22:18
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

poniedziałek 26 lis 2012, 15:00

Po pierwsze islam nie ma kultury, w islamie nie ma kultury, poza tym religie są dla szarych mas. Boga można znaleść wszedzie i nie potrzeba do tego religii, w niej to Boga jest niewiele. Poza tym po co nam ten Bóg ? Osobiście wierzę że istnieje Bóg w tym świecie ,w którym żyjemy, ale też uważam że nie jest nam do niczego potrzebny. Powinniśmy się skupić na sobie, na tym kim jesteśmy i co chcemy osiągnąć teraz i w przyszłości. Religie to ściema dla zwykłych ludzi, a po śmierci doznacie nieba, piekła, aniołów itd... Ale to też według mnie taka trochę ściema tak jak Bóg, religie, i cała reszta. Niby prawdziwe a jednak iluzja. Kwestia zrozumienia tego czym to jest i po co to zostało stworzone.
www.howtoinvestonforex.com Serwis Internetowy Poświęcony FOREX, CFDs, EA, Programom Afiliacyjnym Forex, Brokerom Forex.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 17 sty 2013, 14:09

Jak muzułmanie egzekwują prawo szariatu w Londynie
http://www.wykop.pl/link/1380709/jak-mu ... -londynie/

Polecam komentarze pod tekstem.

:evil:

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 17 sty 2013, 14:19

Terminator pisze:Jak muzułmanie egzekwują prawo szariatu w Londynie
http://www.wykop.pl/link/1380709/jak-mu ... -londynie/

Polecam komentarze pod tekstem.

:evil:
Ten jest świetny koment:

"Kiedy budowali meczety milczałem, mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokracje. Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć"
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 17 sty 2013, 18:20

TA, religia która zakazuje picia !bzdura!
Najbardziej przykre było kiedy dziewczyna powiedziała że to wielka brytania a oni jej odparli że mają to generalnie (no) gdzieś. Ręce opadają.
!strzelam!

Czy wspominałem wcześniej że jako będąc rezerwistą dziś poleconym dostałem kartę mobilizacyjną? !Dobrze!

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 18 sty 2013, 01:52

Właśnie skończyłem oglądać 10 odcinek 2 sezonu homelanda, choć wiem że to z deka fikcja, ale trudno się nie zgodzić ze słowami głównego antybohatera, zwłaszcza po tym co w tym wątku jest.

"Możecie nas bombardować i głodzić,możecie okupować nasze święte miejsca,
ale nigdy nie stracimy wiary.
Nosimy Boga w sercach i duszach.
Śmierć oznacza dołączenie do niego.
Może to potrwać wiek,dwa albo trzy,
ale wytępimy was."

Totalne zakłamanie. Sęk w tym że gdyby naprawdę ich głodzić i bombardować bez patrzenia na jakiekolwiek straty(bez udziału mediów i czegoś ala PCK) to kamień na kamieniu by nie został. Teraz by się przydał prawdziwy Bóg-Ojciec-Wódz, bezwzględny dla przeciwników Jeremi Wiśniowiecki. Na samo słowo "Jarama" serce rośnie i odwaga przychodzi. Bóg Honor Ojczyzna.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości