Hit z nawigatora

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Hit z nawigatora

czwartek 21 mar 2013, 09:20

Mam nadzieje, ze nie dostane bana za podawanie linkow do konkurencyjnego forum, ale po prostu musialem

Zobaczcie to:

http://forex-nawigator.biz/forum/ironfx ... ml#p567958

Edit:
post juz skasowany, ale mam jeszcze otwarty w zakladce wiec przekleje (z grzecznosci nie podam autora)

"
z uwagi na:
- właściciel forum jest stroną w tej sprawie,
- usunięto post wiele wnoszący, argumentując pomówieniem

zakładam temat roszczeń prawnych wobec wlaściciela forum w związku z usunięciem ostrzeżeń na forum rynek forex "

Niech mi ktos powie, jaka logika pozwala twierdzic, ze w konflikcie broker-klient, forum o tematyce forex jest strona sporu?? Jakim mozgiem trzeba byc, zeby dojsc do takich wnioskow?

Ale teraz rozkminka nr 2 - idac logika autora tego genialnego postu - dlaczego poszkodowany (w tym przypadku chyba poszkodowana) nie bedzie mial do niego jakis roszczen prawnych, dlatego ze pomimo usuniecia postu, nie ponawial go na tym i innych forach? Przeciez on tez jest strona sporu.

Co sadzicie drogi rynku-forex?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
NiceFox
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 18 wrz 2012, 09:45
skype: fxnicefox

Re: Hit z nawigatora

wtorek 30 kwie 2013, 20:23

macierewicz pisze:
Niech mi ktos powie, jaka logika pozwala twierdzic, ze w konflikcie broker-klient, forum o tematyce forex jest strona sporu?? Jakim mozgiem trzeba byc, zeby dojsc do takich wnioskow?
Właściciel forum wykasował temat o brokerze Ironfx, w którym były publiczne ostrzeżenia przed tym brokerem.
Na prośbę brokera założył nową wyczyszczoną historię dla brokera.
Przy okazji przyjął zlecenie na reklamę brokera.

( szkody można było by uniknąć, gdyby nie usunięto publicznego ostrzeżenia, roszczenie zasadne)

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Hit z nawigatora

środa 01 maja 2013, 08:23

Dlaczego nie umiesciles ostrzezen w nowym temacie tego brokera?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Hit z nawigatora

środa 21 sie 2013, 09:54

Nowy hicior :). Świetny na odreagowanie wykresów !Brwoo!

http://forex-nawigator.biz/forum/opinia ... 23756.html

EDIT:
Temat już przekoszony. Najlepsze fanty w śmietniku:
http://forex-nawigator.biz/forum/opinia ... 23771.html
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Hit z nawigatora

czwartek 29 sie 2013, 21:05

Czy tylko ja nie mam navi od paru dobrych godzin? ostatnio Pan X odgrażał się że wyciągnie wtyczkę... :devil: Przypadek?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Hit z nawigatora

piątek 30 sie 2013, 06:00

T-REX pisze:Czy tylko ja nie mam navi od paru dobrych godzin? ostatnio Pan X odgrażał się że wyciągnie wtyczkę... :devil: Przypadek?

Straszył, że zamknie forum?

Jakoś ciężko uwierzyć, że mógłby tak zrobić.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Hit z nawigatora

piątek 30 sie 2013, 06:23

on straszyl wielokrotnie i wszystkich - nawigatora, bosse, xtb i innych. Ten czlowiek ogolnie ma dosc silne urojenia. Najbardziej mnie rozwalilo w jego temacie w administracji zdanie w desen:

"prosze przywrocic moja konwersacje z ZZZ bo uwazam ja za bardzo wartosciowa"


rozmowa z ZZZ wartosciowa, litosci :D
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Hit z nawigatora

piątek 30 sie 2013, 06:39

macierewicz pisze:on straszyl wielokrotnie i wszystkich - nawigatora, bosse, xtb i innych. Ten czlowiek ogolnie ma dosc silne urojenia. Najbardziej mnie rozwalilo w jego temacie w administracji zdanie w desen:

"prosze przywrocic moja konwersacje z ZZZ bo uwazam ja za bardzo wartosciowa"


rozmowa z ZZZ wartosciowa, litosci :D

Rozumiem - chodzi o Reptile. Nie śledziłem rozmów, stąd moje zdziwienie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Hit z nawigatora

piątek 30 sie 2013, 15:39

Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
reptile
Posty: 29
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 20:02
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Hit z nawigatora

poniedziałek 07 paź 2013, 18:07

Akhh pisze:
T-REX pisze:Czy tylko ja nie mam navi od paru dobrych godzin? ostatnio Pan X odgrażał się że wyciągnie wtyczkę... :devil: Przypadek?

Straszył, że zamknie forum?

Jakoś ciężko uwierzyć, że mógłby tak zrobić.
Coż.. na mojej liście gg/skype jest trochę osób... raczej nie tworzę kolektywu tylko na niego reaguje.
Ujmę to tak.. treści na nawi są nasze.. tj. użytkowników.. administrator kupił domenę.. jak wiesz prawne aspekty nie są mi obce.. zatem dość łatwo zabrać to co nasze.. pod warunkiem że chcemy.. nie byłoby to pierwsze OWN :joy: ..a jednak dość drastyczne.. a powodów wiele..
macierewicz pisze:on straszyl wielokrotnie i wszystkich - nawigatora, bosse, xtb i innych. Ten czlowiek ogolnie ma dosc silne urojenia. Najbardziej mnie rozwalilo w jego temacie w administracji zdanie w desen:

"prosze przywrocic moja konwersacje z ZZZ bo uwazam ja za bardzo wartosciowa"


rozmowa z ZZZ wartosciowa, litosci :D
Gdybyś miał takie przeboje z brokerami jak ja.. nie reagowałbyś inaczej..gdybyś miał odpowiednią ilość wolnego czasu, chęci..nudził się czasem..itd..
Nie jesteś moim lekarzem by coś diagnozować tutaj..
Co do konwersacji z zz.. z całym szacunkiem.. może epoka go wyprzedziła.. wielokrotnie łączył coś z OFE, ale nikt nie wiedział o co chodzi.. i zarzucano mu flame,spam.. itd.. ok zgodzę, się że przesadzał..ale chyba tylko on widział, że nie rozumiecie.. i chyba dalej nikt nie rozumie.. związku OFE z fx..rynkami HFT itd..
http://forex-nawigator.biz/forum/hft-ha ... ml#p616179
A jeśli wycina ważny kontekst mod.. który jako nie dawno robił spam na forum a potem zostaje modem..
http://forex-nawigator.biz/forum/gor-cy ... ml#p502188
Albo tematy o DOM itd.. zresztą..

To urojeń nie ma.. w urojenia zostały wprowadzone rzesze.. i ciężko je stamtąd wyprowadzić. To tyle na ten temat myślę.. liczyłem, że może tutaj będzie mniejsza tendencja afilate i będzie można wyrazić znanie tak jak trzeba aby bylo wiadomo jak jest a nie.. bo trend każe tak jak PR oczekuje..

A to jeszcze dodam.. że nie przypadkiem powstało to forum i tu przeniosły się osoby z nawi.. nie byłoby tak.. gdyby ktoś umiał się postawić na nawi dla dobra sprawy.. ale czesto nie ceni sie tego co sie ma..
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Hit z nawigatora

poniedziałek 07 paź 2013, 18:46

Akurat co do forum to ja pomyślałem, że admin straszył, że zamknie forum stąd moje zdziwienie.

Co do przejść z brokerami to ja to dopiero miałem, stąd był pomysł Comparic. Potoczyło się to w troszkę inną stronę z racji tego, że jest duża nisza w Polsce jeśli chodzi o strony o Forexie.

Co do nawi to nie będę się wypowiadał o sytuacji obecnej, powiem o przeszłości: Gość do którego należało forum, nie interesował się nim oprócz sprzedaży, nie był traderem rynku Forex, stąd taka a nie inna sytuacja.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Hit z nawigatora

wtorek 08 paź 2013, 10:12

Na polskim rynku jest mało forów forex, nawet o giełdzie jest mało. W Francji jest tego dużo, do jednego jestem zapisany.
Myślę że copmaric ma szansę zrobić zamieszanie na rynku. Jest tu mało ludzi , jest przejrzyście i brak tu kłótni.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Hit z nawigatora

sobota 18 sty 2014, 23:51

http://forex-nawigator.biz/forum/poszuk ... ml#p644755

Rekin finansowy z 6mln poszukiwany i z góry zakłada

Kod: Zaznacz cały

że większość tu obecnych to gracze na kontach demo lub realnych z depo 1000 zł lub mniej
Swoją drogą 6mln, wynająć ludzi do ściągania haraczy, myślących jak biznesmeni i pożyczać na dużą skalę. Do tego prawnik który ma znajomości w prokuraturze i mamy ekstra lokatę. To inwestycja|dywersyfikacja dla ludzi którzy nie lubią siedzieć na tyłku bo czasem trzeba dopilnować. :joy:

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Hit z nawigatora

czwartek 03 kwie 2014, 16:02

Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Hit z nawigatora

niedziela 16 lis 2014, 01:59

Na nawi dzieje się ostatnio - znów napinka o to, kto dalej sika :wink:
http://forex-nawigator.biz/forum/zycie- ... ml#p719581
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Hit z nawigatora

niedziela 16 lis 2014, 14:48

Marcin_N pisze:Na nawi dzieje się ostatnio - znów napinka o to, kto dalej sika :wink:
http://forex-nawigator.biz/forum/zycie- ... ml#p719581
Obserwuje ten temat i powiem szczerze brz komentarza !problem!

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit z nawigatora

poniedziałek 17 lis 2014, 16:03

Dla mnie w takich wątkach jest najbardziej uderzające, jak bardzo uczestnicy takich dyskusji oddalają się do metafory Świętego Graala. Ten temat będzie szerzej omawiany w moim cyklu, bo motywacja oraz wszelkie pobudki jakie Nami kierują przy budowie systemu też mają znaczenie dla ostatecznego wyniku. Jednak zawsze mnie zdumiewa, że czasami ludzie z dużym doświadczeniem i jakimiś tam sukcesami na rynku, mają jednak chwile słabości i zapominają o podstawach. A podstawą na giełdzie jest zdecydowanie spokój, dyscyplina, opanowanie oraz umiejętność zwalczania potrzeb emocjonalnych, jeżeli nie prowadzą do korzystnego dla Nas wyniku.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: Hit z nawigatora

poniedziałek 17 lis 2014, 18:59

jasonbourne pisze:Dla mnie w takich wątkach jest najbardziej uderzające, jak bardzo uczestnicy takich dyskusji oddalają się do metafory Świętego Graala. Ten temat będzie szerzej omawiany w moim cyklu, bo motywacja oraz wszelkie pobudki jakie Nami kierują przy budowie systemu też mają znaczenie dla ostatecznego wyniku. Jednak zawsze mnie zdumiewa, że czasami ludzie z dużym doświadczeniem i jakimiś tam sukcesami na rynku, mają jednak chwile słabości i zapominają o podstawach. A podstawą na giełdzie jest zdecydowanie spokój, dyscyplina, opanowanie oraz umiejętność zwalczania potrzeb emocjonalnych, jeżeli nie prowadzą do korzystnego dla Nas wyniku.
Świetnie to ujołeś , uwielbiam czytać Twoje artykuły .

Awatar użytkownika
wojciech_k28
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 08:33
Lat na Forex: 2
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Hit z nawigatora

czwartek 15 sty 2015, 09:21

jasonbourne pisze:Dla mnie w takich wątkach jest najbardziej uderzające, jak bardzo uczestnicy takich dyskusji oddalają się do metafory Świętego Graala. Ten temat będzie szerzej omawiany w moim cyklu, bo motywacja oraz wszelkie pobudki jakie Nami kierują przy budowie systemu też mają znaczenie dla ostatecznego wyniku. Jednak zawsze mnie zdumiewa, że czasami ludzie z dużym doświadczeniem i jakimiś tam sukcesami na rynku, mają jednak chwile słabości i zapominają o podstawach. A podstawą na giełdzie jest zdecydowanie spokój, dyscyplina, opanowanie oraz umiejętność zwalczania potrzeb emocjonalnych, jeżeli nie prowadzą do korzystnego dla Nas wyniku.
Dokładnie, ludzie, którzy nie potrafią kontrolować swoich emocji będą mieli problemy zawsze :) Zwłaszcza grając na giełdzie :)
Interesuję się finansami, inwestycjami i zarabianiem pieniędzy online.

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Hit z nawigatora

niedziela 22 lut 2015, 14:06

W tym wątku też zaczął się kabaret
http://forex-nawigator.biz/forum/pirami ... 2-280.html

mógłby kto napisać po ile stracili obaj główni dyskutanci w wyścigu który system lepszy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości