Zostać milionerem ?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Zostać milionerem ?

niedziela 20 sty 2013, 15:02

Krążąc dziś po zasobach trafiłem na 3 częściowy film którego wcześniej nie widziałem
http://www.youtube.com/watch?v=v6ciY8u04Kk
Może warto spojrzeć jak ktoś nie widział ?
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Zostać milionerem ?

piątek 25 sty 2013, 18:07

Obejrzałem pierwszy odcinek. Zauważam podobieństwa i różnice w jaki sposób, ja staram się myśleć/tradować, a jak wygląda to u nich. Nie wiem, jak wygląda to u Was, ja jednak nie używam cyferek -jedyna rzecz jaka mnie interesuje to prezentacja graficzna ceny i to w jaki sposób się zachowuje. Piszę tutaj oczywiście o podejmowaniu decyzji sell/buy, a nie risk management.
Mam jednocześnie wrażenie, że jest to przybajerowane: cała ta otoczka presji itd. Rozumiem, że podczas tradingu może występować strach -sam tak miewałem, czasami jeszcze się pojawia...

Ciekaw jestem, czy te ich setupy (dwa monitory, jeden od strony graficznej-wykres, drugi od strony cyferek) mają rzeczywiste zastosowanie.

P.s. Zamiast pisać magisterkę, jak zwykle coś innego robię :P


Peace

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Zostać milionerem ?

piątek 25 sty 2013, 18:56

Bardzo wazna i pomocna rzecza to
Nie patrzec wogole na pieniadze depo/zyski/straty
skupic sie na swieczkach czyli na graficznym odwzorowaniu ceny i trzymaniu zasad opracowanych w oparciu o nia
bez tego predzej czy pozniej zajedzimy sobie psychike
a jak kiedys w drodze wyjatku madrze stwierdzil pan Dariusz Swierk - Psychike mamy tylko jedna a jak ja zniszczymy to po zabawie czas zmienic profesje

film/serial jest przybajerowany na pewno bo taka forma sprzedaje sie duzo lepiej
pierwszy raz mnie troche smieszyl ale po przemyslaniu posadzili ludzi nie majacych pojecia o inwestycjach przed terminale bez praktyki/systemu inwestycyjnego i bawcie sie dobrze
nie znam sie na rynkach akcji ale inwestowanie bez systemu jest dla mnie nie do przyjecia
wiem ze tam duzo wieksze skrzypce gra analiza fundamentalna ale to chyba nie wyklucza technicznej

Dawno temu gadalem z jednym maklerem co ciekawe uzywal wskanizkow/indykatorow i to z powodzeniem
co najlepsze my uzywamy podobnych tyle ze na FX sprawdzaja sie slabo a u niego calkiem dobrze
nie jestem specem od indykatorow ale trzeba byc przyslowiowym czarodziejem zeby robic dobre pieniadze RSI itp
ciezko znalezc konsensus na fali hossy XX lat do tylu pewnie kazdy wskanzik dzialal
na fx podobno sa ludzie ktorzy stosuja RSI jako kluczowy element strategii inwestycyjnej
zapewne widza tam cos wiecej niz kazdy inny do tego wyzsze interwaly

Jak ktos ma jakies doswiadczenia w tej gestii to chetnie sie czegos naucze
pozdrawiam
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości