Template ichimoku dla dukascopy.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Template ichimoku dla dukascopy.

poniedziałek 21 sty 2013, 12:13

macierewicz pisze:Akhh, potrójny spread u ogromnej wiekszosci brokerow pobierany jest w srody, w dukasie sroda/czwartek z tego co kojarze. Wielokrotnie widywalem na forach kwiatki typu "nie otwieram pozycji na weekend bo potrojny swap mi zjada profit". Myslalem ze Ty, jako ekspert od brokerow bedziesz wiedzial takie rzeczy...

Ja piszę o dodatkowym rozwiązaniu, które pozwoli Dukasowi zahedgować pozycje i pozostawić większą dźwignię na weekend.

Od znania się bardziej niż inni do eksperta długa droga ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
psV
Stały Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:18

Re: Template ichimoku dla dukascopy.

poniedziałek 21 sty 2013, 14:21

wojtek_ea pisze:
raposo pisze:Jednocześnie warto podkreślić, że taka polityka dźwigni i ograniczenia ryzyka nie jest rzadka i Dukascopy nie jest jedynym brokerem, który posiada taki mechanizm (tak, nawet brokerzy MM z MT4 czasem tak robią), co również jest zapisane w stosownych umowach tych firm.
To ja poproszę o linki do innych Brokerów walutowych Forex którzy zmniejszają dźwignie na weekend !

Pytam, bo nie spotkałem ?

Pozdrawiam
Wojtek
EXNESS, ale tam to jest konieczność, bo mają 1:2000 w standardzie (5 pipsów podwaja bądź zeruje depozyt, więc niezły debet można zrobić).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości