Mały problem...

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Mały problem...

czwartek 22 lis 2012, 19:16

Mam mały problem. Otworzyłem sobie powitalne konto w Armada Markets, realne, zasilone przez nich kwotą 50 zł, i jakoś tak wyszło, że po kilku dniach zrobiło się z tego już ponad 200 zł. Nie mam ochoty otwierać kolejnego rachunku, tym bardziej, że mógłbym dostać z tych pieniędzy tylko 100 zł, w dodatku po wpłaceniu 300 zł i zrobieniu obrotu w wysokości 4 lotów :)

Czy ktoś ma jakiś pomysł co zrobić z tą kasą? Armadzie dać nie chcę, mają wystarczająco własnej. Na cel charytatywny też nie zgadzają się przekazać. Może po prostu przegrać do zera? ;)

AHa, ciekawostka: Armada loty do prowizji liczy podwójnie - otwarcie i zamknięcie, natomiast do promocji pojedynczo...

Awatar użytkownika
szulczas
Gaduła
Posty: 258
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 19:00

Re: Mały problem...

czwartek 22 lis 2012, 19:42

yyy...pytasz co masz zrobisz z 200zl ??? :shock:

wyplac... i idz kupa rzarcie dla psow... zawiez do schroniska... kup jedzenie i zawiez do przytulku... itd

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Mały problem...

czwartek 22 lis 2012, 20:01

szulczas pisze:yyy...pytasz co masz zrobisz z 200zl ??? :shock:

wyplac... i idz kupa rzarcie dla psow... zawiez do schroniska... kup jedzenie i zawiez do przytulku... itd
on nie moze ich teraz wyplacic



Graj dalej az zrobisz odpowiedni obrot zeby je wyplacic, pozniej wyplac i odloz 19% na podatek a reszte wydaj lub reinwestuj
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Mały problem...

czwartek 22 lis 2012, 21:33

Liczenie prowizji od otwarcia i zamknięcia to normalna procedura. Tak jest na giełdach, tak liczą nasze ECNy, tak liczy LMAX.

W tym natomiast, że obrót jest liczony od zamknięcia i otwarcia też nie widzę nic dziwnego.

A z kasą po prostu sobie graj na dłuższy termin, na luzie. Może zrobisz więcej kasy, wreszcie wyrobisz 4loty i sobie wypłacisz. Albo Ci się spodoba i będziesz grał. Zawsze możesz też sobie coś testować na 0,01lo
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
lewanek
Posty: 21
Rejestracja: piątek 05 paź 2012, 16:35
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: prawidłowa:-)
Kontakt:

Re: Mały problem...

czwartek 22 lis 2012, 22:22

Ja bym doradził przepij, lub przepuść na inne używki, nie będzie tego wiele, ale nie zostawisz brokerowi !smail!
Przelej na konto jakiejś fundacji jak nie potrzebujesz... Kurcze powiem, Wam szczerze, że jeszcze nie miałem problemu co zrobić z pieniędzmi...
A właśnie jak nie jesteś żonaty, to się ożeń, nigdy więcej nie będziesz miał podobnych dylematów !Brwoo!

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Mały problem...

czwartek 22 lis 2012, 22:54

Witam
Masz realne konto z 200 PLN i bez twoich pieniędzy - starczy przy 1:500 na otwarcie chyba 0.2 lota pozycji.

1 dobre wejście - i PLN będą się same mnożyć na koncie. A jak się nie uda to nie żal.

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 10:15

Ponieważ tylko ddd i Akhh zrozumieli o co chodzi, spieszę z wyjaśnieniem !smail! "Promocja" Armady polega na tym, żeby otworzyć u nich konto, na które Armada wpłaca swoje 50 zł i można grać. Ale...:
Konto powitalne jest kontem rzeczywistym typu Exchange. Minimalnie 5 PLN zysku i nie więcej niż 50 PLN zysku może zostać przetransferowane na standardowe konto Classic lub Exchange. Na koncie standardowym wymagane jest zdeponowanie środków w wysokości minimum 300 PLN. W przypadku gdy klient osiągnie 50 PLN zysku lub więcej, również depozyt powitalny zostanie przetransferowany na konto rzeczywiste. Przetransferowane środki mogą zostać wypłacone, pod warunkiem wykonania obrotu w wysokości 4 lot. Jedna osoba może posiadać jedynie jedno konto powitalne. Kampania kończy się z dniem 31 grudnia 2012 r. Armada Markets zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie promocji oraz do zakończenia promocji w dowolnym czasie.
Otworzyłem sobie takie konto, dla zabawy ;) Niestety, jakoś szybko zrobiło się na nim ponad 200 zł !problem! Nie interesuje mnie gra na warunkach Armady (4 loty z 300 zł), poza tym niektórych istotnych spraw nie ma w regulaminie, a za dopytywanie się o nie zostałem zbanowany na Nawigatorze !smail! Pytałem, czy są skłonni przeznaczyć wygrane przeze mnie pieniądze na cel charytatywny - odpowiedzieli, że absolutnie nie, kasa staje się własnością Armady.

Szkoda, bo broker miał dobre wejście; niestety, teraz zaczyna przeginać w drugą stronę. W dodatku reklamują się, że "poslizgi na korzyśc klienta", co jest jawnym kłamstwem. Pisałem to też na Nawigatorze, ale post został natychmiast usunięty, a ja dostałem ostrzeżenie !smail!

Do rzeczy: z powodów jak wyżej zdecydowałem stracić te pieniądze, co właśnie z satysfakcją uczyniłem !smail! Może otworzę sobie u nich jeszcze kilka kont powitalnych i przewalę te ich 50 zł, żeby nie mieli za dobrze?

wojtek_ea
Jak się nie uda zrobić 4 lotów, to zarobione pieniądze zabiera Armada. A nigdzie nie jest określony termin, w którym należy te 4 loty obrobić.

PS
Wiadomość zawiera za dużo emotikon. Maksymalna dozwolona liczba emotikon to: 5

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 10:25

Wirus Ty jak zwykle nie kumasz prostych spraw, wszędzie coś Ci nie pasuje, a już samego siebie przeszedłeś w wątku o OCT. Jak na razie klikam na Armadzie i jakoś obsługi i warunków handlu jest nie do podważenia. Założyłeś konto powitalne miałeś podane jasne warunki, otwórz konto live wpłać jakieś siano, wpłacą Ci bonus i graj. Nikt nie mówi że ma to być 300 zł, wpłać więcej. Armada dała jasno do zrozumienia, bonus jest by zapoznać się z kontem live i nic więcej.

PS

Jaki problem zrobić obrót 4 lotów grając np. na 0,1 ????
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 10:44

Wirus pisze:Do rzeczy: z powodów jak wyżej zdecydowałem stracić te pieniądze, co właśnie z satysfakcją uczyniłem !smail!
W takim razie dziękuje w swoim imieniu i innych którzy pracują na Lmax i Armadzie. Twoja kasa jest teraz nasza !smail!

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 10:51

wojtek_ea pisze:
Wirus pisze:Do rzeczy: z powodów jak wyżej zdecydowałem stracić te pieniądze, co właśnie z satysfakcją uczyniłem !smail!
W takim razie dziękuje w swoim imieniu i innych którzy pracują na Lmax i Armadzie. Twoja kasa jest teraz nasza !smail!

Pozdrawiam
Wojtek
!Brawo!! !Dobrypost! :mrgreen:
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 11:18

Wirus, chyba najwyzsza pora sie nad soba zastanowic. Zadziwiajace jest, ze wszystkim wokol wszystko dziala i rozumieja kazdy regulamin, tylko Ty masz zawsze problemy. Zaczelo sie od Dukasa, potem OCT gdzie dales chyba najwiekszy popis, teraz jeszcze Armada. Jak to jest, ze tylko Tobie sie wszystko psuje?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 11:57

Wirus pisze:Szkoda, bo broker miał dobre wejście; niestety, teraz zaczyna przeginać w drugą stronę. W dodatku reklamują się, że "poslizgi na korzyśc klienta", co jest jawnym kłamstwem. Pisałem to też na Nawigatorze, ale post został natychmiast usunięty, a ja dostałem ostrzeżenie !smail!
Pytam poważnie bez czepiania się

Dlaczego uważasz, że poślizgi na korzyść Klienta to kłamstwo ?

Mnie osobiście kilkukrotnie zdarzyło się już otrzymać taki "prezent" od Brokera. Wprawdzie nie była to Armada ani Lmax, tylko MBT w USA, ale nie ma w tym nic dziwnego. Tak będzie u każdego brokera który nie "dyma Klientów" i realizuje transakcje na jakimś rynku, a nie wewnątrz swojego systemu.

Oczywiście wiem, że co innego poślizg na plus, a co innego na minus, a co innego jeszcze poślizg na luce weekendowej.

Jednak pomijając język reklamy gdzie jak w tym wypadku nie wszystko jest powiedziane i chodzi w reklamie tylko o poślizgi na PLUS nie ma tu kłamstwa. Jest tylko niedomówienie jak realizuje broker poślizgi na minus i minus w weekendy.

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 12:04

Ja testuję teraz brokera Brokers Star. Chwalili się, że mają nową technologię ECN i znakomitą egzekucję.
Wszystko to prawda. Śmiga nieźle i poślizgi na plus - nawet w przypadku otwierania buy/sell stopa czy w przypadku SL są na porządku dziennym.
Także to nie jest żaden mit - a świadczy to o uczciwości oferty i tym, że podobną szansę mamy na poślizg na plus jak i na minus z racji specyfiki ECNów.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 12:10

OK, widzę, że ja jestem nie z tej epoki. Macie rację, niepotrzebnie dyskutuję.

wojtek_ea
Dlatego, że powiedzenie połowy prawdy (na korzyść klienta) i zatajenie drugiej połowy (na niekorzyść klienta) jest dla mnie kłamstwem. Dla Was jest reklamą; dobrze, nie będę się kłócił; mam dobry humor, bo w tym tygodniu zarobiłem górę pieniędzy* !smail!

A dlaczego pewne rzeczy u mnie się psują? Bo ich używam.

Obrazek

* Chyba nie jest istotne, że na demo?

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 12:16

Może nie rozumiesz o co chodzi ?

Przykładowo dla longa. Chodzi o to, że jak masz ustawione TP a rynek pójdzie w górę z luką to Twoja transakcja realizowana jest po cenie rynkowej czyli z poślizgiem w górę , czyli po cenie większej jak twoje pierwotne TP - czyli na twoją korzyść.

Część brokerów do dziś realizuje pozycję po ustawionym TP, nawet jak rynek skoczy w górę i ma lukę.

W tym kontekście w reklamie jest 100% prawdy - czyżbym się mylił ???

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 12:26

Tak działają reklamy. Danonki oszukują wręcz, że są dobre dla dzieci i zawierają wapń, a go nie zawierają. To jest sk******. bo rodzicie w dobrej wierze kupują je dzieciom nie wiedząc, ze wciskają im syf.
Taka reklama to jest pikuś. Jak masz siłę na walkę walcz z tym, walcz z agresywnymi reklamami brokerów pobierających po 5pipsów spreadu na Edku.

Reklama Armady jest rzetelna i uczciwa w porównaniu do tego co się dzieje.

Osobiście robiąc taką reklamę tez nie napisałbym:
Konto powitalne z kapitałem 50zł do wypłacenia po obrocie wynoszącym 4loty.
Poślizgi na niekorzyść i korzyść klienta ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 12:35

Ja bym napisał: poślizgi także na korzyść klienta.
Walczyć nie ma sensu; uświadamiać ludzi też nie, bo zaraz zaszczują i zbanują !smail! Wypada tylko dołączyć do dymających, ale jakoś mnie to nie kręci.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Mały problem...

piątek 23 lis 2012, 13:41

Przecież nie jest napisane "poślizgi TYLKO na korzysc klienta". Wirus, z tego co widzie po Twojej dzialalnosci na forach, jestes typem osoby ktory czepia sie kazdego i o wszystko, kazda niejasnosc interpretujesz w sposob najgorszy z mozliwych i drazysz do znudzenia.

Skoro kazda zabawka Ci sie psuje, to moze po prostu sa dla Ciebie za trudne do uzywania? Jak to sie dzieje, ze wszystkim wokol dziala a Tobie nie?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
NiceFox
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 18 wrz 2012, 09:45
skype: fxnicefox

Re: Mały problem...

środa 12 gru 2012, 19:56

zrób hedge drugą nogę postaw u drugiego brokera, nie zapomnij zgrać TP i SL.

U drugiego brokera musisz mieć więcej kasy, kasa się przepompuje do drugiego brokera.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Mały problem...

środa 12 gru 2012, 20:31

Wirus mniej wiecej rozumiem o co ci chodzi
jezeli chcesz przyjmij mala rade

potraktuj to i nei tylko to jako filtr na debili


glupi sie zlapie a madry wie o co chodzi
i to sie tyczy zarowno brokerow jak i wspomnianych danonkow ; )
poprostu badz madry i rob swoje

wesolych :)
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości