Czemu Brokerzy Bankrutują ?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Czemu Brokerzy Bankrutują ?

sobota 17 lis 2012, 08:30

Mam nadzieję, że żaden z czytelników forum nie ma konta Forex lub GPW w IDM

Jeśli ma to nich czyta to http://blogi.bossa.pl/2012/11/16/orzel- ... przegrywa/

"Najlepszy cytat"
"W kolejnych siedmiu kwartałach, zarządzana przez nich spółka notuje ponad pół miliarda złotych strat. Fascynujący jest przy tym fakt, że zarząd IDM nie widzi w tych 540 mln złotych strat fundamentalnych czynników uzasadniających spadek kursu akcji. Można ująć to tak: jeśli zarząd IDM nie uważa, że pół miliarda złotych strat może stanowić fundamentalny czynnik uzasadniający gwałtowny spadek kursu IDM to nie można się dziwić że aktywnie inwestujący na rynkach kapitałowych IDM poniósł w ostatnim czasie pół miliarda złotych strat."

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Czemu Brokerzy Bankrutują ?

niedziela 18 lis 2012, 16:35

Witam.

Ja jestem ciekawy czemu BlackhorseFX nie działa. Czy też się przejechali przy inwestowaniu (z tego co pamiętam zarządzali kasą inwestórów) czy powód tego stanu jest inny.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czemu Brokerzy Bankrutują ?

niedziela 18 lis 2012, 18:26

Też jestem ciekaw jaki powód , niestety brak info jakiegoś w sieci, przynajmniej ja nie znalazłem :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zzz

Re: Czemu Brokerzy Bankrutują ?

środa 21 lis 2012, 17:51

Wojtek,problem jest inny...
Nie ma problemu w tym że broker bankrutuje ponieważ jemu się ,,uwidzi ,,że wykołuje EBC czy FED... np. na Greckich obligacjach
// wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi...//

Problem polega na tym aby oddzielić kasę prywatną brokera ,od kasy inwestorów,to raz.Dwa /.. oczywiste jest że jeżeli inwestorzy otworzą u takiego brokera np. pozycje na REALNYCH PRAWACH własności np. BS i obligacje to w takim wypadku cały świat może inwestora w du..ę pocałować..
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości