Zicmar

ODPOWIEDZ
no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 05:10

Tak wiem !problem! == beton! !Tak!
Ale na skype go nie ma, a zawsze od szóstej punkt był(sam zainstalowałem to po paru miechach przerwy ale to inna sprawa) z tym swoim kaszlem nikotynowym !smail! Ktoś wie co się z nim stało? Oby nie wsiąknął bez słowa podobnie jak Lucek. :cry:(tu podejrzewam najgorsze niestety, już na kilku forach pytałem o niego ale cisza,meil też milczy a miałem właściwy bo parę razy gadaliśmy. Człowiek Tytan, Ojciec PA w Polsce, bardzo nie doceniany, ale zawsze sława przychodzi później, cóż) Bo to że pisał parę razy w dziwnych stanach nie znaczy że jest skreślony? Ja wiem że to pewno były ubek i tak dalej. Ale rozmowa z nim była zawsze ciekawa(nie!, SR'y sobie podaruj! patrz na średnie! i tylko to cię interesuje, Ty! Zbyszek!.. no?.. dałem pozycję i jest na 80 pipsów na plus,co teraz?... czekaj sprawdzę...zamykaj!..dlaczego?...średnie na W1 wchodzą we fiolet i może być korekta...aha...a i wklej na forum żeby było, nie ważne że demo(i nie zgodne z zasadami)...wrzucaj !smail! Shadi tropił prawidłowe trejdy maxem do bólu, no ciekawe co z nim się stało? Cyb coś pisał o Breviku, ciekawe kogo miał na myśli? :D ). Ma ktoś namiar, świeży?

edytowałem to parę razy więc lepiej się upewnić czy to tekst końcowy.
Ostatnio zmieniony wtorek 30 lip 2013, 05:25 przez Terminator, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 05:22

Ciekawy jestem w jakim Ty stanie dzisiaj piszesz? ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 05:26

Gram nockę w grze, jest duża obrona wiosek i trzeba było poświęcić noc by ratować te kilka miesięcy - od połowy marca - pracy! Tyle a że na zmęczeniu tak piszę o to inna sprawa. :D Napisałem że jak by co można cancel !smail!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 05:32

Terminator pisze:Gram nockę w grze, jest duża obrona wiosek i trzeba było poświęcić noc by ratować te kilka miesięcy - od połowy marca - pracy! Tyle a że na zmęczeniu tak piszę o to inna sprawa. :D Napisałem że jak by co można cancel !smail!

Obrona wiosek powiadasz... Też kiedyś grywałem ;)

Kasuję tylko wyzwiska i posty, które rozwalają temat.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 05:44

Jasne. To jest gra zespołowa i wymaga poświęceń, szczególnie na tym etapie gry. Coś jak front, w polu musisz współdziałać aby żyć. Tyle ciekawych ludzi, różne narodowości, Ruscy ze swoimi skryptami, haha. Ale tylko zaufani ludzie! Tu jest ten problem że jest dużo szpiegów i trzeba mieć ograniczone zaufanie. To jest prawie jak fx. Nic nie jest takie jakie się wydaje na pierwszy rzut okay. Zawsze są jakieś wątpliwości. Ale ciężka praca daje efekty i szkoda żeby tyle czasu poszło na marne bo ktoś nagle sobie odpuszcza i jedzie na wakacje nikomu nic nie mówiąc. Zgrany team i tylko tyle a dobra zabawa gwarantowana... jak ktoś gra to niech napiszę, bo tworzymy sojusz na ts2 tylko Ci którzy chcą faktycznie :D

A.. nie masz kontaktu do Zbyszka?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 05:52

Terminator pisze:Jasne. To jest gra zespołowa i wymaga poświęceń, szczególnie na tym etapie gry. Coś jak front, w polu musisz współdziałać aby żyć. Tyle ciekawych ludzi, różne narodowości, Ruscy ze swoimi skryptami, haha. Ale tylko zaufani ludzie! Tu jest ten problem że jest dużo szpiegów i trzeba mieć ograniczone zaufanie. To jest prawie jak fx. Nic nie jest takie jakie się wydaje na pierwszy rzut okay. Zawsze są jakieś wątpliwości. Ale ciężka praca daje efekty i szkoda żeby tyle czasu poszło na marne bo ktoś nagle sobie odpuszcza i jedzie na wakacje nikomu nic nie mówiąc. Zgrany team i tylko tyle a dobra zabawa gwarantowana... jak ktoś gra to niech napiszę, bo tworzymy sojusz na ts2 tylko Ci którzy chcą faktycznie :D

A.. nie masz kontaktu do Zbyszka?

Nie wiem. Jeśli na skype się nie odzywa spróbuj jeszcze maila.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 05:55

Może Microbi będzie wiedział. Tak się lubią że na pewno się wymienili upominkami na pw :D

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 08:08

Hej, nie wiem co ze Zbyszkiem, nie pisaliśmy do siebie żadnych PM, fajnie tam napisałeś wyżej :-) Nudy na rynku, trza chyba w SWOTR zagrać :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 09:18

Wiem, zmęczenie co poradzić? :D A i jeżeli możesz to przenieś moje skalpy do lepszego miejsca, nie mówię o koszu, a może? :lol: Generalnie wszystko mogę teraz na zmęczenie zwalić, długi dzień się zapowiada jeszcze na dodatek :D

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Zicmar

wtorek 30 lip 2013, 19:14

Zicamr zanim odszedl napisal posta w ktorym jechal po wszytskich : )
Kierujac sie fundamentami pychologi najprawdopodobniej sie zalamal FXem
Piszac w naszej nomenklaturze, pewnie mial longi na yenie ; P
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
szulczas
Gaduła
Posty: 258
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 19:00

Re: Zicmar

środa 31 lip 2013, 14:53

A może doszedł do wniosku że ta bajka nie jest dla wszystkich i NIGDY nie będzie!!!
I to nie jest wstyd się do tego przyznać czy pogodzić. Wszyscy żyjemy złudnymi marzeniami... ale jak w życiu... nie każdy może być milionerem... bo na tych milionerów ktoś musi robić ;)

Pozdro

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Zicmar

środa 31 lip 2013, 16:25

Troche na tym FX posiedzial
upor mial wiekszy ode mnie, ja juz dawno odszedlem od srednich ; )
swoja droga na jego czesc
MT powinno stworzyc nowe srednie - Zicmar Moving Averages : D
walnac jakies odchylenie, wstawic jakis wzor z komosu i bedzie ; )

Wszyscy zyjemy zludzeniami ze bedziemy zarabiac na FX kokosy, ale nie powinismy tez zapominac o zyciu
przynajmniej do czasu az te miliony bede w kieszeni
sukcesow wszytskim
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Zicmar

czwartek 01 sie 2013, 22:44

Nie macie kontaktu, nawet Ty Microbi?!? A do mnie wysłał kartkę z wakacji z Fort de France i pytał o rodzaje drewna do wystroju jachtu (doradziłem drewno tekowe na pokłady, i mozaikę hebanu z mahoniem afrykańskim do kajut), no nie wiem, zajął się szkutnictwem? Wiadomość dalej wisi na Skype, więc może w tej Francji nie ma internetu? !bzdura! A! i przesyła całusy, i prosi żebyście go też pocałowali... !bzdura! !bzdura! !bzdura!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości