Pożegnanie z Forum,

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

Pożegnanie z Forum,

piątek 14 lut 2014, 18:42

Doszedłem do wniosku że dalsza moja obecność na forum jest bez sensu,tym bardziej że mam już od dzisiaj zapewnioną profesjonalną pomoc jeżeli chodzi o sieć ,chciałem Podziękować Wszystkim Normalnym w Polsce,którzy chcą, normalnej bankowości, chcą nie, mieć,nierynkowych poślizgów ,którzy chcą CIR na poziomie 5 milisekund,uzupełnionego CIR radiowym na poziomie 15 milisekund i mnie w tym wspierali jak umieli.

Pozdrawiam,

PS,moja rada dla inteligentnych normalnie,uderzajcie do normalnych firm które zaproponują Wam,takie warunki jak napisałem wyżej lub ,niestety zostaje emigracja,niestety nie ma trzeciej drogi,powtarzam każde inne dywagacje i roztrząsanie tego tematu ,to strata Waszego czasu,nie, przebijecie głową betonu.// Holandia z pomocą prawnika ,nadaje się do tego idealnie,nadaje się też UK, Łotwa, oraz inne niektóre peryferyjne Kraje,zapamiętajcie sobie moje zdanie,że 10E/h i 45 lat pracy ,nie zapewni Wam minimalnej emerytury np. w Niemczech,a próba ruszenia normalności skończy się tym ,czym się skończyła moja obecność tutaj ,lub na navigatorze,a dlaczego tak się dzieje?,poczytajcie wyjaśnienia tego tematu Niemieckich antropologów...
Jeżeli podejdziecie do tego inaczej,będziecie kiedyś żałować.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek 14 lut 2014, 18:59 przez zzz, łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Pożegnanie z Forum,

piątek 14 lut 2014, 18:56

Najlepszy prezent walentynkowy jaki moglem dostac!

powodzenia w uzyskaniu pingu 5 ms do Chicago, na pewno ci sie uda! Pokaz screeny jak to zrobisz :D


aha
zapomnialem
zadnych screenow nie ma
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Pożegnanie z Forum,

sobota 15 lut 2014, 09:10

Skoro już do tego doszło, to myślę, że tutaj znajdziesz nieco więcej zrozumienia: http://www.forex.konieistajnie.pl/
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Pożegnanie z Forum,

sobota 15 lut 2014, 09:19

Haha, Marcin_N - dobre :D

konieistajnie idealne miejsce dla zzz.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Pożegnanie z Forum,

sobota 15 lut 2014, 10:07

Asia łowczyni spisków na FX itd, idealne miejsce dla ZZZ.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: Pożegnanie z Forum,

sobota 15 lut 2014, 12:32

akurat asia to jest prawdziwy mozg, nie do zagiecia jedna z tych osob dla ktorych zagladalem i nie tylko ja na nawigatora, zzz nie wymiekaj i tak historia bedzie po twojej stronie, za 20 lat polska przestanie wyplacac emerytury i dopiero sie zacznie, co bedzie mial do stracenia 70 latek bez emerytury, bo jego pieniadze ukradla rzadowa klika, moze powstana szwadrony smierci starszych panow :):), (...), a wtedy bede mogl powiedziec: zzz nas uprzedzal :bambam: , zaloz nowy temat i tyle, poza tym nie rozumiem czemu ktos zamyka czyjs temat, brakuje wam miejsca na serwerze?, nawet gdyby ktos zalozyl temat o uprawie kwiatow w ogrodku, to co komu do tego, nie podoba sie, nie czytaj.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Pożegnanie z Forum,

sobota 15 lut 2014, 13:00

Dla mnie może założyć temat o ufo nawet i nic mi do tego. ZZZ natomiast spamuje , nie raz dostawałem maile i zgłoszenia i wszystkie ignorowałem i dawałem spokój ZZZ. Zauważ że do tej pory tu jak i na navigatorze ZZZ nie podał żadnych argumentów nic, tylko spam, straszenie i pierdoły o głównych informatykach kraju, trzecim stopniu zasilania, wieży kościelnej i innych cudów. Co to ma do rzeczy? To że emerytur nie będzie żadna nowość, nie tylko w Polsce, takie na ten moment są fakty i ameryki ZZZ nie odkrył. Forumowicze prosili szanownego ZZZ o konkrety i cisza, tylko kopiuj wklej i mieszanie faktów o CME nie wspomnę. Jeśli się mylę w sprawach technicznych są mądrzejsze głowy niech się wypowiedzą, natomiast na forum ma być porządek i jak ktoś zgłasza spamowanie kilkanaście razy w końcu nie mozna przejść obojętnie. Wystarczyło by jakby ZZZ spełnił prośbę forumowiczów i wykazał się faktami. Dla mnie ktoś kto gra na dwudziestu wskaźnikach w trendach 20 letnich i płacze bo ma poślizg na 2 pipsy i mu rozwala strategię to o jakiej powadze jest mowa. Co do Asi to ona dla mnie żyje w swoim świecie , przeglądałem nie raz jej forum , ale każdy ma prawo do swojego zdania, grunt to nie naruszać etykiety.

pozdrawiam
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Pożegnanie z Forum,

sobota 15 lut 2014, 17:36

Zzz - nie musisz obrażać się na forum. Problem w tym, że Twój dotychczasowy udział w temacie CME nie spełniał kryteriów merytorycznej dyskusji. Paradoksalnie sam rozwaliłeś temat, który starałeś się rozwijać. Patrząc z pewnej perspektywy mogę doradzić journal, w którym możesz sobie pisać co chcesz tak długo, jak długo nie łamiesz prawa. Możesz relacjonować audiencje u głównych ekonomistów czy naczelnych informatyków, jako że Journal rządzi się swoimi prawami. Możesz bawić się w offtopic. Jednak to, co zrobiłeś z tematem CME to wymaga poważnej rewizji. Poświęcę trochę wolnego czasu i przewertuję dokładnie ten temat, bo w takim kształcie nie może wisieć nawet zamknięty. Być może będzie możliwość by go odrestaurować, dla innych użytkowników. Nie zapominaj, że forum jest dobrem ogółu, a nie Twoim brudnopisem.

To nie jest tak, że się Macierewicz i Mikrobi uwzięli na Ciebie. Wiele osób zauważyło już, że to co piszesz nie ma ładu, składu i poparcia w konkretnych informacjach. Przymykałem na to oczy ponieważ jesteś w pewnym sensie indywidualnością i stałym elementem w naszym środowisku, ale być może nadużyłeś tego faktu. Parokrotnie padła informacja, że dostałeś bana na nawi. Wiemy także, że masz tam kolejne, funkcjonujące konto. Natomiast Nawi wiele straciło na banach dla użytkowników w pewnym momencie i nie chciałbym otwierać tutaj tej swoistej puszki pandory. Chcesz się pożegnać, ok, życzę Ci powodzenia w Twoich przedsięwzięciach. Jednak masz też możliwość pozostania tutaj RAZEM z nami i na naszych zasadach.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Pożegnanie z Forum,

czwartek 27 lut 2014, 19:31

Marcin_N pisze:Z Wiemy także, że masz tam kolejne, funkcjonujące konto. .
Mylisz się,nie wprowadzaj Forumowiczów w błąd,nie mam tam żadnego nowego konta// chociaż wiem że to nie jest problem,lecz byłoby to nieuczciwe z mojej strony i dałbym uciechę cybowi.//
Ja,od 1992 roku walczyłem o normalność w Polsce,a od 2007 roku zarówno na navigatorze jak i tutaj,teraz ,kiedy pomału już tą normalność mamy,// prawnie normalność mamy od 2004 roku, a technicznie teraz na dniach,czyli luty 2014 roku, kosztowało mnie to kupę nerwów,niewyobrażalną kupę nerwów // a,naciskałem dyrektorów banków czy dyrektorów głównych inżynierów sieci///a Ty to podsumowujesz jednym zdaniem ,nie obrażaj się?.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Pożegnanie z Forum,

piątek 28 lut 2014, 20:37

Szkoda nerwów. A konto Beyond widzę, że już jest usunięte.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: Pożegnanie z Forum,

piątek 28 lut 2014, 20:38

zz ale zalozenia watku w dziale journali to nie jest jakies zle rozwiazanie, jedyna roznica to ze bedzie w dziale dziennikow a nie w dziale ogolne, trzymaj stforexa za slowo ;), zatytuluj go jak chcesz i pisz co chcesz, same zalety wg mnie, jak ktos ma zajrzec, poczytac i czegos sie dowiedziec, to zrobi to niezaleznie gdzie swoj watek umiescisz, a znajac praktyke forow o forex (np. nawigator) dzial dziennikow ma najwieksza ogldalnosc

no avatar
zzz

Re: Pożegnanie z Forum,

niedziela 02 mar 2014, 14:53

Mam już zapewnienie,jednego z Dyrektorów banku w Polsce,że jeżeli ruszy CME Europe wspólnie z Bankiem Centralnym UK w ciągu 1-2 lat będzie dostępne przynajmniej w jednym banku w Polsce // niestety nie ma szans na CME z USA//.Prawnie nie ma przeszkód aby to robić już od 2004 roku.// rozmawiałem na te tematy z Posłami,Senatorami,Dyrektorami banków i przekonywałem ich że nie może być tak, że płacimy rynkowe,światowe ceny surowców,walut,żywności,prądu,,gazu itp,a jednocześnie nie wolno nam prawnie przed tym się zabezpieczać.////
Jeżeli chodzi o to co zrobić aby mieć dobrą sieć i infrastrukturę pod usługi finansowe ,opisałem szczegółowo co trzeba zrobić w temacie CME, moja rola jakby się więc po tych 22 latach skończyła,to o co walczyłem 22 lata będzie lub od lutego 2014 r. realnie jest ....
Praktycznie, nie potrafię nic więcej zrobić .// jestem wypalony i kosztowało mnie to dużo nerwów, naprawdę niewyobrażalnie kupę nerwów//.


Pozdrawiam,

PS, dziękuję z tego miejsca ,wszystkim którzy walczyli aby było normalnie w Polsce ,walczyli o to samo co ja ,...,szczególnie Akhh, Replite,Karolowi,Mohertrader,Lelek 34 oraz wielu innym.
Dziękuję również w tym miejscu niektórym ,Dyrektorom banków,Dyrektorom sieci internetowych oraz głównym ich inżynierom za próbę zrozumienia tematu.

PS,warto też zainteresować się LMAX Interbank,a jak kogoś nie będzie stać na CME,można też zrobić coś takiego, składać zlecenia w LMAX aby nie mieć poślizgu j,w LMAX sam możemy zostać dostawcami płynności, czyli wystawić swoją ofertę na rynek //na Web Client//, dzięki czemu nasze zlecenie trafia do arkuszu zleceń, a nie jak jest w standardzie zostaje przekazane do realizacji w momencie przekroczenia limitu aktywacji. Dzięki temu unikniemy poślizgu nierynkowego.

no avatar
zzz

Re: Pożegnanie z Forum,

środa 05 mar 2014, 13:58

zzz pisze:Mam już zapewnienie,jednego z Dyrektorów banku w Polsce,że jeżeli ruszy CME Europe wspólnie z Bankiem Centralnym UK w ciągu 1-2 lat będzie dostępne przynajmniej w jednym banku w Polsce // niestety nie ma szans na CME z USA//.Prawnie nie ma przeszkód aby to robić już od 2004 roku.
Temat CME jest zablokowany,więc zapytam tutaj,rozmawiałem dzisiaj na ten temat,nie do końca zrozumiałem,a nie miałem nikogo kto by to przetłumaczył tłumaczył, z tego co zrozumiałem to CME Europe będzie przenosić kupujących i sprzedających razem, przez CME Globex na elektronicznej platformy transakcyjnej do Nowym Jorku i Chicago.
Jeżeli to dobrze zrozumiałem to praktycznie nie potrzebowalibyśmy CME z USA.
Może to ktoś potwierdzić,jak to technicznie i praktycznie będzie wyglądało?,dobrze to zinterpretowałem?.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
naydah
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 15 mar 2012, 15:15
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Pożegnanie z Forum,

czwartek 06 mar 2014, 11:39

sam ze sobą rozmawiasz ? Miales juz isc
tak, oglądam PodziemnaTV

no avatar
zzz

Re: Pożegnanie z Forum,

czwartek 06 mar 2014, 20:31

Niestety dowiedziałem się dzisiaj,że jest różnica ,różnica między CME,a CME Europe dotyczy rehipotekowania,niemniej i tak CME Europe przenosi Europejską bankowość o 200 lat do przodu.
Jeżeli ktoś zorientowany mógłby potwierdzić,czy przynajmniej technicznie dobrze to rozumuję,byłbym zobowiązany.
Pozdrawiam,
PS,dowiedziałem się że jeden z naszych ,Polskich ,DI o niskim numerze licencji jest w temacie ,jak to chcą wprowadzić w Chinach,może on się wypowie?,byłbym bardzo zobowiązany,chodzi mi szczególnie o techniczne zagadnienia ponieważ jeżeli chodzi o rehipotekowanie do się już wszystkiego dowiedziałem.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Pożegnanie z Forum,

piątek 07 mar 2014, 06:04

I chciałeś się tym pochwalić? Czy może powiesz, czego się dowiedziałeś? Czy ktoś może powiedzieć czego dowiedział się Zzz? Całe forum pewnie będzie zobowiązane.

PS. Temat z pożegnaniem leci do offtopu wkrótce, bo to nie ma nic wspólnego z dyskusją o Forex. Załóż sobie dziennik Zzz, albo w dziale Off-topic kontynuuj.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Pożegnanie z Forum,

piątek 07 mar 2014, 16:00

Marcin_N,zastanów się co piszesz,rehipotekowanie,to jest wszelki fundament wszelkich fundamentów na FX,jeżeli ktoś tego nie rozumie to niech sobie w ogóle da spokój z FX...,dla własnego dobra i dobra innych...
Pozdrawiam,

PS,doprecyzuję,CME w USA może rehypotekować aktywa klienta do wysokości 140% zobowiązań klienta (jeśli klient dostarczył 1 mln USD aktywów na zabezpieczenie 400 mln USD zobowiązań to broker może rehypotekować 560 mln USD). W CME UK, nie ma ustawowego limitu rehypotekacji.
Niemniej CME z UK i tak posunie Europejską bankowość o jakieś 200 lat do przodu,a, to myślę dla nas wszystkich jest najważniejsze.

PS, Chiny nad tym tematem też bardzo mocno pracują,wiem że jeden z naszych DI też tam pracuje,jeżeli to czyta to może bardziej przybliży nam ten temat?.
Byłbym bardzo zobowiązany.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
m_c
Stały Bywalec
Posty: 186
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51
Lat na Forex: 14
Kontakt:

Re: Pożegnanie z Forum,

czwartek 10 kwie 2014, 16:11

Wtrącę swoje 3 grosze. Jeśli ktoś myśli poważnie o automatach do handlu na CME i krótkim dostępie na poziomie kilku milisekund to niech skorzysta z usług firmy CQG z Chicago. Mają serwery obok giełdy. Znam osoby które korzystały z usług tej firmy. Więc skoro jest możliwość to po co czekać na otwarcie w Europie? Przecież i tak dostęp będzie trwał dłużej niż serwer obok serwera w Chicago. Proponowałbym również zgłębienie tematu ile w ciągu sekundy jest dokonywanych transakcji na CME.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Pożegnanie z Forum,

piątek 19 wrz 2014, 14:41

Zzz na razie ma odpoczynek od forum, ale znalazłem na Linked In taki komentarz i jakoś mi znajomo zabrzmiało. :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości