Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

Zablokowany
Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

czwartek 11 kwie 2013, 21:33

Owszem brokerzy mają pewien wpływ na cenę, ale jeśli zna ceny "które dopiero będą za parę godzin w przyszłości" to mu nawet nobla nie potrzeba !bzdura!
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 12 kwie 2013, 07:46

A je chcę to mieć http://odkrywcy.pl/kat,111398,title,Wyn ... aid=610658

Choć nazwa wynalazku wskazuje na to, że pozwala on fizycznie „wędrować” w czasie, w rzeczywistości jest to urządzenie, które z bardzo dużą dokładnością – do 98 proc. – przewiduje przyszłość. Razeghi, aby to osiągnąć, zastosował bardzo skomplikowane algorytmy matematyczne.


Pozdrawiam
Wojtek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 12 kwie 2013, 08:30

Ali Razeghi, naukowiec z Teheranu, zarejestrował w irańskim Centrum Wynalazków Strategicznych swój nowy projekt – „Aryayek – machinę do podróży w czasie”. Czy ta maszyna rzeczywiście może przenieść nas w przyszłość
No tak a ile razy były podejmowane próby opatentowania perpetuum mobile?
„Aryayek” nie jest jednak przeznaczony tylko dla indywidualnych użytkowników. Razeghi twierdzi, że jego wynalazek przyda się szczególnie irańskiemu rządowi, który dzięki niemu będzie mógł przewidzieć nadchodzące konflikty zbrojne czy wahania waluty.
Propaganda

Ja to nie mogę się doczekać kiedy prawie na każdym rogu ulicy(oraz opcjonalnie u każdego w szafie) będą teleporty. :mrgreen:
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 12 kwie 2013, 21:02

Czy nie ciekawe, że jak się okazuje na forum o forex jest sporo miłośników SF ?

Pozdrawiam
Wojtek
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

sobota 13 kwie 2013, 16:43

wdfx pisze:Owszem brokerzy mają pewien wpływ na cenę, ale jeśli zna ceny "które dopiero będą za parę godzin w przyszłości" to mu nawet nobla nie potrzeba !bzdura!
NO..... !pukpuk! ,niezupełnie.... !pukpuk!
Jeżeli zadzwonisz do jakiegokolwiek poważnego brokera FX /// nie CME/// to nie zaprzeczy....,że jeżeli cena jest E/$ 1.3 .,a on zamknie po 1.5 to możesz mu nadmuchać...... !Dobrypost!

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

niedziela 14 kwie 2013, 08:11

Ja w zeszlym tygodniu na NFP mialem poslizg na CME powyzej 10 pips. Dzonilem do nich, powiedzeli, ze popyt sie nie odbudowal w ciagu kilku sekund. Poniewaz ta odpowiedz mnie nie zadowolila, pogrozilem im CFTC. Niestety, okazuje sie ze nawet CFTC nic nie moze CME zrobic, CME jest jak mafia :/
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

niedziela 14 kwie 2013, 13:40

mecierewicz,jesteś niereformowalny,najlepiej poszukaj sobie innego tematu.
Sprawdzałem osobiście ,nawet na istotnych danych popyt na E/S w sekundy odbudował się na kilka- kilkanaście miliardów $,i to dla tradera jest najważniejsze.
Aby to uświadomić i rozszerzyć ,to tylko na samym jednym portalu społecznościowym na giełdzie w USA / na jego akcjach oczywiście// obrót jest większy niż na całej giełdzie w Polsce łącznie z rynkiem dłużnym....

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

niedziela 14 kwie 2013, 17:31

Nie odbudował sie popyt!!!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

niedziela 14 kwie 2013, 17:46

macierewicz pisze:Nie odbudował sie popyt!!!
Ależ się odbudował.// sprawdzałem to osobiście,nie było mi łatwo !!!...///
Macierewicz,jesteś niereformowalny.../// poszukaj sobie innych wątków///
My się tu bardzo bardzo poważnymi sprawami zajmujemy !!!,naprawdę nie mam sił aby jeszcze Tobie tłumaczyć że 2+2=4

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

niedziela 14 kwie 2013, 17:58

zresztą ,macierewicz,jeżeli masz jakikolwiek mózg ,spróbuj porównać sytuację że składasz zlecenie do brokera co ma 47,000 Euro kapitału,drawiam
do CME która połączy Twoje zlecenia między CME z np. z dwoma innymi giełdami co w sumie mają ok. 50 -70 miliardów dolarów...
Postaraj się to rozgraniczyć....!!!!!
Poz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

niedziela 14 kwie 2013, 18:09

Sorry,macierewicz,zapomiałem o sprawie NAJWAŻNIEJSZEJ !!!.
Jeżeli cena brokera, odbiega od cen średnich np. Routers,Blumberg,i między bank ,to masz podstawę FUNDAMENTALNĄ...!!! i PRAWNĄ ...!!! do reklamacji ...!!!
// Chłopie,weż się ogarnij,walczymy o równe prawa dla inwestorów,w tym Twoich...///

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 16 kwie 2013, 20:40

Ja dzis mialem poslizg na 2,7 pipsa. Co lepsze, nie bylo takiej ceny na bloombergu. Dzwonilem, zlozylem reklamacje - odrzucona. U nich taka cena byla. Zlodzieje !!!! Gorzej niz u brokera MM. Do gazu z tym CME !!!!

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 07:58

No prosze, kolejna niezadowolona osoba. Tak jak pisalem wczesniej, CME nie rozni sie NICZYM //powtarzam NICZYM // od takiego chociazby XTB. Dokladnie te same gierki!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 10:53

zyzyzy,macierewicz,Chłopcy,bardzo,ale to bardzo nieładnie się bawicie.
Prosże Was,przenieście zabawki z tego tematu do innej piaskownicy.
Nie macie żadnego rachunku na CME.
A, jeżeli w ogóle byście wiedzieli co to jest CME // a nie macie o tym zielonego pojęcia// to byście wiedzieli że nie ma tam pipsów tylko jest TIK !!!, i minimalna transakcja rozliczeniowa wynosi 1 tic.
Jeżeli już musicie koniecznie z siebie robić de..li to róbcie to w innym dziale.
To jest ważny temat ,tutaj rozmawiają poważni ludzie na poważne tematy.

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 11:31

Oczywiscie, ze mam rachunek na CME!! Jako osoba znajaca angielski, bywajaca w USA i posiadajaca tam rachunek bankowy nie jest dla mnie zadnym problemem zalozenie takiego konta.

Dokuczasz mi, bo zazdrosc Cie zżera, ze Ty nie masz, co?

Tick to jest kleszcz po angielsku!
zzz pisze: To jest ważny temat ,tutaj rozmawiają poważni ludzie na poważne tematy.

Pozdrawiam
z tym niestety nie moge sie zgodzic.

Jak zawsze z Toba - FAKTY pomijasz, snujesz jedynie terie // powtarzam TEORIE // o tym jak zycie wyglada!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 11:40

Po tym jak mnie wczoraj okradziono, zaczalem badac dokladnie sprawe. Zadzwonilem do szwagra, on mieszka w usa a jego sasiadem jest informatyk, co pracowal przy CME. Mowi ze to cale CME to jeden wielki generator liczb losowych a calosc to fikcja. Fikcyjne dane odnosnie popytu, fikcyjne ceny, wszystko. Generuja to wsszystko dla zmydlenia oczu, klada grube koperty do cftc i interes sie kreci. Ludzie traca kase i nikt z tym nic nie robi. Przestrzegam przed tym procederem, to dzielo szatana, samo zlo !!!

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 14:58

Prośba do Moda.
Temat jest poważny,jeżeli Mod widzi że ma debili wypuszczonych z Tworek to bardzo proszę Moda o usuwanie ich postów.
Temat patrząc z długiej perspektywy jest ważny i nie można do niego dopuszczać ludzi którzy uciekli z Tworek ponieważ nikt poważny nie będzie się tutaj wypowiadał.

Pozdrawiam.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 18:32

Są dowody, są...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 18:54

Terminator pisze:Są dowody, są...
Terminator,czyli co?.
Możesz doprecyzować?.
Ja nie wiem o co Tobie chodzi...,czy CME i składanie zleceń do arkusza zleceń ,a następnie rozliczanie tego przez FSA w Londynie, jest tym samym co brokerom FX którzy oficjalnie mówią że jeżeli na E/S jest 1.3 ,a ono rozliczają to po 1.5 to jest dla Ciebie OK?.
Jeżeli tak,to prośba do Moda aby rozgraniczyć ten temat do ludzi normalnych co chcą CME i normalności, oraz to tych co uciekli z Tworek // zakład psychchiatryczny...//.. i ujadają....

Pozdrawiam

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 19:12

Żona zdradza męża z Szybkim Lopezem.
Leżą sobie w łóżku i nagle słyszą dzwonek do drzwi.
Żona na to:
- Szybki Lopezie, to mój mąż, uciekaj przez okno!
Szybki Lopez wyskakuje przez okno, żona ubiera szlafrok, otwiera drzwi a tam Szybki Lopez, mówi:
- Zapomniałem spodni!

Naturalnie.
Pozdrawiam.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości