Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

Zablokowany
no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 19:44

Co ma Szybki Lopez do tego że cena E/$ jest np. 1.3,a broker rozlicza Tobie to po 1.5 ponieważ tak mu się uwidzi?....

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 19:46

Już odpowiadam...

Orzechy uchodziły za symbol szczęścia i mądrości. Były przysmakiem mędrców i intelektualistów. Nie bez powodu podczas świąt Bożego Narodzenia orzechy zawsze gościły na stołach. Oprócz tego, że ładnie wyglądały, miały zapewnić domowi dobrobyt, pomyślność i mądre gospodarzenie. Orzechy ponadto są. Wystarczy.

Naturalnie.
Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 19:52

Terminator pisze:Już odpowiadam...

Wystarczy.

Naturalnie.
Pozdrawiam.
No teraz rozumiem,zapomniałeś tylko dodać jak rozliczyć podatek katastralny w wysokości 20 000 zł,gdy dostaniesz emerytury za 50 lat pracy z OFE 20-80 zł..
Ale to jest nieistotny szczegół ...
oczywiście...

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 20:05

Idziemy.

Naturalnie.
Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 20:36

zzz pisze:Co ma Szybki Lopez do tego że cena E/$ jest np. 1.3,a broker rozlicza Tobie to po 1.5 ponieważ tak mu się uwidzi?....
daj mi jeden taki przykład (pomijajac jakies smieszne bad ticki, ktore sa korygowane) u jakiegos normalnego brokera, a przysiegam, ze slowem sie nie odezwe w twoich tematach.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 20:39

Moja nauczycielka od plastyki mowila : umiesz liczyc, licz na siebie. Od tamtej pory sam dbam o swoja przyszlosc. Sam odkladam na emeryture. Chcialem troche pomnozyc na CME ale to zlodzieje i oszusci. Generuja sobie kwotowania wedlug widzi mi sie. !strzelam! !strzelam! !strzelam! Teraz dopiero zrozumialem twoje intencje. Wspolpracujesz z nimi, chcesz okrasc polakow z ostatnich oszczednosci, dlatego lobbujesz ten temat. Nie dajmy sie wprowadzic w blad, zadne CME, zadne CFTC. Powazny inwestor nie postawi tam nogi bo wie ze mu ja urwie razem z kolanami.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 20:40

macierewicz pisze:
zzz pisze:Co ma Szybki Lopez do tego że cena E/$ jest np. 1.3,a broker rozlicza Tobie to po 1.5 ponieważ tak mu się uwidzi?....
daj mi jeden taki przykład (pomijajac jakies smieszne bad ticki, ktore sa korygowane) u jakiegos normalnego brokera, a przysiegam, ze slowem sie nie odezwe w twoich tematach.



Obrazek
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 20:43

Widzisz tam 2000 pips? reklamowałes ta transakcje?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 21:13

SLopez wygrał zawody.

A zaraz. Screen. Co Ty masz tam za pika, tego w ogóle nie ma.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 22:14

Narysowalem sobie kredkami na monitorze




PS. Tak reklamowalem
Uznali bez problemu
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 22:36

I to się ceni.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 17 kwie 2013, 23:10

Hmmmm
Trudna sprawa
Z jednej strony sie ceni owszem
Z drugiej ciekawi jak dlugo i do jakiego kapitalu
Z trzeciej to nie jest brok do duzych depo

U ciebie wogole tej sytuacji nie ma
U mnie rozjechane widelki spreadu na 140 pip i sam uklad swieczek inny
Armada niby ciagnie data feed z lamaxa ale bardziej to wyglada na "interwencje broka ?"
Tego nie wiem

Aby rozwinac calosc musze dodac
Reklamacja przyjeta
Pozycja przywrocona
Pozycja zamknieta na bardzo dobrym plusie
Wiec broker zachowal sie bardzo OK

Nauczka na przyszlosc zeby patrzec na dane i swieta a wtedy omijac metale z daleka
pozdrawiam
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

czwartek 18 kwie 2013, 07:07

No to po kiego piszesz, jak zaznaczyłem, że nie chodzi o bad ticki? Zzz caly czas nam wciska opowiesci o poslizgach na 2000 pips gdzie broker reklamacji nie uznal.

Dopiero teraz spojrzalem, ze to bylo w wielki piatek. Tam wtedy na surowcach dzialy sie cuda, pamietam ze w pewnej godzinie po prostu wylaczyli z powodu niskiej plynnosci. Skoro reklamacje uznali bez klopotu to ja nie widze problemu.

Patrzcie tutaj niezlego kwiatka z naszego krajowego podworka. Prawie nawet pasuje pod co zzz mowi, oprocz tego ze kase zwrocili bardzo szybko.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 19 kwie 2013, 12:44

Dobra,kończymy z żartami.
Co oznacza że broker uznał reklamację?.
Nic,powtarzam kompletnie nic nie oznacza...,ponieważ przy 0.1 lota może uzna,a przy 10 czy 100 lotach może nie uznać...
Koniecznie chcenie tak zamulać ten temat?.
Dobra,krótka piłka,zapytajcie brokera na papierze,czy zagwarantuje Wam że jeżeli cena jest na rynku czy interbanku czy na CME 1.3 a broker rozliczy Wam ze stratą po cenie 1.5 to czy uzna Wam tą reklamację i się podpisze pod tym?.
Na 100% się nie podpisze ,ponieważ ja tak zrobiłem i w gadaniu było OK,a jak przyszło co co czego ik przedstawiłem to na piśmie nikt mi nie podpisał...
Czego chcecie więcej?,mądremu dość....!!! !!! !!!...
Powtarzam..!!!
ten temat dotyczy tego .,składamy zlecenie na rynku regulowanym walutowym CME ,tam jest ono sparowane w arkuszu zleceń z innymi zleceniami,a dodatkowo rozlicza to wszystko niezależna izba obrachunkowa coś jak nasza KDPW lub jak CME powstanie w Europie to rozliczać to będzie Brytyjska komisja nadzoru finansowego FSA
Generalnie chodziło by mi tutaj o to aby nasi inwestorzy znależli tutaj najlepsze wskazówki jak się po tym temacie poruszać i jak znaleść najprostszą drogę do tego czy poprzez brokerów czy przez banki itp.

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 19 kwie 2013, 13:55

1. Na screenie masz ponad 4 loty. To nie 0.1. 3/4 tego forum boi sie tyle na demo otworzyc, nie mowiac juz o realu. Jak widac, reklamacja zostala uznana po kilku h, wiec wychodzi na moje.
2. Miales wrzucic jakikolwiek dowod, ze broker zrealizowal transakcje tak jak caly czas opowiadasz. Caly czas czekam i jestem pewien, ze sie nie doczekam. Czemu? bo zyjesz w swiecie fantazji
3. Krotka pilka - krajowy broker nie chcial Ci podpisac papiero o realizacji zlecen bez poslizgu. Rozumiem, ze przedstawiciel CME Ci taki papier podpisal, tak? Wrzuc skan w takim razie, jestem bardzo ciekaw jak to wyglada.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 19 kwie 2013, 15:09

macierewicz,z Tobą skończyłem.
PS, chodzi w tym temacie o to, przez jakie banki i brokerów Polscy inwestorzy mogą skorzystać z takich usług.
Chodzi mi o wymianę nazw banków ,referencje i wszelkie inne szczegóły które ułatwią sprawę Polskim inwestorom.

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 19 kwie 2013, 16:04

oczywiscie, zawsze konczysz z tematem jak trzeba podac RZECZOWE ARGUMENTY!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

piątek 19 kwie 2013, 16:43

Jasne że rzeczowe ...!!!
Chodzi o to aby Polscy inwestorzy wiedzieli do którego banku mają się udać aby zrealizować ich potrzeby ...odnośnie PRAWDZIWEGO !!! rynku.
Tyle w temacie...!!!

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 19 kwie 2013, 16:48

Jak zwykle nie na temat.... Pytam sie, masz pismo z CME, że zrealizuja ci pozycje bez poslizgu?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 19 kwie 2013, 17:23

Chodzi o to w tym temacie, do którego banku , inwestorzy,Polacy mają się udać , aby mieć dostęp do CME,
// proszę wszelkich debili i półdebili..aby aby się wyłączyli z tego tematu.../
Pozdrawiam

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości