Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

Zablokowany
no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 10:02

Temat jest mocno irytujący ale i najczęściej odświeżany,co za tym idzie może wprowadzać w błąd niezorientowanych więc po raz kolejny:

1.Poślizgi i ich ,,brak'' na CME.Były, są i będą.Ogromna część tej mitycznej ,,płynności'' wynika z pustego HFT który ucieka jak tylko widzi minimum zagrożenia.Większość ofert jest całkowicie pusta,jeśli tylko system zobaczy jakieś zagrożenie (np. spread miedzy 5 a 10 latkami zmieni się w niekorzystnym kierunku) ucieka gdzie pieprz rośnie.zzz mówi że popyt odbudowuje się w kilka sekund - jest odwrotnie.Kwotowania trwają cały czas,arbitrażyści i HFT + animatorzy działają...aż coś się stanie i oferty są wycofywane ,,just in case''.
Doskonale widać to właśnie na danych (a jeszcze lepiej w czasie flash crashu w 2010r)- oferty są wycofywane.W przypadku ruchu w górę cofa sie sprzedaż a zlecenia realizowane są tylko po kursach graczy którzy nie zdążyli anulować zlecenia.Więc na wykresie czasem nie widać luki czy dziur,ale w rezultacie realna płynność była wtedy bardzo niska na skutek wycofania większości ofert (a nie ich dodania ! ).Rezultat - duży poślizg z powodu tego że gracz indywidualny nie ma takiej szybkości jak instytucja.

2.CME z bankiem centralnym... no proszę o powagę.

3.Połączenie interbanku z cme - tzn ?Z punktu widzenia kogo i dla kogo ? To są tylko zobowiązania ;-).Inaczej troche niż na towarowych kontraktach rozliczanych fizycznie (ale znów tylko te ,,duże'' są fizycznie rozliczane'').

4.W USA (ale i w wielu innych krajach fakt już egzotycznych jak np Korea) nikt nie ,,porównuje'' cen bo są one te same.Tylko u nas mamy dowolność sorry wolność ;p.

5.Już na koniec subiektywnie.Typowe dla Polski jest zacofanie,tak jak najpopularniejsza u nas jest platforma handlowa sprzed 10 lat,jak modny u nas jest Facebook tak w świecie finansowym jest mityczna ,,CME''. Na świecie królują opcje,CBOE i ICE są absolutnym No.1 a u nas...Cóż,juz może za kilka lat będzie CME :-D. Jak zawsze po zadku ,10 lat za murzynami...

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 12:15


no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 12:34

fanboy pisze:mi ICE kojarzy sie tylko z jednym
Jesteś bardzoo blisko ;-)

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 12:46

Dokładnie Camaro79, to jest dokladnie to o czym jest moja ta cala pisanina na forum// ciesze sie ze ktos mnie rozumie// zgadzamy sie w temacie, ze na CME nie ma poslizgow i popyt odbudowuje sie na miliardy dolarow w sekunde!!!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 12:48

a druga sprawa -kto z Was na codzien uzera sie z sieciowcami i czemu? :D

myslalem ze zzz juz mnie niczym nie zaskoczy a tutaj prosze, niespodzianka...
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 13:15

ja bym az tak bardzo ostro nie jechal i nosa nie zadzieral, polacy zacofancy itp, kazdy gra tam gdzie go na to stac, forex nie jest taki zly, a wykres to wykres, wazne zeby zarabiac, nie koniecznie podazajac za moda, oferta ice czy cboe nie jest zwyczajnie skierowana do szarego kowalskiego w polsce, i szary kowalski nie musi miec kompleksow

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 13:29

fanboy pisze:kazdy gra tam gdzie go na to stac, forex nie jest taki zly, a wykres to wykres, wazne zeby zarabiac, nie koniecznie podazajac za moda, oferta ice czy cboe nie jest zwyczajnie skierowana do szarego kowalskiego w polsce, i szary kowalski nie musi miec kompleksow
To co napisałeś najlepiej z wszystkich tutaj wpisów podsumowuje cały ten temat.
Nikt tutaj nic nie zaoferuje ponieważ polaków na to po prostu nie stać.Ukraińców,Rosjan Czechów Słowaków Węgrów witają z otwartymi rękami,Polaków omija się szerokim łukiem.To jest dramat że po tylu latach od ,,transformacji'' nic nie potrafią stworzyć.Zabawne jest że Polacy narzekają na reprezentację piłki nożnej która spadła na 77 miejsce w klasyfikacji lig świata,tymczasem zapominają że te ,,Warsaw Capital Center'' jak to szumnie promuje GPW jest... 71 centrum finansowym świata (!!).Gdy w 2011 r delegacja KRX odwiedzała nasz region...Polskę ominęła.Na wschód od Frankfurtu jest tylko Tokio (z niewielkim przystankiem w Moskwie)...Polska niestety to kraj z microkontami (najlepiej bonusowymi).To niestety słowa frustracji,do czego doprowadzono ten kraj - a raczej jak zmarnowano wszystko co dało się zmarnować...

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 21:19

camaro69 pisze:
fanboy pisze:kazdy gra tam gdzie go na to stac, forex nie jest taki zly, a wykres to wykres, wazne zeby zarabiac, nie koniecznie podazajac za moda, oferta ice czy cboe nie jest zwyczajnie skierowana do szarego kowalskiego w polsce, i szary kowalski nie musi miec kompleksow
To co napisałeś najlepiej z wszystkich tutaj wpisów podsumowuje cały ten temat.
Nikt tutaj nic nie zaoferuje ponieważ polaków na to po prostu nie stać.Ukraińców,Rosjan Czechów Słowaków Węgrów witają z otwartymi rękami,Polaków omija się szerokim łukiem.To jest dramat że po tylu latach od ,,transformacji'' nic nie potrafią stworzyć.Zabawne jest że Polacy narzekają na reprezentację piłki nożnej która spadła na 77 miejsce w klasyfikacji lig świata,tymczasem zapominają że te ,,Warsaw Capital Center'' jak to szumnie promuje GPW jest... 71 centrum finansowym świata (!!).Gdy w 2011 r delegacja KRX odwiedzała nasz region...Polskę ominęła.Na wschód od Frankfurtu jest tylko Tokio (z niewielkim przystankiem w Moskwie)...Polska niestety to kraj z microkontami (najlepiej bonusowymi).To niestety słowa frustracji,do czego doprowadzono ten kraj - a raczej jak zmarnowano wszystko co dało się zmarnować...
Totalne niezrozumienie tego tematu ..,niestety...
Jeszcze raz,w tym temacie nie chodzi o to aby być bogatym,zarabiać olbrzymie pieniądze,mieć duże bonusy.
Jeżeli komuś zależy na bonusach ,to na navigator...
W tym temacie rozmawiamy tylko i wyłącznie // aby nie zamulać//
Ten temat dotyczy tylko tych zagadnień,


CME Grup
http://www.cmegroup.com/tools-informati ... ry-na.html


oraz CME Grup Eoropa http://www.cmegroup.com/europe/about/

którego będzie rozliczał Bank Centralny UK.
Celem tego tego tematu jest
1- całkowite wyeliminowanie nierynkowych poślizgów
2- pełna transparentność w każdej milisekundzie.
3-wyeliminowaniu sytuacji,gdy nasze zlecenie przeskoczy luka,jest ono anulowane,na rynku regulowanym ,takie sytuacje nie mają prawa się zdarzyć.
4-Wprowadzenie rozporządzenia, które wkrótce ma wejść w życie we wszystkich krajach UE, wprowadza wymóg dokonywania rozliczeń transakcji zawieranych na rynku finansowym w oparciu o wykorzystanie funkcji partnera centralnego i tzw. nowacji rozliczeniowej,czyli dla naszego bezpieczeństwa potrzeba aby ryzyko brał na siebie podmiot odrębny od realizującego zlecenie brokera czy banku,czyli w naszym przypadku będzie to Bank Centralny UK.
5-Dobry dostęp sieciowy do dobrych usług bankowych tz. do tego co napisałem wyżej,oznacza to konkretnie ,dostęp CIR światłowodem,uzupełnione to CIR radiowym.

Można pod ,ten temat jeszcze podciągnąć LMAX - Interbank ponieważ chłopaki od nich , wyjątkowo czują blusa, o co chodzi w tym temacie.
Reasumując//,tylko o tym czyli CME,CME Grup Europa - BC UK, oraz LIMAX -Interbank// rozmawiamy w tym temacie ,lub szerzej,aby przynajmniej jeden bank w Polsce to zaoferował, tak aby zwykły Kowalski udając się do Banku ,otrzymał pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam
Tylko ,o to chodzi.

PS, LMAX - Interbank ,bije na głowę CME Europe i BC UK.
Osobiście ,bardzo pragnę aby było odwrotnie w tym temacie,
ale,trudno,jak się nie ma co się lubi, to się lubi w temacie co się ma /// oczywiście ,olbrzymi Szacun dla LMAX - Interbank///

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 07 lut 2014, 22:03

camaro69, spróbuję rozszerzyć ,Twój punkt rozumowania w tym temacie.
camaro69 pisze:To jest dramat że po tylu latach od ,,transformacji'' nic nie potrafią stworzyć.Zabawne jest że Polacy narzekają na reprezentację piłki nożnej która spadła na 77 miejsce w klasyfikacji lig świata,tymczasem zapominają że te ,,Warsaw Capital Center'' jak to szumnie promuje GPW jest... 71 centrum finansowym świata (!!).Gdy w 2011 r delegacja KRX odwiedzała nasz region...Polskę ominęła.Na wschód od Frankfurtu jest tylko Tokio (z niewielkim przystankiem w Moskwie)...Polska niestety to kraj z microkontami (najlepiej bonusowymi).To niestety słowa frustracji,do czego doprowadzono ten kraj - a raczej jak zmarnowano wszystko co dało się zmarnować...
Chodzi,Tobie o to że ,od początków okrągłego stołu czyli ok. 26 lat wstecz,/// luty 1988 rok//musimy płacić rynkowe cały czas płacić ceny światowe, ,musisz płacić rynkowe ceny gazu,prądu, złota, walut,obligacji,itp.,tysiące taki spraw ?,jednocześnie prawnie nie mogliśmy być anty deb..ilami i nie mogliśmy nić robić do 2004 roku, a praktycznie i realnie dalej nie możemy nic robić.Dobrze czytam w Twoich myślach?.
Jeżeli tak, to ten temat jest odpowiedzią dla Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

niedziela 09 lut 2014, 00:46

Ważna informacja w tym temacie dla zamożnych inwestorów,
istnieje możliwość bezpośredniego podpięcia ,z pominięciem brokerów i bankówsię do CME przez CME Grup,oraz interbanku przez LMAX Interbank.

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

poniedziałek 10 lut 2014, 18:10

Nigdy nie ukrywałem,że jestem gorącym zwolennikiem,zaorania Polskiej Bankowości ,i Polskich sieci internetowych kilometr pod ziemię...,a teraz mam tego potwierdzenie.
Jeżeli ,ktoś ma możliwości,to polecam bezpośredni dostęp do CME i LMAX -Interbank.
Jeżeli chodzi o sieci internetowe,// może kiedyś książki będę na ten temat pisał...// też mam tego potwierdzenie...
Testowałem ok. 15-16 najlepszych sieci w Polsce,wydawało mi się że znalazłem jedną najlepszą,owszem jest najlepszą w Polsce,niestety ta najlepsza firma informatyczna w Polsce ,ma problemy informatyczne u siebie z informatyką tz. nie potrafi rozwiązać prostego problemu informatycznego u siebie , po zgłoszeniu awarii..., rozłączą lub przesuwa nas na koniec kolejki oczekujących....,tak można przez cztery dni przesiedzieć na ich infolinii....,
Co robić ,w tym temacie?,najlepiej zaorać Polską bankowość i zaorać Polskie sieci internetowe,do momentu aż tak się nie stanie,w tym Cyrkowatym Kraju, ja widzę dwa wyjścia,szukać dostępu do CME i Interbanku bezpośrednio,jeżeli chodzi o sieć,widzę dwa wyjścia w tym bardzo ważnym temacie,pierwsze,jak napisałem wyżej szukać rozwiązań CIR światłowodowy uzupełniony CIRem radiowym, drugie rozwiązanie,wiem to nieoficjalnie , podobno przez przez swiatłowody szkieletowe można połączyć się i korzystać z usług światowych dostawców internetu światłowodowego,bardzo bym prosił,aby wypowiedzieli się,inwestorzy,lub użytkownicy tych sieci,jak to realnie działa w praktyce?,jest normalnie?,macie problemy ze zgłaszanie reklamacji ?/// może ktoś popyta znajomych co z tego korzystają?,ewentualnie może jakieś kontakty wrzucicie tutaj,aby pozostali Forumowicze mogli skorzystać?.///

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

poniedziałek 10 lut 2014, 23:41

ZZZ - jesteś niedoinformowanym gościem który coś gdzieś usłyszał i mieli jęzorem, co do internetu to rozmawiając ze znajomymi mieszkającymi za granicą w UE jak i poza nią to jeśli idzie o ofertę dostępu do internetu , cenę, prędkość i jakość mamy jedną z lepszych. Mam zwykłe łącze, neo 10 MB i zapas mobilny zwykła oferta w Play i kurna działa bez wieży kościelnej i innych bzdetów. Człowieku, ogarnij się bo bzdury piszesz na maksa. Masz farta ze Akh jest adminem bo jak by był dalej Wojtek to dawno za te bzdury już byś miał bana. Co do awarii nie pamiętam kiedy jakaś była, a jak już to raz dwa usunięta w ciągu kilku godzin. Ty pewnie byś chciał w ciągu 5 minut. Już widzę te bezpośrednie podłączenia się Kowalskiego w światłowody bo ma kaprys . Wprowadzasz w błąd , tyle z mojej strony.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 11 lut 2014, 09:02

Microbi pisze:ZZZ - j Wprowadzasz w błąd , tyle z mojej strony.
Nie masz żadnej wiedzy na ten temat,nie masz nawet pojęcia o czym piszesz,zresztą nie mam pretensji o to ,ponieważ główni inżynierowie największych sieci też nie mają pojęcia o tym podstawowym temacie // przy okazji robicie z nas pośmiewisko świata ,takim pisaniem,działacie na zasadzie zamula kablówka parę godzin dziennie ?,nic się nie stało,muli mobilny?,no.. przecież nic się nie stało.,działa.. //
W ,tym tygodniu jestem zaproszony na spotkanie w którym mam się przekonać że to o czym tutaj piszę działa,jest realne do wykonania, a ,temu ma służyć ten temat,aby inwestorzy czerpali wiedzę,jak się cokolwiek dowiem to napiszę .

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 11 lut 2014, 11:34

Nie masz żadnej wiedzy na ten temat,nie masz nawet pojęcia o czym piszesz,zresztą nie mam pretensji o to ,ponieważ główni inżynierowie największych sieci też nie mają pojęcia o tym podstawowym temacie
I rozumiem, ze ty - jak mniemam emeryt znajacy podstawy obslugi komputera, masz wiedze wieksza niz oni? Moze maly quiz z zagadnien sieciowych?
W ,tym tygodniu jestem zaproszony na spotkanie w którym mam się przekonać że to o czym tutaj piszę działa,jest realne do wykonania, a ,temu ma służyć ten temat,aby inwestorzy czerpali wiedzę,jak się cokolwiek dowiem to napiszę .
Koniecznie napisz, ze szczegółami, czego się dowiesz! Ale tak, żeby były szczegóły techniczne, ok?

PS. ZZZ - jak korzystasz z internetu na co dzień, łączysz się routerem przez wifi czy po kablu? czy nie wiesz?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 11 lut 2014, 12:01

Zawsze po kablu,jak pracuję na FX to siedzę nawet kilkanaście godzin dziennie,dlatego wiem o czym piszę,raz miałem nawet sytuację że obecności technika były problemy,zamulenia ,podłączyłem komputer syna,to samo,on podłączył swój to samo,próbowaliśmy potem drążyć tą sprawę ponieważ u nich na wskażnikach wszystko było w tym samym czasie OK nic nie wykazywało im problemów,niestety uczciwie powiedział że nie wie dlaczego tak się dzieje ,takie same sytuacje występowały w innych sieciach,też nie umiano tego wytłumaczyć.Testowałem to w dużych miastach gdzie infrastruktura jest bardzo dobra,parę razy udało mi się złapać.,że w momencie występowania problemów i składania w tym czasie zlecenia ,Upload na 1-2 sekundy spadał do zera,Może doprecyzuję,chodzi mi o to w tym temacie,jeżeli robimy dobrą analizę i chcemy zawierać następnie transakcje,płacimy za dobry i najszybszy internet, to w takiej chwili nie mają się prawa dziać żadne niewytłumaczalne problemy,zamulenia,opóżnienia,zrywania itp. Odnośnie spotkania,wszystkiego czego się dowiem to napiszę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 11 lut 2014, 12:14

zzz pisze:
Microbi pisze:ZZZ - j Wprowadzasz w błąd , tyle z mojej strony.
Nie masz żadnej wiedzy na ten temat,nie masz nawet pojęcia o czym piszesz,zresztą nie mam pretensji o to ,ponieważ główni inżynierowie największych sieci też nie mają pojęcia o tym podstawowym temacie // przy okazji robicie z nas pośmiewisko świata ,takim pisaniem,działacie na zasadzie zamula kablówka parę godzin dziennie ?,nic się nie stało,muli mobilny?,no.. przecież nic się nie stało.,działa.. //
W ,tym tygodniu jestem zaproszony na spotkanie w którym mam się przekonać że to o czym tutaj piszę działa,jest realne do wykonania, a ,temu ma służyć ten temat,aby inwestorzy czerpali wiedzę,jak się cokolwiek dowiem to napiszę .

Pozdrawiam
:facep: :facep: :facep:
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
fanboy
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 19:14

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 11 lut 2014, 22:50

zzz pisze:Zawsze po kablu,jak pracuję na FX to siedzę nawet kilkanaście godzin dziennie,dlatego wiem o czym piszę,raz miałem nawet sytuację że obecności technika były problemy,zamulenia ,podłączyłem komputer syna,to samo,on podłączył swój to samo,próbowaliśmy potem drążyć tą sprawę ponieważ u nich na wskażnikach wszystko było w tym samym czasie OK nic nie wykazywało im problemów,niestety uczciwie powiedział że nie wie dlaczego tak się dzieje
no a odbiornika sygnalu na wierzy pobliskiego kosciola jeszcze nie zamontowales :bambam: ??, cos wspominales na ten temat, no i dla kogos kto analizuje trendy 20 letnie na 20 wskaznikach, (nic dziwnego te kilkanascie godzin dziennie), to chyba ulamek sekundy w te czy we wte, nie robi roznicy, chyba ze syn w battlefielda pocina, to co innego, licza sie milisekundy :laugh: (sorry zzz ale pokusa na dodanie takiego komenta byla nieodparta)

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 14 lut 2014, 12:36

Widzę że poczucie humoru dopisuje,a szkoda ponieważ temat jest ważny,ja, jeżeli chodzi o sieć i bankowość to nie mam poczucia humoru.
Wracając do tematu,dzisiaj rozmawiałem z jednym z lepszych fachowców w Polsce odnośnie sieci.
Dowiedziałem się że te problemy występują we wszystkich sieciach w Polsce,może je spowodować,zwiększone okresowo szumy,przebicia na sieci,woda,skraplanie,śnieg ,a nawet większa wilgotność powietrza, krótkie spadki Upload do zera i tysiące takich spraw// to tłumaczy mi oraz Forumowiczom z navigatora ich czasami krótkie problemy.//
Jak obiecałem,staram się usilnie aby pokazał techniczne rozwiązanie tego problemu,myślę że mi się uda,jednak nie wszystko będę mógł napisać ze względu na tajemnicę handlową.// co się dowiem,i będę mógł napisać ,napiszę//

Pozdrawiam

PS,dowiedziałem się dzisiaj, że najgorsze w tym wątku jest to że te problemy możemy mieć jak opisałem ,a u operatorów zarówno mobilnych jak i sieciowych czyli po kablu wszystko na urządzenia będzie w porządku.Teraz to wiele wyjaśnia.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 14 lut 2014, 14:42

ZZZ - powiedz mi jak taka przerwa może Ci utrudnić grę i jak piszesz z zyskownej strategii zrobić dno? Grasz na 20 wskaźnikach ( swoją drogą pokaż jak ta choinka wygląda ) łapiesz trendy 20 letnie itd. Grając na H4 to w zasadzie jak się spóźnię w pozycję te kilka pis nie ma to większego znaczenia dla jej zyskowności u Ciebie to grozi katastrofą . To co piszesz nie trzyma się ładu o tych rozmowach z głównymi informatykami kraju, wieżami kościelnymi nie wspomnę. A tu się dowiaduję dodatkowo o śniegu , wodzie ( chyba muszę to uwzględnić w trading planie - trzeba śledzić pogodę nie ma rady :-) Słuchaj, może to trading room zrób sobie w jakimś centrum kryzysowym? Może amerykanie Ci biuro w NORAD wynajmą ? CME też bliżej jakby nie patrzeć. Człowieku, stek bzdur które wypisujesz nasila się.

Który serwis pogodowy polecacie ? Dane to wiem, od pogody by się jakiś przydał co by mi SL broker nie upolował bo deszcz spadnie i szumy będą na łączu.

ZZZ- zapodaj jakieś scriny z tymi poślizgami w końcu, problemami z netem że trendy 20 letnie Ci uciekają i nie możesz wejść w pozycję itd. Jaki masz TP w pipsach że taka pierdoła Ci rozwala strategię ???

ZZZ od kiedy spamujesz fora, NIGDY nie wrzuciłeś scrina z platformy z transakcjami. Twierdzę że jesteś trolem który gdyba teoretycznie co by było jakby babcia miała wąsy.

A już rozwalasz tym że jak piszesz, główni inżynierowie nie mają pojęcia. Grunt że Ty masz, albo że Ty wiesz kto się leczy psychicznie z bankowców, ale nie powiesz bo tajemnica. TY wiesz, super. Masz fajny Matrix i dobrego dostawcę ziół.

ZZZ- prośba, wrzuć przykłady na poparcie Twoich tez, nie papkę którą robisz kopiuj wklej wyrwaną z kontekstu a konkretne przykłady.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

piątek 14 lut 2014, 16:01

Ale CME ten problem pogody też już rozwiązało ;-).CME oferuje kontrakty na pogodę,polecam skorzystać ;-)


Żaden z problemów omawianych w tym temacie NIE ISTNIEJE,te których ,,ślady'' jednak się pojawiają już od 2 miesięcy rozwiązuje oferta Comparic.Szkoda już słów w tym temacie ;-/

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości