Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

Zablokowany
no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

poniedziałek 03 cze 2013, 20:35

Doprecyzuję ten temat jeszcze dokładnie,wiadomo że Dodd-Frank zmierza do większej przejrzystości rynków pod kątem Banków Centralnych które będą zwierać w przyszłości transakcje na CME ,oraz dużych banków powiązanych z Rządami które też tam będą inwestować....
Popatrzmy na to inaczej....jest to też w naszym interesie ponieważ zamiast poślizgu 15 pips... dostaniemy na danych najwyżej 1 TIC ....!!!
Powtarzam jeszcze raz ,ten temat jest w naszym interesie....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

poniedziałek 03 cze 2013, 22:29

Microbi pisze:
zzz pisze:Może doprecyzuję ten cały temat,ponieważ nawet moi znajomi nie bardzo rozumieją.

Pozdrawiam
ZZZ- i to jest sedno tego co piszesz cały czas !
:mrgreen:
zzz pisze:to o czym piszę jest głęboko w moich myślach i uczuciach ,nie do końca potrafię to wyartykułować,po prostu uczę się jak Wy Forumowicze,banki ,czy Banki Centralne.... .Nic więcej nie wiem.
Zgadzam się w całej rozciągłości, nie da się przejść obok tego obojętnie. Moim zdaniem to podpada pod leczenie kliniczne, ZZZ doprecyzuj wreszcie albo podziel się tą informacją co takiego bierzesz, bo coś mi się wydaje, że ostro łoisz i niemiłosiernie...
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 04 cze 2013, 07:34

wdfx,a Tobie się leki skończyły?.Przeczytaj uważnie ten temat to zrozumiesz...
Trzeba mieć naprawdę bardzo ciężki defekt mózgu żeby być złośliwym wobec tego tematu...Jeżeli miałbyś chociaż trochę mózgu, to byś wiedział że finalnie // czyli jak się to wprowadzi o czym piszę /// to będzie podstawa normalności,dzięki temu W USA szybko reagują na kryzys i są elastyczni a unijna biurokracja rozbudowana do granic możliwości nie potrafi sobie radzić z byle problemem dlatego dni unii będzie się pogarszać , przetrwają tylko silni typu Niemcy itp.,a Dodd-Frank w USA // podpisany już przez Prezydenta// jeszcze bardziej ten rozwój przyśpieszy z korzyścią dla USA...
Oczywiste jest że Państwa i osoby tego tematu nie rozumiejące będą miały jeszcze gorzej niż teraz,to jest oczywiste.
Po to powstał ten temat aby to przybliżyć i umożliwić płynne przejście do Dodd-Frank,będzie wreszcie to o mi chodzi.
A co to oznacza dla nas?,chociażby to że zamiast poślizgów 15-30 pipsów,nie będzie ich wcale lub będą minimalne.....
A to jest fundament wszelkich fundamentów.
Pisałem wyrażnie, że nie chcę się tutaj kłócić.Chodzi w tym temacie o to gdzie Polscy inwestorzy się mają udać,do jakich banków?,brokerów? oraz o wszelkie inne informacje związanie z Dodd-Frank.
Co wiem?,pisałem wcześniej że CME będzie dostępne w Europie przez Londyn,to jest kierunek,na pewno jakieś banki się pod to podłączą /// Banki Centralne na pewno się podłączą ,pisałem o tym wcześniej w tym temacie//,chodzi tutaj o wszelkie informacje które nas przybliżą do możliwości korzystania z tego.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 04 cze 2013, 13:41

To mówisz Dodd-Frank powstrzymał kryzys :mrgreen:
Ty też możesz być jak Ben!
http://projects.wsj.com/games/thefedera ... =inert-wsj

PS Jeżeli nie będziesz zrzucać pieniędzy z helikoptera, bezrobocie wzrośnie za mocno i wypadniesz z gry.Jeśli z kolei za mocno rozpędzisz się z QE, doprowadzisz do nadmiernego wzrostu inflacji. Dalej musisz sobie radzić sam.
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 04 cze 2013, 15:11

wdfx,poszukaj sobie innego tematu i przestań nam tutaj zawracać głowę pierdołami..,to jest poważny temat dla poważnych ludzi

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 04 cze 2013, 15:15

PS, doprecyzuję,jeżeli jesteśmy dobrzy i mamy do dyspozycji gigantycznie płynny rynek, pod nadzorem, to zneutralizujemy dodruk kasy przez Bena..
/// to chyba powinno być oczywiste dla każdego..///

Teraz do tematu pośrednio

Moscow Exchange stał się pierwszym rynkiem regulowanym w Yuan poza Chinami w 2010 roku.
http://www.leaprate.com/forex-industry- ... lumes.html
We wcześniej poinformował, że samo zjawisko zwiększa świadomość walut pomiędzy China handlowców detalicznych opartych walutowych, których handel jest więcej niż 30% w tym roku.
Nie ulega wątpliwości że kiedyś to się połączy z CME i na pewno wzbogaci ofertę.../// a o to też mi chodzi....
Pisałem dokładnie o tym samym na Navigatorze w 2009 roku...//

CFTCThis is a new one..... The CFTC is now going after not just those who perpetrate fraud,
http://www.leaprate.com/forex-industry- ... fraud.html

PS, a propo klientów którzy uwierzyli na nową jakość na FX -OTC i teraz ujadają że oszustwo...,
gorąco polecam ten temat,ponieważ w tym temacie znajdą rozwiązanie swoich problemów.....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

wtorek 04 cze 2013, 21:25

10 stron doprecyzowanego lania wody a ty nawet nie wiesz gdzie masz się udać, bo w polandi, bo to, bo tamto !problem!

Ale przecież mimo wszystko jakoś zneutralizujemy dodruk kasy - świadomość walut !bzdura!

z mojej strony EOT
The Winner Takes It All

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 18:00

wdfx,na razie bardzo grzecznie Ciebie wypraszam z tego wątku,jeżeli to nie pomoże będę to robił niegrzecznie...
Proszę Forumowiczów nie zwracać uwagi na niego...Skupmy się na temacie...
CME Grup jak wejdzie do Europy będzie darem z niebios dla nas...,będziemy mieć regulowany rynek FX
http://www.cmeeurope.com/

i jednocześnie będziemy mogli o 90-95% obniżyć podatek TAX....jeżeli Europa go wprowadzi...
Francja Financial transaction tax 0.2%
Niemcy chcą Financial transaction tax 0.1%
Co to oznacza dla nas?.
Oznacza że od każdej transakcji o wartości 100 000 Euro możemy zapłacić poza prowizją do 200 Euro...// jeżeli ktoś robi 400 transakcji rocznie zapłaci dodatkowo do 80 000 Euro...
Natomiast przechodząc na np. CME FX możemy ten podatek obniżyć o 90-95% czyli do 10-20 Euro od każdej transakcji...
Reuters wskazuje, że kraje europejskie wprowadzające podatek od transakcji finansowych są drastycznie skali powrotem podatku nawet o 90%, do zaledwie 0,01% wartości handlu, od 0,1% w pierwotnym planem Brukseli. (Co oznacza, na przykład, że 100.000 dolarów transakcji Zdjęcie spowodowałoby 10 dolarów podatku, zamiast 100 dolarów - ogromna różnica)Reuters wskazuje, że kraje europejskie wprowadzające podatek od transakcji finansowych są drastycznie skali powrotem podatku nawet o 90%, do zaledwie 0,01% wartości handlu, od 0,1% w pierwotnym planem Brukseli. (Co oznacza, na przykład, że 100.000 dolarów transakcji Zdjęcie spowodowałoby 10 dolarów podatku, zamiast 100 dolarów - ogromna różnica)
Francji budżet przywiązany był pierwszym europejskim krajem, który wprowadzi 0,2% transakcji "podatku"////

http://www.leaprate.com/forex-industry- ... ector.html

Pozdrawiam,

PS,reasumując ,podatek Financial transaction tax 10-20 Euro od każdej transakcji to jest masakra,lecz podatek Financial transaction tax 100-200 Euro od każdej transakcji jest masakrą 1000% większą...

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 19:01

wdfx // vel ... macierewicz..hi..hi..hi..// wyganiam tylko inteligentnych inaczej.../// czyli tylko takich co chcą płacić od każdej transakcji na 100 tyś Euro ...200 Euro i nie chcą rynku regulowanego ponieważ cieszy ich jak dostaną nierynkowy poślizg na15- 30 pipsów,

Wracamy do tematu.

FSA została zastąpiona przez FCA

http://en.wikipedia.org/wiki/Financial_ ... _Authority

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 19:53

wskaz jedna osobe ktora udziela sie merytorycznie w twoich watkach
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 20:04

Spoko...,będą jak znajdą się z ręką w nocniku...,wtedy ten temat będzie dla każdego jak znalazł..// zresztą już ludzie czerpią z tego tematu...///

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 20:07

garsciami!

jak na razie to widze czerpanie, ale do dzialu humor :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 20:09

ZZZ- a nie przyszło Ci do głowy że to TY jesteś inteligentny inaczej ? Wybacz, ale Ty dalej piszesz i wklejasz co chyba sam nie rozumiesz do końca. Czy choć raz poza bełkotem który uprawiasz, wytłumaczyłeś coś merytorycznie o co Cię prosili forumowicze? Jeden jedyny raz....
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 20:16

Microbi,dobra,doprecyzujmy temat.
Ja rozumiem inteligentnych inaczej tych co chcą nieregulowanego rynku i nierynkowych poślizgów po 5-10-15-30 pipsów poślizgu...,oraz chcą płacić od każdej transakcji wartości 100 tyś Euro chcą płacić 200 Euro.
Inteligentni NORMALNIE !!!'
1- Nie chcą nierynkowych poślizgów na 5-10-15-30 pipsów..
2- nie chcą płacić 200Euro od każdej transakcji wartości 100 tyś Euro...
Jaśniej już się nie da wytłumaczyć....
Myślę że wyjaśniłem o co chodzi w tym temacie...

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 20:19

A ja ciagle czekam na pismo od CME ze zrealizja kazda transakcje bez poslizgu...
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

środa 05 cze 2013, 20:59

macierewicz ..// vel ..wdfx.../// z tobą skończyłem i nie zawracaj nam pierdołami głowy..
Microbi,szczerze aż do bólu....?,aż do bólu w tym temacie?.
Dobra,zadzwoń do broka którego chwaliłeś i miałeś tam rachunek realny // jest to dobry broker i uczciwy broker///
Microbi, zapytaj tego chwalonego prze Ciebie brokera ,czy u niego grasz z cenami rynkowymi i rynkiem?,czy grasz z cenami broker,a nie rynkiem ...?.
Zapewniam że dostaniesz UCZCIWĄ !!! odpowiedż!!!.
Wtedy zrozumiesz o co chodzi w tym temacie.

Pozdrawiam

no avatar
zyzyzy
Posty: 22
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 12:34

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

czwartek 06 cze 2013, 07:57

zzz bredzisz i idziesz po omacku. Nie masz zielonego pojecia o CME. To jest zwykly scam jak wszystko inne. A tax powinien byc i to w wysokosci 500 eur za 100.000 ! To by poprawilo jakosc uslug. Jezeli kiedykolwiek bedzie referendum na temat tax, bede z calych sil organizowal grupy glosujace za !

POPIERAMY TAX , zbanowac ZZZ !

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

czwartek 06 cze 2013, 08:13

Bardzo proszę skończcie tą dyskusję bo jest bezcelowa.

Zzz załóż konto u jednego z brokerów dających dostęp do CME. Traduj równolegle tam i u dwóch brokerów FX o różnych profilach działalności.
Przeprowadź taki eksperyment a następnie oceń co jest dobre, co jest lepsze, a co najlepsze.

Bo tak dyskusje nie mają żadnego sensu, a tylko prowadzą do kłótni.

Czasami przypomina to dyskusję głuchego ze ślepym o kolorach...
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

czwartek 06 cze 2013, 09:13

Akhh pisze: Zzz załóż konto u jednego z brokerów dających dostęp do CME. .
.

Ale gdzie?
Po to jest ten temat abyśmy wiedzieli gdzie mamy się udać,do jakich banków?.
Dobra Akhh,ja z psycholami kończę dyskusję,szkoda moich nerwów..
Proponuje od tego momentu tylko wymieniać banki i brokerów gdzie mamy się udać?.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: CME Direct provides access to CME futures and OTC market

czwartek 06 cze 2013, 09:16

Jak to gdzie, ZZZ czyli Ty nas tu cały czas teorią i to swoja bombardujesz nie mając pojęcia o czym tak naprawdę piszesz. Masz super kolegów, najlepszych informatyków, w tym głównego informatyka Polski, pomogą Ci chyba otworzyć taki rachunek za granicą. W czym problem ???
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości