Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

środa 29 kwie 2015, 15:58

Bobry pisze:Oj, teraz chyba zszokuję Forumowiczów,
miałem możliwość testowania bezpośrednio na CME FX,powiem tak, szok nieprawdopodobny na PLUS!,
ale to mało, makler o zainteresowaniach informatycznych mnie prowadził i dużo mi wyjaśnił...,
mam najlepszą sieć internetową, kablową stabilne łącze w moim byłym Województwie. , a, tu się okazuje że na CME wykazuje,mają taką możliwość aby to sprawdzić,okazuje się że ja nie mam żadnego internetu sieciowego !!!.// powtarzam żadnego internetu sieciowego!!!/
Pytanie, w takim razie gdzie są wszystkie organy w Polsce że do tego dopuszczają?.
za co Polacy Płacą?.
Kto realnie kontroluje prawdziwość internetu?.
Gdzie Polacy, mają się zwrócić, jak chcą korzystać z prawdziwego internet?.
Realia w Polsce są takie że,
1- mamy bankowość, usługi bankowe na poziomie czekoladopodobnym.
2- mamy brokerów i BM na poziomie czekoladopodobnym.
Dzisiaj, po przeprowadzonych wiarygodnych testach w USA, dowiedziałem że nawet internet mamy na poziomie czekoladopodobnym.
Moja rada dla młodych, jak nie chcecie się kopać z koniem ,to uciekać z tego wariatkowa...
A,pozostałym staruszką ,jak ja, proponuję abyśmy się w tym wątku wymieniali informacjami dotyczącymi prawdziwej bankowości, prawdziwych usług bankowych, prawdziwych brokerów , i teraz poszerzam to o prawdziwy internet..po autoryzowanych testach na CME FX.Pozdrawiam
Zależy mi w tym temacie, abyśmy odnośnie internetu, posługiwali się jednak, autoryzowanymi testami w dostępie do FX, ponieważ dzisiaj jestem w totalnym szoku i nie bardzo mogę dojść
dojść do siebie...,dowiadując się że w Polsce ,nie tylko nie ma bankowości, usług bankowych , ale również usług brokerskich ., maklerskich, a, teraz AUTORYTATYWNIE ! dowiaduję się że nie ma też w Polsce internetu...
Albo się pochlastać, albo lecieć po dwie zgrzewki...
Ps, inaczej,jak Polak,może sprawdzić , dostęp do autoryzowanego dostępu do FX regulowanego CME ?, ponieważ ja już zgłupiałem dowiadując się że mając bardzo dobry dostęp do sieci kablowej interenetu, dowiaduję się że po sprawdzeniu autorytawnymi testami FX CME, nie mam nie mam dostępu do internetu...

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

środa 29 kwie 2015, 17:22

Uzasadnij proszę czemu piszesz, że Polska nie ma dostępu do internetu.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

środa 29 kwie 2015, 17:29

macierewicz pisze:Uzasadnij proszę czemu piszesz, że Polska nie ma dostępu do internetu.
Jeżeli chodzi o internet z dostępnej prawdziwej bankowości , to sprawa akurat jest bardzo, bardzo prosta, wystarczy z zaprzyjażnionym informatykiem rynku regulowanego FX CME u USA ,to sprawdzić na ich łączach .. i sprawdzić to na wiarygodnych testach w USA...,
wystarczy, po prostu to sprawdzić w wiarygodny sposób..
Ostatnio zmieniony środa 29 kwie 2015, 17:43 przez Bobry, łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

środa 29 kwie 2015, 17:42

Ale co dokładnie chcesz sprawdzać? Przecież wiadome jest, że z Europy zlecenia będą szły wolniej ze względu na odległość od serwerów.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

środa 29 kwie 2015, 17:47

macierewicz pisze:Ale co dokładnie chcesz sprawdzać? Przecież wiadome jest, że z Europy zlecenia będą szły wolniej ze względu na odległość od serwerów.
No.., ale czy to jest 240, czy to jest 180 , czy to jest 160, czy to jest 152 , czy to jest 142, A czy to jest 121 w sposób CIĄGŁY bez najmniejszych zakłóceń,// nawet w, milisekundach...// szczególnie podczas danych, to jest różnica?.
Ps,chodzi mi o to aby to 121 plus milisekundy były dostępne w sposób ciągły..., a, nie jak komu się w danej chwili uwidzi...
A, jeżeli Oni w USA, po przeprowadzeniu autoryzowanych testów internetu , widzą że nie posiadamy w Polsce internetu, o czym to świadczy?.

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

czwartek 30 kwie 2015, 07:21

Mam dwie bardzo ciekawe informacje dla Forumowiczów,

Bobry pisze:
Bobry pisze:Oj, teraz chyba zszokuję Forumowiczów,
miałem możliwość testowania bezpośrednio na CME FX,powiem tak, szok nieprawdopodobny na PLUS!,
ale to mało, makler o zainteresowaniach informatycznych mnie prowadził i dużo mi wyjaśnił...,
mam najlepszą sieć internetową, kablową stabilne łącze w moim byłym Województwie. , a, tu się okazuje że na CME wykazuje,mają taką możliwość aby to sprawdzić,okazuje się że ja nie mam żadnego internetu sieciowego !!!.// powtarzam żadnego internetu sieciowego!!!/
Pytanie, w takim razie gdzie są wszystkie organy w Polsce że do tego dopuszczają?.
za co Polacy Płacą?.
Kto realnie kontroluje prawdziwość internetu?.
Gdzie Polacy, mają się zwrócić, jak chcą korzystać z prawdziwego internet?.
Realia w Polsce są takie że,
1- mamy bankowość, usługi bankowe na poziomie czekoladopodobnym.
2- mamy brokerów i BM na poziomie czekoladopodobnym.
Dzisiaj, po przeprowadzonych wiarygodnych testach w USA, dowiedziałem że nawet internet mamy na poziomie czekoladopodobnym.
Moja rada dla młodych, jak nie chcecie się kopać z koniem ,to uciekać z tego wariatkowa...
A,pozostałym staruszką ,jak ja, proponuję abyśmy się w tym wątku wymieniali informacjami dotyczącymi prawdziwej bankowości, prawdziwych usług bankowych, prawdziwych brokerów , i teraz poszerzam to o prawdziwy internet..po autoryzowanych testach na CME FX.Pozdrawiam
Zależy mi w tym temacie, abyśmy odnośnie internetu, posługiwali się jednak, autoryzowanymi testami w dostępie do FX, ponieważ dzisiaj jestem w totalnym szoku i nie bardzo mogę dojść
dojść do siebie...,dowiadując się że w Polsce ,nie tylko nie ma bankowości, usług bankowych , ale również usług brokerskich ., maklerskich, a, teraz AUTORYTATYWNIE ! dowiaduję się że nie ma też w Polsce internetu...
Albo się pochlastać, albo lecieć po dwie zgrzewki...
Ps, inaczej,jak Polak,może sprawdzić , dostęp do autoryzowanego dostępu do FX regulowanego CME ?, ponieważ ja już zgłupiałem dowiadując się że mając bardzo dobry dostęp do sieci kablowej interenetu, dowiaduję się że po sprawdzeniu autorytawnymi testami FX CME, nie mam nie mam dostępu do internetu...

możecie sobie przeprowadzić sami prosty testy, wystarczy aby jakiś znajomy pracownik lub makler wysłał Wam zwykłego maila z FX CME do Was, zobaczycie, że mając nawet najlepszy internet w Polsce,czasowo taki mail pójdzie Wam 4-6 minut, podczas gdy do Europejczyków posiadających prawdziwy internet, taki sam mail pójdzie 1-2 minuty..
Nie wiem jak to zagadnienie pisze się w języku technicznym angielskim, fonetycznie CME FX nazywa ten problem /łaj faj/ może to przybliży Forumowiczom informatykom i im ułatwi.

Druga ciekawa informacja, często Forumowicze zarówna na Navigatorze i tutaj podobnie jak ja, zadają sobie pytanie dlaczego jak zrobimy dobrą analizę to mamy na OTC FX jakieś dziwne problemy,podczas gdy zrobimy złą analizę to nigdy nie mamy problemu ze złożeniem zlecenia,
ten makler z CME FX to mi wyjaśnił,
Różnica w silnym trendzie wynosi między prawdziwym rynkiem FX CME, a FX -OTC nawet 8-9 pipsów .na korzyść oczywiście FX CME, teraz brokerzy FX OTC widząc tak olbrzymią różnicę w silnym trendzie robią różne numery np. wyłączają platformę,wydłużają czas realizacji zlecenia, różne bad ticki, czy robiąc ordynarne poślizgi np. 3-5 pipsów ,lub wydłużają czas realizacji transakcji plus poślizgi i wtedy im się ta różnica zbilansuje...Pozdrawiam
Ps, a, to że po 27 latach transformacji dowiaduję się że w Polsce nie tylko nie ma banków, nie ma brokerów, ale nie ma też internetu, to jest przegięcie...,
nie ma na to żadnego usprawiedliwienia//żadnego usprawiedliwienia.. !//, poza głupotą naszych elit..

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

piątek 01 maja 2015, 16:25

Bobry pisze: No.., ale czy to jest 240, czy to jest 180 , czy to jest 160, czy to jest 152 , czy to jest 142, A czy to jest 121 w sposób CIĄGŁY bez najmniejszych zakłóceń,// nawet w, milisekundach...// szczególnie podczas danych, to jest różnica?.
Ps,chodzi mi o to aby to 121 plus milisekundy były dostępne w sposób ciągły..., a, nie jak komu się w danej chwili uwidzi...
A, jeżeli Oni w USA, po przeprowadzeniu autoryzowanych testów internetu , widzą że nie posiadamy w Polsce internetu, o czym to świadczy?.
Tzn ważne by ten lag 121mili był ciągle tak ? :-). Sprawdz w google czym jest ping i co oznaczają podane przez ciebie liczby.


Niesamowite że ktoś taki może pisać takie dyrdymały publicznie i bezkarnie dezinformując wielu początkujących czy zainteresowanych tematem.

Ps.Kurde nie umie napisać maila bezpośrednio na Globex chyba nie mam połączenia z netem !!@@!!!???

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

piątek 01 maja 2015, 16:40

Ja już nie mam siły. Co post napisze to coś głupszego się pojawia :D.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

piątek 01 maja 2015, 20:35

Proponuję tego trola olać i nie zwracać na tego złośliwca uwagi.
Wracając do tego tematu,
mam bardzo ciekawe pytanie do Forumowiczów informatyków,
testuję już CME FX ,niestety zdarzają się sytuacje że platforma się częściowo blokuje na 1-2 godziny
tz. wykresy i arkusz zleceń działa, a reszta jest zablokowana, wyłączenie komputera i włączenie komputera nic nie daje,reinstalacja czyli wgranie od nowa platformy też nic nie daje, a póżniej samoistnie to przechodzi,jednocześnie, wspólnie z kolegami to testujemy razem, jeden kolega w USA, drugi w Norwegi i tam wszystko działa idealnie w tym samym czasie,nic takiego w tym samym czasie się nie dzieje, informatycy z USA zwalają to na nasz internet czyli łaj faj.
Moje pytanie, czy brak internetu w Polsce// czy, internet czekoladopodobny jaki jest dostępny w Polsce// może Waszym zdaniem powodować takie anomalia jakie opisałem?, a, może gdzie indziej trzeba szukać problemu?.
Komputer mam najnowszy i-5 ,a kolega w Norwegi ma i-3 i nie ma takich problemów,więc to nie będzie problem z komputerem.

Pozdrawiam,
Ps, camaro69 skup się trochę ponieważ temat jest poważny,
ja, testowałem u Kolegi we Wrocławiu gwarantowany światłowód CIR, który okazuje się że niczego nie gwarantuje i numery się zdarzały,pomyśl ile Polaków ma gwarantowany światłowód CIR?, ja myślę że najwyżej 0.0000001% użytkowników internetu,
a, teraz pomyśl co dopiero czeka pozostałych którzy nie mają gwarantowanego światłowodu CIR.

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

sobota 02 maja 2015, 08:30

Bobry pisze: testuję już CME FX ,niestety zdarzają się sytuacje że platforma się częściowo blokuje na 1-2 godziny
tz. wykresy i arkusz zleceń działa, a reszta jest zablokowana, wyłączenie komputera i włączenie komputera nic nie daje,reinstalacja czyli wgranie od nowa platformy też nic nie daje, a póżniej samoistnie to przechodzi,jednocześnie, wspólnie z kolegami to testujemy razem, jeden kolega w USA, drugi w Norwegi i tam wszystko działa idealnie w tym samym czasie,nic takiego w tym samym czasie się nie dzieje,CIR.
Ciekawa informacja może trochę pomoże wyjaśnić ten temat ,,podobne problemy mają inni Forumowicze, często o tym piszą np.w temacie Alior FX czy u innych naszych brokerów,
ja tu, na FX CME widzę podobieństwa, też przeskoki, częściowe blokowanie itp,
jednocześnie w tym samym czasie Kolega w Norwegi, z którym testujemy jednocześnie te zagadnienia tych problemów nie ma,pomimo że ma gorszy komputer niż ja mam .Pozdrawiam

no avatar
bor
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2015, 17:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

poniedziałek 04 maja 2015, 20:03

Myślę, że Forumowiczom z nawigatora posiadających sieć szerokopasmową i mających trudności z naszymi brokerami i bankami, to trochę przybliży,mnie przybliżyło, cytuję,


Ka1rol napisał:
moje pytanie, zakładając że mam jakieś przerwy w milisekundach, jest możliwe że to powoduje częściowe blokowanie mojego programu, podczas gdy Kolega w Norwegii w tym samym czasie na gorszym komputerze nie ma takich problemów?.

Kolega zapewne myśli, że cały internet na tej części półkuli, kontynentu jest z tego samego "gniazdka" - nie, nie jest - każdy kraj ma swoje "punkty wejścia".

Ka1rol napisał:
jak porównam to z Kolegą z Norwegi, który ma gorszy komputer niż ja,odnosząc to do USA to jest tragedia.

Norwegowie w 90% mają już wszędzie światłowody, w Polsce w 90% to jeszcze kabel miedziany - to tak w skrócie, co by Kolegi za mocno nie przybić do podłogi.

Więc co Kolega i do KOGO chce cokolwiek porównywać?.

Pieprz...ą politycy o internecie szerokopasmowym co najmniej 30 Mb w każdym domu w Polsce - a w Neostradzie mają ludzie w porywach 1 Mb, bo BMT (Brak Możliwości Technicznych) dla większych prędkości.
A, połączenia kablowe szeroko pasmowe 50/5

No to ja bym się na głos tym nie chwalił - Netia, Orange, czy inne działające na kablach telefonicznych - to taka sama PARTANINA i badziewie.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

poniedziałek 04 maja 2015, 20:17

Ka1rol napisał:
moje pytanie, zakładając że mam jakieś przerwy w milisekundach, jest możliwe że to powoduje częściowe blokowanie mojego programu, podczas gdy Kolega w Norwegii w tym samym czasie na gorszym komputerze nie ma takich problemów?.

Kolega zapewne myśli, że cały internet na tej części półkuli, kontynentu jest z tego samego "gniazdka" - nie, nie jest - każdy kraj ma swoje "punkty wejścia".

Ka1rol napisał:
jak porównam to z Kolegą z Norwegi, który ma gorszy komputer niż ja,odnosząc to do USA to jest tragedia.

Norwegowie w 90% mają już wszędzie światłowody, w Polsce w 90% to jeszcze kabel miedziany - to tak w skrócie, co by Kolegi za mocno nie przybić do podłogi.
przeciez to ty sam pisales, nie zaden Ka1rol. Kolejny nick zalozony, czyzby juz roztrojenie jazni? Z tego co sie orientuje, na forum sa bany za multikonta?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
bor
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2015, 17:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

poniedziałek 04 maja 2015, 20:35

Pewnie że ja, starałem się wyjaśnić ,prowadząc dialog z innym Forumowiczem,ja pytam ,on odpowiada, straty na kablach oraz na wyjściu, tutaj może być ten problem, mnie tym trochę wyjaśnili, będę temat drążył dalej, a z tamtego konta już nie mogę korzystać.
Ps, informacja dla Forumowiczów posiadających internet szerokopasmowy, i mają problemy które opisywali na nawigatorze , doradzono mi ,usunąć wszystko, mieć włączoną aktualizację, oraz Windows plus I.E

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 05 maja 2015, 13:10

bor pisze:Pewnie że ja, starałem się wyjaśnić ,prowadząc dialog z innym Forumowiczem,ja pytam ,on odpowiada, straty na kablach oraz na wyjściu, tutaj może być ten problem, mnie tym trochę wyjaśnili, będę temat drążył dalej, a z tamtego konta już nie mogę korzystać.
Ps, informacja dla Forumowiczów posiadających internet szerokopasmowy, i mają problemy które opisywali na nawigatorze , doradzono mi ,usunąć wszystko, mieć włączoną aktualizację, oraz Windows plus I.E
Mulitikonta rozmowy z samym sobą i ciągle zepsuty internet. Sugerowałbym leczenie kliniczne, bo nie widzę innej możliwości wyjścia z tej paranoi.
The Winner Takes It All

no avatar
bor
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2015, 17:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 05 maja 2015, 16:05

wdfx pisze:
bor pisze:Pewnie że ja, starałem się wyjaśnić ,prowadząc dialog z innym Forumowiczem,ja pytam ,on odpowiada, straty na kablach oraz na wyjściu, tutaj może być ten problem, mnie tym trochę wyjaśnili, będę temat drążył dalej, a z tamtego konta już nie mogę korzystać.
Ps, informacja dla Forumowiczów posiadających internet szerokopasmowy, i mają problemy które opisywali na nawigatorze , doradzono mi ,usunąć wszystko, mieć włączoną aktualizację, oraz Windows plus I.E
Mulitikonta rozmowy z samym sobą i ciągle zepsuty internet. Sugerowałbym leczenie kliniczne, bo nie widzę innej możliwości wyjścia z tej paranoi.
Oj, oj, bardzo, bardzo się zdziwisz, temat realnie po sprawdzonych autoryzowanych testach w USA, na razie idzie w kierunku odwrotnym...,/ mniej więcej 90%/ na 10 %to o czym pisałeś....,czyli
że TY, i Macierewicz jesteście w jak o określiłęś do leczenia klinicznego...

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 05 maja 2015, 16:19

Ja bym chciał poprosić o przedstawienie metodologii testów internetu. Wysyłacie sobie z "kolegą" maile USA-Norwegia-Polska i patrzycie który szybciej dojdzie?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
bor
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2015, 17:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 05 maja 2015, 16:31

macierewicz pisze:Ja bym chciał poprosić o przedstawienie metodologii testów internetu. Wysyłacie sobie z "kolegą" maile USA-Norwegia-Polska i patrzycie który szybciej dojdzie?
Zwykły telefon z dokładadnosicią do 1-3 sekund...,
dziwi mnie ten kierunek dyskusji...
zamiast koncentrować czego Polacy w sposób ciągły są opóżnieni w autoryzowanych testach od 3 milisekund do trzech sekund w sposób ciągły ,do prawdziwej bankowości, zajmujemy się pierdołami...

no avatar
bor
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2015, 17:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 05 maja 2015, 16:31

macierewicz pisze:Ja bym chciał poprosić o przedstawienie metodologii testów internetu. Wysyłacie sobie z "kolegą" maile USA-Norwegia-Polska i patrzycie który szybciej dojdzie?
Zwykły telefon z dokładadnosicią do 1-3 sekund...,jeżeli temat dotyczy np. 20 minut ,dziwi mnie ten kierunek dyskusji...
zamiast koncentrować dlaczego Polacy w sposób ciągły są opóżnieni w autoryzowanych testach od 3 milisekund do trzech sekund w sposób ciągły ,do prawdziwej bankowości, do prawdziwych usług bankowych , zajmujemy się pierdołami...,
0.3 sekundy opóżnienia Polaków to jeszcze..,
ale,3 sekundy to już prehistoria.., na internecie szerokopasmowym..., która wpływa na stabilną pracę platformy..
Ps, ciekawa informacja, Polacy z USA piszą, że nie mogą się zarejestrować w Polsce na wybory, myślę że te opóżnienia o 3 sekundy na naszym pseudo internecie.. to nie tylko na działanie platform FX CME ma wpływ..

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

wtorek 05 maja 2015, 20:35

bor pisze: Zwykły telefon z dokładadnosicią do 1-3 sekund...,jeżeli temat dotyczy np. 20 minut ,dziwi mnie ten kierunek dyskusji...
Co cie w tym dziwi? Piszesz, ze masz ping 200 ms zamiast 100 ms i mowisz, ze sprawdzasz to przez telefon? [wymoderowano]. Ogolnie to zglaszam cie do administracji za trolowanie u multikonta.

mod: proszę, bez obrażania się wzajemnie
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

środa 06 maja 2015, 08:39

wdfx pisze:Jedyny słuszny kierunek to lobotomia albo elektro wstrząsy, ponieważ farmakologicznie już nic nie da się zrobić.
Dokładnie.Nieustanne łamanie regulaminu forum,obrażanie i ignorowanie każdej uwagi innych uczestników, i co najgorsze -kompletne dezinformowanie i robienie mętliku w głowie ludziom którzy dopiero mogą zacząć się interesować tematem (co jest zdecydowanie największą zbrodnią).Cóż,jak jest każdy widzi,ja dziękuje i się odmeldowuję z forum -nie warto pomagać.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości