Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

Zablokowany
no avatar
bor
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2015, 17:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

środa 06 maja 2015, 19:25

Witam,
jest mi smutno, że zamiast koncentrować się na temacie, koncentujecie się na obrażaniu mnie, i jeszcze piszecie że ja Was obrażam.
To jakaś kpina.
Wracając do tematu,
Po przeprowadzeniu tych wszystkich wiarygodnych testów największych operatorów,internetem kablowym platformy na FX CME, ,dowiedziałem się,a miałem wielkie szczęście, ponieważ w czasie blokowania i zamulania platformy, trafiłem na informatyka w USA który mówił po Polsku i na bieżąco analizowaliśmy komunikaty w MESSAGE LOG ,dowiedziałem się teraz definitywnie, że w Polsce nie ma internetu ,tylko zamiast internetu jest w Polsce ,fonetycznie łaj faj,
niestety nie rozumiem tego.
Jestem umówiony z najlepszym informatykiem w Polsce, który pomoże mi to zrozumieć.
Jeżeli dowiem się czegokolwiek to podzielę się tą informacją z Forumowiczami.
Pozdrawiam,
Ps, zrozumcie,że to nie chodzi tylko o mnie, ale wszystkich inwestorów FX, którzy mimo posiadania najlepszego internetu w Polsce mają róże blokowania platform FX.
Camoro, nie zastanowił Ciebie fakt że np. na nawigatorze Forumowicze mający światłowody, też mają blokowanie platformy FX, i nie wiedzą co się dzieje?,
teraz już mam pewność że nie zawsze to jest wina brokerów i banków FX.

Ps, zapomniałem dodać, na FX CME mają techniczne możliwości sprawdzić czy mamy inwestorzy ,klienci FX, mamy prawdziwy internet, czy mamy jak oni to nazywają łaj faj.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

czwartek 07 maja 2015, 06:06

bor pisze: dowiedziałem się teraz definitywnie, że w Polsce nie ma internetu ,tylko zamiast internetu jest w Polsce ,fonetycznie łaj faj,.

teraz wszyscy beda pewni ze jestes trollem.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
bor
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2015, 17:07

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

czwartek 07 maja 2015, 14:06

macierewicz pisze:
bor pisze: dowiedziałem się teraz definitywnie, że w Polsce nie ma internetu ,tylko zamiast internetu jest w Polsce ,fonetycznie łaj faj,.

teraz wszyscy beda pewni ze jestes trollem.
Robi się w tym temacie totalne nieporozumienie, dziwię się że Moderatorzy nie reagują..
chodzi o to w tym temacie, że Forumowicze mający dostęp do usług światłowodowych.,
mają np. w dostępie do FX CME np. w Norwegii ping 90, we Wrocławiu 110, w mojej miejcowości ,/ testuje to w szkole która posiada światłowód jest 120, a, u Kolegi w Katowicach jest w tym samym czasie 141
Generalnie chodzi mi o to, aby był dostęp do PRAWDZIWYCH USŁUG BANKOWYCH ! ,w Polsce, ping wynosił maksymalnie 90 gwarantowany na CIR,
ponieważ tu, jest klucz do jakieś normalności.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Walka o prawdziwą bankowość w Polsce - dziennik Zzz

czwartek 07 maja 2015, 17:31

Robi się w tym temacie totalne nieporozumienie, dziwię się że Moderatorzy nie reagują..
Proszę bardzo. Reagujemy.

Zzz, Bobry, Bor zostaje zbanowany za multikonta.

Temat zamykam i niech spoczywa w pokoju.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości