ProTrader (Wrocław)

ODPOWIEDZ
no avatar
MaciekH
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 21:33
Lat na Forex: 0

ProTrader (Wrocław)

czwartek 08 maja 2014, 09:50

Witam

wie ktoś coś na temat biura we Wrocławiu - chodzi mi o to czy zostało ono zamknięte?

Z oficjalnej strony firmy widać jakby zniknęło ono na dobre. Nie ma ani na mapie - w zakładce kontakt. Również wszystkie oferty pracy, szkoleń, dni otwartych zostały wyedytowane i usunięto Wrocław.

Tak się składa, że jutro (09.05.2014r.) miały się odbyć właśnie dni otwarte i chciałem zobaczyć firmę od środka w ich biurze we Wrocławiu. Pisałem nawet do nich maila na ten wrocławski kontakt i nikt nie odpowiedział (teraz to już domyślam się czemu). Czyżby cięcie kosztów i zamknięcie biura? Bardziej spodziewałem się rozwoju ProTradera po przejęciu ich przez TMS Brokers.

Jakby ktoś miał jakieś informacje to poproszę o wiadomość tutaj bądź na priv.
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: ProTrader (Wrocław)

czwartek 08 maja 2014, 10:02

Postaram się dowiedzieć.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
MaciekH
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 21:33
Lat na Forex: 0

Re: ProTrader (Wrocław)

czwartek 08 maja 2014, 16:42

Jak ktoś coś będzie wiedział to będę wdzięczny za informacje. Być może ktoś miał styczność z tą firmą w innym mieście? Chętnie bym się dowiedział kilku rzeczy (w Internecie różnych opinii się naczytałem i myślałem, że będę mógł zweryfikować jak to w rzeczywistości jest, ale niestety biuro we Wrocławiu chyba zamknięte zostało).
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: ProTrader (Wrocław)

czwartek 08 maja 2014, 17:06

Niestety nie udało mi się dowiedzieć co z Wrocławiem.

A co Cię interesuje jeśli chodzi o firmę. Przejął ją TMS, z nimi mam kontakt więc jakieś ogólne informacje na pewno podadzą.

Z tego co wiem jest to zupełnie inna rzecz, nie podobna do naszego tradingu ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
MaciekH
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 21:33
Lat na Forex: 0

Re: ProTrader (Wrocław)

czwartek 08 maja 2014, 20:21

Mimo wszystko dziękuję za odzew i dobre chęci :cheers:

Tak wiem, że tam nieco inny rodzaj pracy przy wykresach był. Chciałem zobaczyć firmę od środka, zobaczyć jak wygląda środowisko pracy.. i może bym się wówczas skusił.

Dużo opinii pozytywnych i negatywnych o nich słyszałem, ale generalnie chciałem się sam przekonać. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że we Wrocławiu zamknęli biuro więc w sumie temat nie aktualny, ale jakby ktoś się swoimi wrażeniami podzielił to fajnie by było, bo w Warszawie czy innych miastach dalej funkcjonują i kto wie czy w przyszłości bym się nie skusił.

Temat powstał dlatego, że zaplanowaną miałem wizytę u nich jutro na "dniach otwartych", ale rano zauważyłem, że usunęli Wrocław i stąd było moje pytanie do bardziej zorientowanych. :wink:
Tak czy inaczej jeśli ktoś jest z Rzeszowa, Krakowa, Gdyni czy Katowic to jutro może się wybrać i zobaczyć firmę, bo tam "dni otwarte" się odbędą.
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości