szukam mentora w realu,w Krakowie

ODPOWIEDZ
no avatar
nowohuciak
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 22:13

szukam mentora w realu,w Krakowie

niedziela 03 sie 2014, 22:51

co myślicie o takim temacie?Chodzi mi oczywiście o sam pomysł znalezienia mentora,który niekoniecznie musi Cię kompleksowo przeszkolić w ciągu np.18stu godzin szkolenia za jedyne 2800 zł-po promocji :-) ,ale o kogoś,kto odpowie na Twoje konkretne pytanie i zajmie mu to 3 minuty.Tylko proszę nie odpisujcie,że można pytać i odpowiadać na forum.Wiem,że można,ale czasem wolałbym pogadać z człowiekiem,a nie z monitorem.Sam tytuł tematu może być inny.Np."szukam mentora i vice versa-w realu" itd.itp? T.H.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: szukam mentora w realu,w Krakowie

niedziela 03 sie 2014, 23:10

witam Nowohuciak

watpie w jakikolwiek odzew tej akcji. Dlaczego uwazasz, ze komunikacja poprzez forum to zly pomysl? Gadajac z "monitorem" czesto mozesz znalezc nawet kilku mentorow i z nich wybrac tego, z ktorym nawiazesz najlepszy kontakt. Forum wlasnie po to istnieje by wymieniac sie pogladami. Tu nawet mozesz dostac lepsza odpowiedz z opisanymi screenami. Do dyskusji moze wlaczyc sie kto inny z nowym spojrzeniem na swiat. Zaloz temat i sprobuj - napewno ktos szybko odpowie.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: szukam mentora w realu,w Krakowie

poniedziałek 04 sie 2014, 07:10

Jestem tego samego zdania. Poza tym w takich rozmowach łatwiej znaleźć kogoś, kto poświęci Ci później te kilka minut raz na jakiś czas. Z tematu trudno żeby się ktoś zgłosił.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: szukam mentora w realu,w Krakowie

poniedziałek 04 sie 2014, 10:27

Cześć Nowohuciak,

Koledzy mają niestety rację. Fajnie mieć mentora, z którym się posiedzi wspólnie przy forexie jak człowiek z człowiekiem, ale to bardzo trudne zadanie znaleźć kogoś takiego, kto chciałby się z Tobą dzielić wiedzą w taki sposób. Oprócz forum proponuję spotkania z traderami na żywo, są różne inicjatywy: trading roomy powstają, traderzy z danego miasta tworzą spontaniczne grupy, Consilium Invest robi "Long Friday" w Krakowie w ostatnie piątki miesiąca, a w planach mamy także jakieś spotkanie forumowe. W grę wchodzą także inne eventy, gdzie można z ludźmi pogadać o Forexie. Tam łatwiej Ci będzie nawiązać znajomości, które może potem rozwiną się we wspólny trading czy mentoring.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
nowohuciak
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 22:13

Re: szukam mentora w realu,w Krakowie

poniedziałek 04 sie 2014, 14:44

dzięki wszystkim powyżej
pozdrawiam T.H.

no avatar
TallyMenning
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2017, 17:09

Re: szukam mentora w realu,w Krakowie

poniedziałek 11 gru 2017, 17:17

Teaching takes essentially extra time than teaching basically whatever else, and creating educators are not compensated for that extra time, paying little mind to whether through reduced course stacks, additional compensation, or some blend.
I ordered students to do write my essay tasks in order to improve their writing skills.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości