Blog/strona internetowa na której można zarobić?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Blog/strona internetowa na której można zarobić?

piątek 16 sty 2015, 10:51

ja swego czasu korzystalem z ich oferty http://www.1and1.co.uk/

powiem tak - o budowaniu strony www nie wiedzialem kompletnie nic, absolutne zero. 1and1 (i zreszta nie tylko oni - dzis to juz standard) maja gotowe szablony i budujesz strone jakbys robil dokument w wordzie. Zwiekszasz tekst, wstawiasz zdjecia, robisz cokolwiek chcesz bez znajomosci tych wszystkich kodow. Reasumujac bez zadnej znajomosci bylem w stanie zbudowac sam swoja stronke od podstaw i w ciagu kilku tygodni wypromowac ja w wyszukiwarce google na pierwsza strone wyswietlania (fakt, ze byl to produkt dosc niszowy wiec bylo latwiej). Cennik masz u nich na stronie. Za domene placilem cos ok £1.5 plus za mail £1 - ale sprawdz najlepiej sam. Dodatkowo musisz dokupic serwer, ktory Ci to wszystko pomiesci (sorry za zle nazewnictwo jesli takie sie pojawia - nie jestem specjalista w tych sprawach lol). 1and1 mieli chyba dosc drogo - na necie mozesz znalezc duzo duzo taniej. Jednak taniej nie znaczy lepiej. Polakomilem sie na wix.com - kompletne tragedia - strona potrafila wgrywac sie ponad minute i to nie okazjonalnie, praktycznie non stop tak bylo. Tu juz poszperaj po necie i poszukaj opinii lub latwiej zapytaj chlopakow z comparic z kogo oni korzystaja. Pzdr i pwdz
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Blog/strona internetowa na której można zarobić?

wtorek 20 sty 2015, 14:04

wspomnialem o serwerze - chodzilo mi o miejsce na serwerze :D
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Blog/strona internetowa na której można zarobić?

wtorek 20 sty 2015, 14:47

Widziałem te szablony, od biedy mogą być. Nawet jak ktoś się nie zna, wykupuje hosting np. w 1&1 i stawia stronę po obejrzeniu kilku poradników w necie za pomocą joomla korzystając z bezpłatnych czy płatnych szablonów lub ewentualnie na wordpressie co komu leży bardziej. Mnie osobiście interfejs wordpressa odrzuca ale to kwestia gustów. Co do kosztów 1&1 patrząc co oferują w tej cenie są bardzo konkurencyjni i moim zdaniem mają dobre ceny.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
mantra
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 21 mar 2017, 09:13

Re: Blog/strona internetowa na której można zarobić?

wtorek 21 mar 2017, 09:26

Nie ma chyba złotego środka, na pewno temat bloga musi być bardzo dobrze znany autorowi, musi być oryginalny. Marketing też jest ważny, aby go wypromować.

no avatar
Antek Sulczynski
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2020, 05:23

Re: Blog/strona internetowa na której można zarobić?

niedziela 13 wrz 2020, 05:27

Polecam zaznajomić się z jednym poradników krok po kroku jak założyć stronę. Jedne z lepszych, które znalazłem to: https://www.pracawsieci.net/jak-zalozyc-bloga/ albo https://www.profitfromtech.com/pl/jak-z ... ternetowa/.

Pozdrawiam,
Antek

no avatar
Jalosla
Posty: 17
Rejestracja: środa 15 lip 2020, 05:03

Re: Blog/strona internetowa na której można zarobić?

niedziela 22 lis 2020, 21:58

Zawsze możesz teraz dobrze zarabiać w Internecie na różnego rodzaju zakładach i grach hazardowych. To naprawdę fajny sposób na szybkie i łatwe zarabianie pieniędzy

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Blog/strona internetowa na której można zarobić?

czwartek 03 lut 2022, 14:49

Zgłoście się do kogoś kto się tym zajmuje. To na pewno sprawdźcie na stronę strony internetowe olsztyn to oferta od profesjonalisty który może zaprojektować i stworzyć dla was stronę oraz sklep internetowy. Zobaczcie na całą jego ofertę. zachęcam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości