Prezent na Walentynki

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

niedziela 22 mar 2015, 12:04

jasonbourne pisze:
fibo-oscylator pisze:faceci też wolą "przebojowe kobiety emanujące wigorem i pewnością siebie",
niż "kury domowe" w szlafroku i z wałkami we włosach :)
Oj chyba nie do końca, pamiętam że na początku mojej przygody na portalach randkowych byłem bardzo zdziwiony że można tam spotkać bardzo piękne, seksowne kobiety na wysokich stanowiskach kierowniczych albo właścicielki firm, które na spotkania przyjeżdżały naprawdę dobrymi samochodami, a nie jakimś oplem czy skodą. To nie są pojedyncze przypadki. Jest ich naprawdę dużo.

Dlaczego takie kobiety są samotne? Przeważnie dlatego że mężczyźni się ich boją. :aaaa:

To jest wręcz reguła - piękna, bogata, seksowna, dobra w łóżku, ale samotna...
Ale pytałeś je ?
Może to one rzucały facetów bo oni byli "ciapakami w kapciach " ?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

niedziela 22 mar 2015, 12:47

fibo-oscylator pisze:Ale pytałeś je ?Może to one rzucały facetów bo oni byli "ciapakami w kapciach " ?
To już są kwestie "nie na forum".
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

niedziela 22 mar 2015, 17:49

fibo-oscylator pisze:Słyszę czasem zachwyty od kobiet nad facetem który przynosi kwiaty na przeprosiny za pobicie żony, że jest romantyczny. Czyli taki mąż daje odczucia negatywne i pozytywne i to jest najważniejsze, Wydaje się najgorsze to brak, zero odczuć ?
Tak mówi teoria uwodzenia, niezależnie w jakiej wersji. Wzbudzaj emocje, nawet te negatywne.

I rzeczywiście działa, miałem dużo randek z neta że zaczynałem rozmowę "W czarnych włosach wyglądałabyś znacznie korzystniej" z blondynkami, i "Nie myślałaś aby zmienić kolor na blond? Będziesz znacznie bardziej atrakcyjna wtedy" z brunetkami, skuteczność nawet 80% odpowiedzi, a jak odpowie to przeważnie się spotka później. :aaaa:

Niby banalna prowokacja, a jak działa
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

poniedziałek 23 mar 2015, 13:34

jasonbourne pisze:
fibo-oscylator pisze:faceci też wolą "przebojowe kobiety emanujące wigorem i pewnością siebie",
niż "kury domowe" w szlafroku i z wałkami we włosach :)
Oj chyba nie do końca, pamiętam że na początku mojej przygody na portalach randkowych byłem bardzo zdziwiony że można tam spotkać bardzo piękne, seksowne kobiety na wysokich stanowiskach kierowniczych albo właścicielki firm, które na spotkania przyjeżdżały naprawdę dobrymi samochodami, a nie jakimś oplem czy skodą. To nie są pojedyncze przypadki. Jest ich naprawdę dużo.
To jest wręcz reguła - piękna, bogata, seksowna, dobra w łóżku, ale samotna...
Łechtasz :joy: moją ciekawość,
nie dziwne, że samotne jeżeli szukały kogoś na przelotny romans,
miewałeś propozycje stałego związku ?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

poniedziałek 23 mar 2015, 13:59

fibo-oscylator pisze:Łechtasz :joy: moją ciekawość, nie dziwne, że samotne jeżeli szukały kogoś na przelotny romans, miewałeś propozycje stałego związku ?
To jest często w drugą stronę, jak ktoś nie ma stałego partnera, brakuje mu choćby seksu i bliskości drugiej osoby, przeważnie zaryzykuje przygodę, bo zawsze jest szansa że coś z tego będzie. A jak nie będzie, to będzie chociaż przyjemność.

Zasadniczo na portalach randkowych teoretycznie wszyscy szukają stałego związku, jak napiszesz że szukasz tylko seksu i nic więcej, 95% kobiet nie odpowie na wiadomość, a już na pewno się z Tobą nie umówi. Teoretycznie wszyscy szukają związku, ale tym się różni teoria od praktyki, że w teorii nie ma różnicy pomiędzy praktyką a teorią, a w praktyce jest.

Problem polega na tym, że niektóre osoby (zdecydowana większość na portalach randkowych) nie ma predyspozycji do dłuższych relacji (niedojrzałość, mała pewność siebie, brak silnego poczucia własnej wartości, postrzeganie związku w kategoriach infantylno-bajkowych), no i później jest jak jest.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

poniedziałek 23 mar 2015, 14:49

jasonbourne pisze:
fibo-oscylator pisze:Łechtasz :joy: moją ciekawość, nie dziwne, że samotne jeżeli szukały kogoś na przelotny romans, miewałeś propozycje stałego związku ?
To jest często w drugą stronę, jak ktoś nie ma stałego partnera, brakuje mu choćby seksu i bliskości drugiej osoby, przeważnie zaryzykuje przygodę, bo zawsze jest szansa że coś z tego będzie. A jak nie będzie, to będzie chociaż przyjemność.

Zasadniczo na portalach randkowych teoretycznie wszyscy szukają stałego związku,
Czyli, że nie zdarzają się kobiety bedące w związku, ale nim nie usatysfakcjonowane?

Masz jakieś sposoby, żeby przebić się przez sito dziesiątków wiadomości bo zapewne te atrakcyjniejsze babki dostają mnóstwo propozycji zapoznania się.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

poniedziałek 23 mar 2015, 15:51

fibo-oscylator pisze:Czyli, że nie zdarzają się kobiety bedące w związku, ale nim nie usatysfakcjonowane?

Masz jakieś sposoby, żeby przebić się przez sito dziesiątków wiadomości bo zapewne te atrakcyjniejsze babki dostają mnóstwo propozycji zapoznania się.
Ad1 - zdarzają się mężatki, kobiety w związkach, ale nie jakoś często, poza tym często mówią o tym wprost już w internecie.

Ad2 - tak, nie jest to proste. Wręcz przeciwnie. Jednocześnie kilka sprytnych osób szybko zauważyło potencjał rynkowy i za 200-300 zł można kupić naprawdę fajne systemy do uwodzenia w internecie. I o dziwo, zadziwiająco skuteczne. Bez systemu, dobrego profilu, można się strasznie namęczyć a efekty mizerne. Stosując dobry system, zwłaszcza w błyskotliwy, autorski sposób, naprawdę nie jest trudno dostać numer telefonu nawet po 15 minutach. Czasami w ciągu dnia, jak ma się czas pisać i później spotykać, można dostać kilka numerów. Jest to łatwe.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

poniedziałek 23 mar 2015, 16:23

jasonbourne pisze:
fibo-oscylator pisze:Czyli, że nie zdarzają się kobiety bedące w związku, ale nim nie usatysfakcjonowane?

Masz jakieś sposoby, żeby przebić się przez sito dziesiątków wiadomości bo zapewne te atrakcyjniejsze babki dostają mnóstwo propozycji zapoznania się.
Ad1 - zdarzają się mężatki, kobiety w związkach, ale nie jakoś często, poza tym często mówią o tym wprost już w internecie.

Ad2 - tak, nie jest to proste. Wręcz przeciwnie. Jednocześnie kilka sprytnych osób szybko zauważyło potencjał rynkowy i za 200-300 zł można kupić naprawdę fajne systemy do uwodzenia w internecie. I o dziwo, zadziwiająco skuteczne. Bez systemu, dobrego profilu, można się strasznie namęczyć a efekty mizerne. Stosując dobry system, zwłaszcza w błyskotliwy, autorski sposób, naprawdę nie jest trudno dostać numer telefonu nawet po 15 minutach. Czasami w ciągu dnia, jak ma się czas pisać i później spotykać, można dostać kilka numerów. Jest to łatwe.
Cholera, prawie jak handel na rynkach, bez dobrego systemu skazany na porażkę :)

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

poniedziałek 23 mar 2015, 16:46

fibo-oscylator pisze:Cholera, prawie jak handel na rynkach, bez dobrego systemu skazany na porażkę :)
Różnica jest taka, że na portalach randkowych dość łatwo stworzyć system o trafności nawet 70%, licząc TP jako spotkanie na które ona przyjdzie.

Nie trzeba nawet robić badań statystycznych. :aaaa:
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

wtorek 24 mar 2015, 11:17

jasonbourne pisze:
fibo-oscylator pisze:Cholera, prawie jak handel na rynkach, bez dobrego systemu skazany na porażkę :)
Różnica jest taka, że na portalach randkowych dość łatwo stworzyć system o trafności nawet 70%, licząc TP jako spotkanie na które ona przyjdzie.
A jeżeli przyjąć, że spotkanie to dopiero BE, a TP sex :joy: ?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

wtorek 24 mar 2015, 17:50

fibo-oscylator pisze:A jeżeli przyjąć, że spotkanie to dopiero BE, a TP sex :joy: ?
Przy takich ustawieniach zdecydowanie lepiej grać z dużym współczynnikiem R. Jeden dobry TP na jakiś czas jest moim zdaniem dużo lepszy niż skalpowanie. :aaaa: Ale kto co lubi.

A tak przy okazji, bo od tego zaczął się ten wątek, na Badoo poznałem obecną dziunię, niedługo miną 4 miesiące a znajomość wręcz rozkwita niczym kwiat na wiosnę. Polecam młode suczki (21 latek ma) na partnerki, są zdecydowanie fajniejsze niż zmanierowane kobiety po 30, zwłaszcza te bogate i na wysokich stanowiskach. Ale to również kwestia gustu.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

wtorek 24 mar 2015, 18:33

A tutaj przykład systemu, akurat tego nie znam, ale filmik fajny. :aaaa:

http://www.mancer.pl/index.php/nstm3-trudne-sytuacje/
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

środa 25 mar 2015, 06:59

jasonbourne pisze:A tutaj przykład systemu, akurat tego nie znam, ale filmik fajny. :aaaa:

http://www.mancer.pl/index.php/nstm3-trudne-sytuacje/
Ale to jest chyba dla małolatów, którzy chcą się pokazać wśród kolegów z cizią z długimi nogami, która ma pusto w głowie ?

no avatar
marek12578
Gaduła
Posty: 285
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 11:12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

środa 25 mar 2015, 08:08

To nie sa materialy dla malolatow. Ale musisz sam zdecydowac od kogo chcesz zdobywac taka wiedze bo kazdy potrafi miec inne podejscie, nie kazde Ci przypasuje.

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

środa 25 mar 2015, 16:27

marek12578 pisze:To nie sa materialy dla malolatow. Ale musisz sam zdecydowac od kogo chcesz zdobywac taka wiedze bo kazdy potrafi miec inne podejscie, nie kazde Ci przypasuje.
Ale wszystkie wychodzą z założenia, że najpierw ma się podobać uroda, dopiero przy zawarciu bliższej
i dłuższej znajomości poznajemy czy pasuje charakterem, podejściem do życia itp. Czyli czasochłonna metoda poznawania się.
Wydaje mi się, że te materiały głównie są nastawione na zapoznanie kogoś i krótki romans.
Bo jak już poznam, co dalej? ciągnąć tą wyuczoną grę, bo gdy przestanę to mogę się okazać dla niej nudziarzem?
A czy są jakieś "systemy" poprawiające prawdopodobieństwo znalezienia niuni która będzie się "podobała z charakteru" ?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

środa 25 mar 2015, 18:06

fibo-oscylator pisze:Wydaje mi się, że te materiały głównie są nastawione na zapoznanie kogoś i krótki romans.Bo jak już poznam, co dalej? ciągnąć tą wyuczoną grę, bo gdy przestanę to mogę się okazać dla niej nudziarzem? A czy są jakieś "systemy" poprawiające prawdopodobieństwo znalezienia niuni która będzie się "podobała z charakteru" ?
Moim zdaniem nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Większość kobiet nie jest dziwkami.

Jeżeli ona idzie szybko z Tobą do łóżka, to dla niej coś znaczy, przeważnie bardzo dużo. Oczywiście są dziewczyny łatwe, które uprawiają seks z prawie każdym, ale nie o takie dziunie tutaj chodzi.

I tak, właśnie z krótkich romansów powstają fajne relacje. Ile małżeństw zaczęło się od seksu na pierwszej randce?:) Co więcej, dużo kobiet z góry skreśla mężczyzn, którzy nie potrafią wykorzystać szansy które one im dają. Na przykład jeżeli umawiasz się przez neta i na spotkaniu nie ma nawet pocałunku, to 95% kobiet już się z Tobą nie umówi na drugą randkę, bo po co?

Ona to rozumie prosto, nie chce mnie pocałować, nie podobam się i tyle.

Poza tym, i to warto podkreślić wyraźnie, dla mnie gra kończy się na spotkaniu. Gierki są dobre w necie, ewentualnie przez telefon, na spotkaniu ja stawiam na otwartość, bezpośredniość, odwagę i zdecydowanie. I szczerość. Jeżeli mam ochotę tylko na loda, a nie na związek, to o tym mówię. Kobiety potrafią docenić szczerość, przekonałem się o tym wielokrotnie. :aaaa:

Gierki są po to, aby ją zainteresować, aby spotkała się z Nami, a nie ze 100 innymi którzy do niej napisali, aby jej się chciało w ogóle ruszyć tyłek na spotkanie. A na spotkaniu przede wszystkim szczerość, w pewnych granicach oczywiście, ale na randce najlepiej być po prostu sobą, to jest zdecydowanie najlepsze podejście, a różne koncepcje testowałem.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Prezent na Walentynki

piątek 27 mar 2015, 13:45

tu macie mistrza wszystkich systemow

http://facet.wp.pl/gid,17398487,kat,709 ... &_ticrsn=3
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na Walentynki

piątek 27 mar 2015, 17:34

Tomasz-20021 pisze:tu macie mistrza wszystkich systemow
No tak, też słyszałem, że bodajże Rafał Żuber się na nim wzoruje. Warto jednak powiedzieć, że podobnie jak na giełdzie, nie ma cudownych systemów uwodzenia. I dokładnie jak na giełdzie, tak naprawdę kluczowe znaczenie ma przede wszystkim odpowiednie nastawienie mentalne oraz określony sposób myślenia o sobie oraz o kobietach. I tyle.

Z drugiej strony, hmm, seks z kilkoma kobietami dziennie? Po co to komu? Tym bardziej, że większość dzisiejszych kobiet ma takie potrzeby erotyczne, że jedna dobra dziunia to może być aż za dużo. Już niejedna sucza mnie przekonywała, że seks trzy razy w ciągu nocy to nie jest wcale tak dużo, ja jednak uważam że to przesada. :aaaa: Człowiek chce się wyspać, a dziuni ciągle tylko inne rzeczy w głowie. :aaaa:
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
fibo-oscylator
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: niedziela 13 kwie 2014, 17:05
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Prezent na Walentynki

piątek 27 mar 2015, 18:30

jasonbourne pisze:
Tomasz-20021 pisze:tu macie mistrza wszystkich systemow
No tak, też słyszałem, że bodajże Rafał Żuber się na nim wzoruje. Warto jednak powiedzieć, że podobnie jak na giełdzie, nie ma cudownych systemów uwodzenia. I dokładnie jak na giełdzie, tak naprawdę kluczowe znaczenie ma przede wszystkim odpowiednie nastawienie mentalne oraz określony sposób myślenia o sobie oraz o kobietach. I tyle.

Z drugiej strony, hmm, seks z kilkoma kobietami dziennie? Po co to komu? Tym bardziej, że większość dzisiejszych kobiet ma takie potrzeby erotyczne, że jedna dobra dziunia to może być aż za dużo. Już niejedna sucza mnie przekonywała, że seks trzy razy w ciągu nocy to nie jest wcale tak dużo, ja jednak uważam że to przesada. :aaaa: Człowiek chce się wyspać, a dziuni ciągle tylko inne rzeczy w głowie. :aaaa:
to trzeba było te 3 numerki rozłożyć na 2 w dzień i 1 przed snem :joy:

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Prezent na Walentynki

poniedziałek 14 lut 2022, 16:33

Może jakieś inspiracje znajdziecie na stronie portal theark.pl to ciekawy blog dla kobiet gdzie można znaleźć porady i ciekawostki o modzie i urodzie. Sprawdźcie i poczytajcie. Zachęcam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości