Opcje binarne i forex

ODPOWIEDZ
no avatar
karka19
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 01 lut 2015, 21:27

Opcje binarne i forex

środa 01 kwie 2015, 17:03

Witam.
Przeczytalam gdzies,ze na forexie wygrywa tylko 2% graczy.Chcialam spytac czy uwazacie,ze na opcjach binarnych i/lub forexie mozna regularnie zarabiac.Pytam tak,ze zaczelam juz zarabiac na opcjach ale statystyki mnie przerazily(98%przegrywa) i nie wiem czy dalej sie w to wglebiac?Moze ktos z was lub znajomych regularnie zarabia no opcjach binarnych czy forexie?Moze moglibyscie polecic jakies szkolenia?Nie wiem czy osoby proponujace szkolenia mowia prawde o ich zarobkach na rynku forex(sa to holendarne kwoty).Co myslicie o szkoleniu samczyka czy sebastiana urbanskiego a moze polecicie mi jakies inne szkolenie?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje binarne i forex

środa 01 kwie 2015, 17:06

Karka jest bardzo dużo darmowych szkoleń i najpierw obejrzyj te.

U nas w strefie eLEarn (darmowej) znajdziesz kompletne szkolenia za darmo.

Co do statystyk z 2% to nieprawda. Statystyki w USA (oficjalne, publikowane przez brokerów) wskazują dużo lepiej 35% zarabiających.

U nas w badaniach KNF 15% zarabiało (bo rynek niewyedukowany), ale 2% to w kasynie więcej zarobi ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opcje binarne i forex

środa 01 kwie 2015, 17:11

karka19 pisze:Przeczytalam gdzies,ze na forexie wygrywa tylko 2% graczy.
Według KNF około 20% więc chyba nie jest tak źle. Poza tym ta przegrywająca większość to nowicjusze, grają rok, dwa, a czasami tylko kilka miesięcy, a na ich miejsce przychodzą nowi.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-8-n ... 18838.html

Kwestią oddzielną jest moim zdaniem potrzeba posiadania określonych cech charakteru, na przykład ponadprzeciętna cierpliwość, wytrwałość, wiara w ostateczny sukces, zaufanie do samego siebie i umiejętność zdystansowania do własnych emocji oraz ich analizowania.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości