Forex, opcje binarne ... i coś jeszcze?

ODPOWIEDZ
no avatar
skiter
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 02 sie 2015, 05:19

Forex, opcje binarne ... i coś jeszcze?

piątek 07 sie 2015, 13:01

Chciałem zapytać bo cos mi filtrowanie w google szwankuje, czytam o Forex, opcjach binarnych itd ... fajnie, ale jest coś jeszcze?

Czy szary człowiek ni posiadający 'depozytu' moze wejsc na inne sposoby w rynek?

Nie pytam czy zarobie czy nie, tylko czy sa inne rynki/sposoby by grac (i zostawiac depozyt u brokera :)).

Opcje binarne maja ten plus ze maja mala stope wejscia np: depozyt to 250$, i juz mozna grac, czy sie wygra czy nie to juz inna kwestia, ale sama mysl ze mozna jest piorunujaca, i daje do myslenia.

Forex tez w zasadzie moze dac ten sam wynik, jest przeciez lewar, ale mni np mysl ze cos jest 1:500 nie cieszy, wole wsadzic sobie 250 i miec zglowy, przewale to przewale, nikt plakac nie bedzie (tylko sie broker uczieszy).

wielkie TLDR; : Nie mysle o grze jako zarabianiu milionow, tylko sobie popykac, i zarobic grosz na tzw piwo - czy istnieje jakies takei cos? czy zostaja mi tylko opcje i udawanie ze sie znam? ;d

PS: Narazie uzywam http://comparic.pl/bollinger-bands-m5-s ... binarnych/ jako strategi, nie wiem czemu akurat tka jest ze na M5 sie sprawdza, ale jest (z drobnymi wyjatkami, np zapomnieli dopisac ze gramy tylko na 'pierwsza swieczke' druga i kolejna [np: wzrostowa, potem spada - czyli -ok strategia dziala, idzie znowu do gory i teoretycnie mozemy zagrac na spadek - ale zaowarzylem ze nie jet to regola i ja np nie gram, czekam na inny 'termin' innej swieczki - no chyba ze jest to swieczka w przeciwlegla strone], to kolejne ryzyko).

Czy zasady:
1. Gram bo gram - przegram nie umre z glodu - to nie jest moja kasa na zycie
2. Uzywam strategi ktora dziala, a jak nie dziala to znaczy ze albo za szybko/wolno wszedlem albo mam nie fart - ostatecznie co na 100% pewne cos spiepszylem i nie wiem co
3. Gram tylko do pierwszej przegranej (1 dziennie), wypaluje loss i juz na dzis starczy ... (tyle teorii :P - ale walcze z soba) - nastepna runda grania jutro tez jest dzien.
4. Brak limitu gry co do wygranych
5. Ostro i po bandzie! co prawda na razie mam jakies 200$ wiec szalu nie ma, jak bede miec 1000+ to bede ryzykowal pewnie mniej, ale na tak niskich kwotach szaleje na 25% ryzyka.

Ma szanse sie sprawdzic? ;d -Odpowiedz czesciowo znam - "nie" ale moze? a byc moze? a kiedys moze? ... :D

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Forex, opcje binarne ... i coś jeszcze?

poniedziałek 10 sie 2015, 18:23

Tu nie ma reguł ani gwarancji czegokolwiek.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Forex, opcje binarne ... i coś jeszcze?

poniedziałek 10 sie 2015, 18:25

Tu nie ma reguł ani gwarancji czegokolwiek. Tylko prawdopodobieństwo i trzymani e się zasad.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości