Dotacje dla firm 2015-2020

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Dotacje dla firm 2015-2020

piątek 09 paź 2015, 18:07

Jak w temacie, ktoś coś działa, jakieś doświadczenia, którymi ktoś chciałby się podzielić?
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
Dook
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 11:53

Re: Dotacje dla firm 2015-2020

piątek 15 gru 2017, 08:38

Jeśli chodzi o dotacje, to ja niestety jako takiego doświadczenia praktycznego z nimi nie mam, ale teoretyczne to już co innego. I to dzięki stronie https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ . Gdzie można znaleźć naprawdę masę informacji na temat dotacji unijnych. A oprócz informacji na stronie umieszczony jest raport o dotacjach utworzony z lat 2015 - 2016. Z którego dokładnie można się dowiedzieć w jakim sektorze zostało rozpatrzonych pozytywnie najwięcej złożonych wniosków. Myślę, że też dobrą i informacją, którą z tego raportu można wynieść jest to, że zamiast dofinansowani najwięcej pozytywnych wniosków zostało rozpatrzonych przy staraniu się o kredyt na innowację. Dobrym też rozwiązaniem zastosowanym na stronie jest to, że jak wyśle się im projekt to oni ocenią go i powiedzą jakie są szanse na to, że nasz wniosek o dotacje dla tego projektu dostanie pozytywnie rozpatrzony. Mam nadzieję, że wiedza jaka pozyskasz na stronie ci się przyda

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości