Biuro rachunkowe

ODPOWIEDZ
no avatar
hgicon
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 15 wrz 2016, 07:53

Re: Biuro rachunkowe

czwartek 15 wrz 2016, 07:58

Witam,

zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą www.hgicon.com Na stronie jest przedstawiony cennik dotyczący pełnej księgowości, ale zajmujemy się również obsługą jednoosobowych działalności. Jesteśmy z Krakowa, dlatego w grę wchodzi jedynie współpraca zdalna. Proszę sprawdzić nasze promocje (w przypadku jednoosobowych działalności ich wartość jest wyznaczana proporcjonalnie).

Serdecznie zapraszam do kontaktu (dane dostępne na stronie) i poznania szczegółów na oferty.

no avatar
grrett23
Posty: 1
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 14:29

Re: Biuro rachunkowe

poniedziałek 02 sty 2017, 17:12

Dobre biuro rachunkowe to niezła opcja za zarobienie pieniędzy ale bez reklamy ciężko się przebić w dzisiejszych czasach, dlatego warto zastosować tak zwany roi czyli mierzenie efektywności źródeł ruchu i jej optymalizacja, poczytajcie o tej formie reklamowania się, niezła nowoczesna opcja.

no avatar
Igor555
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 19 sty 2017, 16:08

Re: Biuro rachunkowe

poniedziałek 06 mar 2017, 09:16

Ja wole się rozliczać samemu od zawsze

no avatar
Dook
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 11:53

Re: Biuro rachunkowe

piątek 16 lut 2018, 14:39

Ja uważam, że warto skorzystać z takich usług. Szczególnie jak prowadzi się firmę. Choć z tego co wiem to też ludzie porywanie korzystają z usług takich biur. Ale wracając do firm. Jakbym takową miał to pewnie korzystałbym usług przedstawionych na https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/ . Z tego co tam widziałem oferują usługi z zakresu księgowości i podatków. W co wlicza się obsługa zarówno księgowości jak rachunkowa, obsługa z zakresy VAT i IPS czy chociażby jeszcze zapewnienie przestrzegania przepisów podatkowych. Do tego w swojej ofercie oferują usługi z zakresu usług kadrowo płacowych oraz sekretarko - korporacyjnych. Wydaje mi się, że oni tak ogarniają całą w sumie popierologie, iż właściciel firmy wiele z niej nie musi robić i ogarniać. A całą swoją siłę może poświecić na obsługę klienta i świadczenie usług swojej firmy. Uważam, że jak najbardziej powinno się z ich doświadczenia korzystać. Może to pomóc w rozwoju firmy, szczególnie na początku. Bardzo wiele można się od nich nauczyć, to dlaczego by z tego nie skorzystać?

no avatar
marzanna
Posty: 3
Rejestracja: środa 02 sie 2017, 10:29

Re: Biuro rachunkowe

środa 14 mar 2018, 11:36

Szczerze powiedziawszy to nawet jak ktos ma sprawdzony pomysl to bedzie na nim sam zarabial. Z prowadzeniem biznesu bywa niestety roznie, szczegolnie w niestabilnych czasach ekonomii jakich zyjemy. Glowna zasada jaka dziala bedzie popyt-podaz .. takze warto skupic sie na przeprowadzeniu jakiegos badania rynku pod wzgledem zapotrzebowania na uslugi jakie chcemy oferowac potencjalnym klientom. Trzeba oczywiscie starac sie oferowac jak najwyzsza jakosc wzgledem konkurencji oraz inwestowac zarobione pieniadze w rozwoj firmy, a nie wydawac je na rzeczy materialne. Warto tez dodac nas do jakiejs platformy sprzedazowej np. Aleo co zdecydowanie pomoze nam na dluzsza mete. Sam proces jest dokladnie opisany na blogu ktory prowadza - http://blog.aleo.com/jak-sprzedawac-lepiej-z-aleo/ Jesli trafimy na jakichs wiekszych kontrahentow to bedziemy miec zapewniona plynnosc finansowa bez dwoch zdan.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości