Zarób 100zł. za założenie konta w PKO i więcej na polecaniu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EmanuelK
Posty: 2
Rejestracja: środa 15 lut 2017, 01:12
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Zarób 100zł. za założenie konta w PKO i więcej na polecaniu

środa 15 lut 2017, 01:16

PKO Bank Poski organizuje akcje "Mam PKO" dzięki której za otwarcie jednego z wybranych rodzajów kont bankowych możesz otrzymać 100zł. jeśli założysz konto z polecenia swojego znajomego (mnie) i spełnisz dwa następujące warunki:

- dokonasz co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 zł przy użyciu karty debetowej,
- dokonasz co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK,
o łącznej wartości minimum 10 zł w punktach usługowo - handlowych.

Jeśli powyższe warunki nie są dla Ciebie problemem i chcesz zyskać 100zł. za wykonanie powyższych akcji to zapraszam do rejestracji konta z mojego polecenia (posiadając konto w PKO będziesz mógł zarabiać w programie "Mam PKO" na swoich znajomych - dokładanie wyjaśnię to pod koniec poradnika), jeśli z niego założysz konto zgodnie z zasadami to ja zarobie 50zł., a Ty nic na tym nie stracisz.

Jak założyć konto z mojego polecenia aby zarobić 100zł.?
1. Przejdź na stronę internetową https://mam.pkobp.pl/otworz-konto-z-polecenia/
2. Wybierz rodzaj konta, który Cię interesuje (poniżej tej instrukcji krótko opisuje konta). Jeśli masz 18-26 lat za założenie "Konta dla Młodych" możesz dodatkowo zyskać 10 biletów do kina (Cinema City lub Helios) , warunkiem otrzymania biletów jest założenie konta do 19 lutego 2017 oraz wyrażenie zgód marketingowych (przy podpisaniu umowy upomnij się o bilety).
3. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, uzupełnij wszystkie pola poprawnymi danymi, w okienku KOD POLECENIA podaj numer 530803753

Kod: Zaznacz cały

530803753
Obrazek
4. Potwierdź dane i wyślij wniosek.
5. Podpisz umowę w wybranym oddziale PKO lub u kuriera. Otrzymasz dostęp do zarządzania kontem w serwisie ipko.pl, wkrótce przyjdzie do Ciebie karta debetowa, z której będziesz mógł zrobić zakupy.

Porównanie ofert kont bankowych w PKO:

PKO Konto dla Młodych:
- 0zł. za prowadzenie konta,
- 0zł. za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
- 0zł. za kartę debetową, jeśli dokonasz minimum 5 płatności w miesiącu (jeśli nie to 5zł./mies)
- 0zł. za krajowe przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

PKO Konto bez Granic:
- opłata za prowadzenie konta wynosi 17,90zł. miesięcznie,
- 0zł. za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
- 0zł. za krajowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
- 0zł. za kartę do konta.

PKO Konto za Zero:
- 0zł. za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę debetową (jeśli nie to 6,90 zł/mies)
- 0zł. za kartę debetową, jeśli wykonasz płatności na kwotę minimum 300zł. przy użyciu karty (jeśli nie to 6,90 zł/mies)
- 0zł. za krajowe przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Zasady programu: mam.pkobp.pl/media_files/6788761c-63c4-4de3-b149-7c579fc4dc90.pdf

Regulamin: mam.pkobp.pl/media_files/71988dd8-ea8b-4995-a932-f65800bd7c42.pdf


Jak zarabiać na poleceniu kont w PKO?

Jeśli posiadasz już konto w PKO BP możesz zarabiać na poleceniu kont. Aby zacząć zarejestruj się w programie https://mam.pkobp.pl/. Numer telefonu, który podasz w formularzu rejestracyjnym będzie służył Ci jako Twój kod polecenia - aby wynagrodzenie zostało Ci przyznane, Twój znajomy podczas tworzenia konta musi go podać w odpowiednim polu.

Jeśli ktoś zarejestruje się z Twojego polecenia i spełni warunki przewidziane w regulaminie otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 50zł.

Osoby do rejestracji możesz pozyskiwać np. na Facebooku, przedstawiając wybranym znajomym ofertę i warunki polecanego konta. Możesz również namówić na jakieś konto swoich członków rodziny. Może pomyślisz o stworzeniu własnego poradnika na swoim blogu albo opublikujesz go na forach w których się udzielasz.

W programie trwa również konkurs, w którym do wygrania są nagrody: 5000zł, 3000zł. i 1000zł., które otrzymają osoby z najwyższą liczbą poleconych.

no avatar
abadon
Posty: 19
Rejestracja: piątek 19 paź 2018, 12:33

Re: Zarób 100zł. za założenie konta w PKO i więcej na polecaniu

piątek 19 paź 2018, 12:43

E marny zarobek, wiele banków oferuje podobne gratisy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości