kredyt online

no avatar
Gortat

Re: kredyt online

środa 12 cze 2019, 08:18

Zależy.

Jesli jesteś w trudnej sytuacji i jeśli nie masz możliwości uzyskania kredytu w banku to taka szybka pożyczka może byc sporą pomocą finansową.
Jesli jednak wcale tej kasy tak na gwałt nie potrzebujesz, albo tym bardziej jesli nie masz pewnosći czy będziesz w stanie to spłacić to jednak nie polecam bo można wpaść w spore tarapaty.
Zresztą polecam zerknąć sobie tutaj: https://e-biznes.pl/dlaczego-polacy-cor ... bankowych/ - może łatwiej będzie Ci się zdecydować.

no avatar
Kasten

czwartek 13 cze 2019, 08:12

Wcale nie jest tak łatwo wybrać dobrą pożyczkę a szczególnie dla osób zadłużonych, czasem nawet lepiej pożyczyć od rodziny.
Jednak gdy już pożyczamy od rodziny to musimy się przyznać że nasze konto świeci pustkami...a na to czasem nie pozwala nam duma.
No i wtedy szukamy chwilówek jak tutaj https://www.lendon.pl/pozyczki-dla-zadluzonych i musimy się trzymać na baczności aby takie szybkie kredyty spłacać na czas

no avatar
Kazimierz Sas
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek demonstracyjny

piątek 14 cze 2019, 11:32

Mogę się zgodzić z użytkownikiem "Kasten". Wiem, że wiele firm reklamuje się jako te "nie sprawdzające BIKu" jednak jest to nieprawda. Rząd walczy mając w zanadrzu ustawę anty-lichwiarską i firmy aby się zabezpieczyć sprawdzają bardzo dokładnie naszą historię kredytową. Jest oczywiście w takich firmach o wiele łatwiej dostać kredyt niż w banku, akceptują oni pewne nasze uchybienia.Najgorzej sytuacja wygląda gdy mamy komornika, wtedy już chyba tylko i wyłącznie pozostaje kredyt z żyrantem, acz jak wiadomo o taką osobę dość ciężko. Ostatecznością są chyba pożyczki prywatne które mają jednak niesamowicie wysoki wskaźnik RRSO i są najmniej opłacalne.
Tak jak ja jesteś pasjonatem zagadnień finansowych? Chciałbyś poszerzyć swą wiedzę? Zajrzyj na moje bloga i dowiedz się o najważniejszych zmianach wprowadzonych w 2019 roku.

ODPOWIEDZ