Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

piątek 12 paź 2018, 11:56

Jak to z tym jest, czy w różnych bankach stosowane są różne > algorytmy przy wyliczaniu zdolności kredytowej? Mam tutaj na myśli osoby które już mają kredyty i chciałby dobrać... W jednych >bankach nie mają zdolności kredytowej a w innych mają. To możliwe?

Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

poniedziałek 15 paź 2018, 07:10

Nikt nie zna dokładnego algorytmu przyznawania kredytu. Tak jak piszesz w bankach jest bardzo różnie. W jednym banku mogą CI udzielić kredyt. w innym nie. Tak więc jeśli odmawiają CI kredytu to po prostu zgłoś się gdzieś indziej. Albo skorzystaj z pomocy > doradcy kredytowego, ktory oceni czy masz szansę na kredyt czy nie.... > Pewnym wyjściem są pożyczki dla zadłużonych w firmach pozabankowych ale jak możesz sobie sam zobaczyć w porównaniu oprocentowanie jest w nich wysokie:

Z drugiej strony jest to często jedyna mozliwość.

no avatar
justa88
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 23 sie 2018, 20:00

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

niedziela 28 paź 2018, 11:54

Myślę,żęe warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego w https://www.habza.com.pl/kredyty-dla-fi ... lidacyjny/ Ekspert dokładnie zapozna się z sytuacją i przedstawi oferty kredytu konsolidacyjnego dla firm. Można oczywiście liczyć na pomoc przy załatwianiu formalności, co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

no avatar
darek443
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 29 paź 2018, 15:24

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

poniedziałek 29 paź 2018, 15:26

Ja to brałem kredyt w banku jak potrzebowałem pieniędzy na kupno nowych okien w sklepie http://www.okna-pasywne.pl/ . Na szczęście ten zakup był bardzo dobry.

Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

poniedziałek 12 lis 2018, 14:32

Więcej informacji w sumie znajdziecie tutaj:
http://gorzowianin.com/wiadomosc/11034- ... s-bik.html

no avatar
gacynia
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 05 lis 2018, 13:11

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

piątek 25 sty 2019, 17:14

Nie wiem jak działają tego typu algorytmy. Szczerze to nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałam. Jak trzeba to szukam pożyczki online poprzez porównywarki kredytów. Zawsze daje mi to większą możliwość znalezienia kredytu w dobrej cenie, z niskim oprocentowaniem. Takiej, która wzbudza wśród klientów większe zaufanie oraz zainteresowanie. Lubię wiedzieć zanim sie zaczynam starać, na co mogę liczyć, na jaki okres spłaty, jaką ilość pieniędzy czy jakie warunki muszę spełnić.

no avatar
Comparator
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 22 sie 2019, 13:59

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

czwartek 22 sie 2019, 14:05

We wszystkich bankach sprawdzana jest zdolność kredytowa, ponieważ banki są do tego zobowiązane prawnie. Podobnie sprawa wygląda w przypadku firm pożyczkowych, z tą różnicą , że pożyczki pozabankowe przez internet są łatwiejsze do zdobycia, bo pomimo różnych weryfikacji, pożyczkodawca i tak ma prawo udzielić pożyczki, nawet jeżeli okaże się, że klient ze zdolnością stoi na bakier.

no avatar
Kordik
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 10 cze 2019, 07:27

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

czwartek 16 sty 2020, 09:41

Cześć
Na stronie https://splatapozyczek.pl/zdolnosc-kredytowa/ możemy uzyskać pomoc z uzyskaniem zdolności kredytowej od specjalistów kredytowych.
Myślę, że gdy chcemy pozyskać kredyt, to warto skorzystać z tego typu usług.

no avatar
Damian3487
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

sobota 18 kwie 2020, 14:50

Też polecałbym kontakt z profesjonalnym doradztwem kredytowym np. z dfinance.pl

no avatar
szybki
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 23 cze 2020, 22:41

Re: Algorytmy wyliczania zdolności kredytowej w bankach

wtorek 23 cze 2020, 23:01

Nie da się stworzyć jednego uniwersalnego algorytmu do obliczania zdolności kredytowej ponieważ każdy bank ma inne wymagania a wszystko dodatkowo zmienia się dynamicznie w czasie. Proponuję poczytać jak zwiększyć zdolność kredytową, jest na to kilka sztuczek. Wszystkie kalkulatory zdolności kredytowej należy traktować jako przybliżony wskaźnik.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości