Prezent dla klienta biznesowego

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Prezent dla klienta biznesowego

niedziela 25 lis 2018, 10:59

Szukam pomysłu na prezent dla klienta biznesowego , branża paliwowa, koszt ok 300 zł , 30 klientów. Wszelkie gadżety odpadają, kosze czekoladki +wino, krawaty, pióra, portfele, teczki, wizytowniki wszystko co znajdę w agencji jest nieodpowiednim prezentem. Ma to być coś w rodzaju pożytecznego prezentu, najlepiej z reakcją obdarowanego wow.

Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Re: Prezent dla klienta biznesowego

środa 28 lis 2018, 10:39

Spory budżet. Nie wiem tylko czemu tutaj odrzuciłeś kosz prezentowy. Szczególnie,że może być to bardzo elegancki i klasyczny upominek.Polecam zobaczyć sobie jakie kosze ma na przyklad firma Nobilia:
https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe ... wiateczne/

Każdy z nich jest unikatowy i znajduje sie w nim
alkohol
lepsze słodycze
kawy i herbaty

Sam osobiscie bardziej bym się cieszył z takiego kosza niż z jakiegoś kolejnego długopisu.

no avatar
Jojo90
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 15 sty 2019, 21:00

Re: Prezent dla klienta biznesowego

wtorek 15 sty 2019, 21:39

A może jakiś ekspres do kawy?

no avatar
abadon
Posty: 19
Rejestracja: piątek 19 paź 2018, 12:33

Re: Prezent dla klienta biznesowego

czwartek 14 lut 2019, 13:31

Dobrego ekspresu do kawy za 300 zł nie kupisz, nie wiem czy nawet marnej jakości tak mało kosztuje. Ja za swój zapłaciłem ok. 1200 zł. Sądzę natomiast że kosz ze słodyczami to całkiem niezly pomysł, ale bardziej ucieszyłbym się z jakichś akcesoriów samochodowych- może pójść tym tropem?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości