Jaka hurtownia alkoholu na wesele

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Jaka hurtownia alkoholu na wesele

niedziela 24 mar 2019, 17:17

Szukam obecnie dobrej hurtowni w ktorej mógłbym kupić alkohol na wesele.

I ile wódki wyliczaliście na imprezę?

Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Re: Jaka hurtownia alkoholu na wesele

wtorek 26 mar 2019, 13:17

Ale jaka miejscowość? Napisz na początku moze w jakiej miejscowości szukasz tej hurtowni bo inaczej trudno będzie Ci doradzić. Nie znam hurtowni, która działałaby na całą Polskę.Zwykle takie hurtownie działają w swoich miejscowościach. Sam mieszkam w Krakowie i organizowałem wesele pod Krakowem Kupowałem w Alkoparty bo żadne inne miejsce nie zaoferowało mi takiej dobrej ceny na wódkę. Poza tym mają tam darmowy transport na miejsce wesela.

Zwykle kupuje się pół litra wódki plus dodatkowo wina i beczkę piwa,

no avatar
Aleksandra1501
Stały Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: niedziela 02 gru 2018, 14:11

Re: Jaka hurtownia alkoholu na wesele

poniedziałek 12 sie 2019, 16:22

Słub oraz wesele to jedno z najwaznieszych dni w naszym życiu. Wiele par chce, aby ten dzien był idealny. Mam dla Was bardzo interesującą stronę, zobacz https://www.dodatkiweselne.pl/imprezownia--cat-157 . Jest to sklep internetowy z akcesoriami związanymi z weselem. Znajdziecie w nim praktycznie wszystko co moze sie przydac na weselu .

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Jaka hurtownia alkoholu na wesele

środa 20 kwie 2022, 20:51

Czy macie już wybraną sale na Wasze wesele? Jeżeli szukacie odpowiedniej sali na Wasze wesele, imprezę firmową lub inne imprezy okolicznościowe, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://spichlerzwasowo.pl/oferta/noclegi . Na stronie znajdziecie wszelkie informacje na temat tego wyjątkowego hotelu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości