Czy ta inwestycja mi się opłaci?

ODPOWIEDZ
no avatar
GlywethKO
Posty: 3
Rejestracja: sobota 28 wrz 2019, 15:08

Czy ta inwestycja mi się opłaci?

środa 04 gru 2019, 15:40

Szukam różnych sposobów wzbogacenia się - i albo nie mam szczęścia, albo umiejętności, w każdym razie dotychczas głównie traciłem... dobrze że inwestowałem tylko nadwyżki!
Na szczęście mam własną firmę i chyba nadszedł już czas, zeby włożyć więcej środków w jej rozwój... tylko w jakim kierunku?!? Sporo osób radzi mi, żeby zainteresować się marketingiem internetowym, bo dzisiaj najwięcej klientów pozyskuje się za pośrednictwem sieci.
Co sądzicie o tym pomyśle - może macie inne, lepsze?

no avatar
GlywethKO
Posty: 3
Rejestracja: sobota 28 wrz 2019, 15:08

Re: Czy ta inwestycja mi się opłaci?

wtorek 28 sty 2020, 10:13

GlywethKO pisze:
środa 04 gru 2019, 15:40
Szukam różnych sposobów wzbogacenia się - i albo nie mam szczęścia, albo umiejętności, w każdym razie dotychczas głównie traciłem... dobrze że inwestowałem tylko nadwyżki!
Na szczęście mam własną firmę i chyba nadszedł już czas, zeby włożyć więcej środków w jej rozwój... tylko w jakim kierunku?!? Sporo osób radzi mi, żeby zainteresować się marketingiem internetowym, bo dzisiaj najwięcej klientów pozyskuje się za pośrednictwem sieci.
Co sądzicie o tym pomyśle - może macie inne, lepsze? Obecnie najbardziej zainteresowała mnie oferta pozycjonowania i dobrej ceny https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/cennik-seo/
Myślę ze to najlepsze rozwiązanie na obecny czas.

Z kilku odpowiedzi na priv dostałem fajne porady aby zainteresować się najprostszą forma i reklama strony z uwzględnieniem i postawieniem na wygodę użytkownika.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości