Broker ECN -A poślizgi

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

Broker ECN -A poślizgi

sobota 04 sie 2012, 07:53

Pozwolę sobie zacytować Kolegę a&z.
Sam tam chciałem założyć konto,niestety mi się nie udało.
Cytuję//Ale trochę się naczytałem już o ECN-ach i w pamieci utkwiło mi to ,że mają często poślizgi ,że nawet o kilka pips... (przy mojej grze DT to zabójstwo) .
Dlatego chcę się spytać (proszę o wypowiedzi osoby ,które grają na ECN) czy to prawda z tymi poślizgami ? Nawet przy mniejszym wolumenie się to zdarza? Jeśli tak to jak często? Będę wdzięczny za odp. Pozdrawiam

Odpowiedż a&z
Od 3 lat traduje na koncie real w IB. W godzinach 9-13 spread na EURUSD nigdy nie jest większy niż 0,5 pipsa , poślizg również nie przekracza 0,5. Oczywiście sytuacja po newsach jest nieprzewidywalna i zdarzyło się raz że poślizg wyniósł 5 pipsów. Wczoraj otwierana pozycja na edku miała poślizg 0,4 pipsa , dziś na EURJPY przy dość dużej zmienności 0,7 pipsa. za to NIGDY nie stwierdziłem polowania na SL i jeśli rynek ma testować wyłamanie to tam staje co do ułamka pipsa.///

Myślę że duża w tym zasługa CFTC i NFA które walczą z oszustwami brokerów.
Reasumując u nas też takie standarty kiedyś będą, musimy na to poczekać,lub otwierać rachunki u brokerów pod kontrolą CFTC,NFA którzy są z najwyższej półki..
Szkoda że przy naszym KNF nie ma czegoś np. takiego

www.zerohedge.com/news/first-mfglobal-now-pfg-who-next
To jest ranking brokerow futures. Mowiac krotko - im nizej na liscie jest dana firma - tym gorzej dla ewentualnych inwestorow.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości