Różnice na wykresach świecowych

ODPOWIEDZ
no avatar
LukeBlue
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 08:28

Różnice na wykresach świecowych

niedziela 16 wrz 2012, 08:44

Czesc Wszystkim!

Mój sys. opiera się na Teorii Fal i poziomach Fibo. Chcąc sprawdzić kilka podręcznikowych przykładów tych fal okazuje, że nie mam możliwości, zarówno na
fxstreet.com
stooq.pl
finance.yahoo.com
nigdzie nie mam identycznych danych, a posługiwanie się nimi jest uciążliwe. Potrzebuje, a przynajmniej bardzo bym chciał zobaczyć godzinowe wykresy DJIA od 1940.
Czy to możliwe moje platformy mi nie chcą tego dostarczyć.(brokerzy)
Czy ktoś wie gdzie mógłbym zacząć szukać lub co ściągnąć?
idealnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie tych wykresów na MT4, ktoś zna jakiś darmowy software lub inne coś gdzie moge zobaczyć wykresy akcji, futures, walut od samego początku istnienia danego waloru?

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Różnice na wykresach świecowych

niedziela 16 wrz 2012, 09:07

Witam.
LukeBlue pisze:Czesc Wszystkim!

Mój sys. opiera się na Teorii Fal i poziomach Fibo. Chcąc sprawdzić kilka podręcznikowych przykładów tych fal okazuje, że nie mam możliwości, zarówno na
fxstreet.com
stooq.pl
finance.yahoo.com
nigdzie nie mam identycznych danych, a posługiwanie się nimi jest uciążliwe. Potrzebuje, a przynajmniej bardzo bym chciał zobaczyć godzinowe wykresy DJIA od 1940.
Czy to możliwe moje platformy mi nie chcą tego dostarczyć.(brokerzy)
Czy ktoś wie gdzie mógłbym zacząć szukać lub co ściągnąć?
idealnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie tych wykresów na MT4, ktoś zna jakiś darmowy software lub inne coś gdzie moge zobaczyć wykresy akcji, futures, walut od samego początku istnienia danego waloru?
Nie ma szans byś zdobył to za darmo. Musisz szukać w serwisach oferujących płatne dane historyczne.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

no avatar
LukeBlue
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 08:28

Re: Różnice na wykresach świecowych

niedziela 16 wrz 2012, 17:26

Dziękuję, za informacje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości